Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu

zostawić :mrgreen:

tak przy okazji to twój wyrób, czy tylko obrabiasz znalezionego krecika?

kret

hm..mam taką figurke  8) więc trzaskam fote i obrabiam na kompie :wink:

Pigu

hehe otaczasz się krecikami ;)

w jakiej skali jest model?

kret

Cytat: "Pigu"hehe otaczasz się krecikami ;)
nope, dostałem ;) ale faktycznie mam już kilka  :wink:
Cytat: "Pigu"w jakiej skali jest model?
buhahaha..skali? :P on ma niecałe 5 cm 'wzrostu' więc o skali chyba nie możemy mówić :D

Pigu

no mam zboczenie do figurek - to przez systemy bitewne - na biurku stoi armia jakieś 300-400 modeli orków i goblinów (oraz większych trutniów - troli, gigantów, wywern, rydwanów i innych machin bojowych) :mrgreen: oczywiście ręcznie malowane

Bober

Cytat: "katiulka"Denerwuje to, że młodzi ludzie dają się zmanipulować marketingowcom zza oceanu i
"finansują" kontrowersyjne badania, a polskie uczelnie muszą czasem rezygnować z
dużo ważniejszych dla nas projektów.Tym się lepiej zajmijcie!

Witam, jak się dziś czuje zmanipulowana przez marketingowców zza oceanu młodzież? :wink:

Oooo przepraszam, muszę iść. Właśnie przychodzi do mnie pan Smith ze świeżutkim kontraktem   :lol:

Pigu

tak jest jak się wypowiada laik wierzący w teorie spiskowe

Bober

Ale to jest fascynujące jak u nas tzn. w Polsce zawsze znajdą się malkontenci, którzy będą mówić nie bo nie każdej inicjatywie, przedstawiając uparcie różne bezsensowne argumenty. A tłumaczenie im czegoś to jak rzucanie grochem o ścianę.
A może oni tylko sobie jaja robią działając innym na nerwy :?:
:-k

Chyba sobie odpuszczę dalszy dialog z tą... osobą.

Pigu

---------- 15:48 24.11.2007 ----------

już nawet kit z tym nie, bo nie - nikt nie zmusza, ale po co ta krucjata przeciw wolontariuszom? niektórym nie mieści się we łbie, że ktoś może coś z dobrej woli robić za free - od razu musi być ofiarą zmanipulowania  :roll:

btw: nawet gdyby projekty np lekarstwa na aids miały służyć wielkim korporacjom, to i tak wolę by ktoś się na antidotum wzbogacił niż by go nie było

---------- 18:45 ----------

dodałem od siebie w dyskusji 2 posty  8)

kempler

Eshhh naprawdę szkoda słów. Idę się zmanipulować ale najpierw zmanipuluję Was i nie będziecie mi przeszkadzać w wygrywaniu  :twisted:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

Cytat: "Bober"
Cytat: "katiulka"Denerwuje to, że młodzi ludzie dają się zmanipulować marketingowcom zza oceanu i
"finansują" kontrowersyjne badania, a polskie uczelnie muszą czasem rezygnować z
dużo ważniejszych dla nas projektów.Tym się lepiej zajmijcie!

Witam, jak się dziś czuje zmanipulowana przez marketingowców zza oceanu młodzież? :wink:

Oooo przepraszam, muszę iść. Właśnie przychodzi do mnie pan Smith ze świeżutkim kontraktem   :lol:

a wlasciwie to z czego beka? bo przestalem sledzic ten watek gdzies na 40 stronie, a 4 stony wstecz nie przynosza mi odpowiedzi:P

Pigu


bartsob5


Pigu

[moderacja:link nie aktualny]



post bobra  :wink:

bartsob5


Pigu


AL

Cytat: "bartsob5"skomentuje to tak:

ała  :?

Że też takie zołzy po świecie chodzą - żal.

kret

a ja sobie na chwilę wygram..sen mnie nuży ;)

żegnam, dobranoc mówiąc :)

cezar






emik



Bober

Ojoj. Rzadko mi się to zdarza, ale właśnie idę spać. Dobranoc  :P

Pigu


emik



kret


Pigu


emik



Pigu


cezar






emik



cezar






emik



kret


RAD-Poland

czy mi się tylko wydaje, czy nieco się opaliłeś ?

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

---------- 21:13 25.11.2007 ----------

:wink:

---------- 00:01 26.11.2007 ----------

dobranoc?

PMG

Branoc branoc

Szukanie mieszkania w Łodzi z Chojnic ociera się o ciekawe doświadczenie. Gdyby ktoś miał informacjeo jakimś mieszkaniu sensownym (niezbyt drogie, ale nie musi być super tanie, w miarę w centrum - ale niekoniecznie.) to byłbym wdzięczny.

Gdzieś jeszcze poza

www.gratka.pl są dobre ogłoszenia o mieszkaniach ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Pigu


emik



Pigu


AL


emik