Ankieta, czy SKB@P ma liczyć PM-GPU

Zaczęty przez ryszard.korczyk, 14 Lipiec 2012, 21:53

SKB@P ma liczyć PM-GPU

1. Nie, niech nadal to co liczy, moo, distrRTgen
6 (16.2%)
2. GPU-PM w miarę możliwości + to co w 1punkcie dla kart które nie dadzą rady z GPU-PM
11 (29.7%)
3a połowa komputerów liczy PM, druga to co w 1 punkcie
3 (8.1%)
3b PM i to co w punkcie 1 równolegle, BM zadba o rozdzielanie mocy
17 (45.9%)

Głosów w sumie: 37

ryszard.korczyk

Gdy powstawał SKB@P nie było jeszcze PM-GPU, więc z automatu SKB@P liczył punktodajne projekty :). Teraz gdy mamy PM-GPU powstał dylemat, co ma liczyć SKB@P.
Czekamy na waszą opinię oraz propozycje do ankiety. Może jakoś rozdzielać moce SKB@P?
Propozycje do ankiety:
1. Nadal to co liczy, moo, distrRTgen.
2. GPU-PM w miarę możliwości + to co w 1pkt dla kart które nie dadzą rady z GPU-PM.
3. 50/50 podział. GPU-PM 50%, to co w 1pkt. 50%


krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ryszard.korczyk


Sergeant

Skoro ma takie moce przerobowe, proponuję 3 opcję. Niech liczy punktodajne projekty (aby nie odstawać za bardzo punktami od innych) oraz w połowie niech podgania projekty w PM.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

ryszard.korczyk

Trzeba 3 opcję rozszerzyć:
a) połowa komputerów liczy to, druga tamto,
b) czy na wszystkich projekty równolegle i BM dzieli czas między projektami.
To drugie rozwiązanie ma zaletę, że przy braku WU w projekcie zacznie się bardziej liczyć ten dostępny. Ja bym tą ostatnią proponował, zarządzanie SKB@P wymaga trochę czasu, nie zawsze mamy czas pilnować tego dzień w dzień.

krzyszp

Ok, zmieniam odpowiedź na 3b ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PanStaszek



"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

niech anbija punkty. część kompów ma NV część ATI i zawzeć będzie problem bo dany projekt na danych kartach nie działa.... itp itd....

PanStaszek

Cytat: Troll81 w 15 Lipiec 2012, 00:23
część kompów ma NV część ATI i zawzeć będzie problem bo dany projekt na danych kartach nie działa.... itp itd....
ale na tych co działa liczyć może.
W sumie to zastanawiam się po co PM-GPU powstał. Ktoś głosuje ale nie policzy bo nie ma karty, kto inny zagłosuje bo ma kartę ale i tak policzy co innego, a SKB@P liczy dla punkcików tylko jak PNT.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

lolek

3

Punkty nie są sensem liczenia

pawg

3a
Bo efektywność NV i ATI w większości projektów jest różna



Tomasz R. Gwiazda

Cytat: lolek w 15 Lipiec 2012, 08:39
3

Punkty nie są sensem liczenia

dlatego ze takie myslenie jest tu dominujace to ja wlasnie sobie daje spokoj z liczeniem na wieksza skale
malo zabawne bylo samodzielne zapierdalanie, a teraz jak SKB@P przejal paleczke to i to ujebac chcecie  :p_arr:

Sergeant

To po co są te wszystkie akcje promocyjne i agitacyjne? Po co te wszystkie rankingi?

Te punkty napędzają ludzi do liczenia wprowadzając rywalizację.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Martin Fox


aborek


PanStaszek

Ojojoj, miała byż ankieta a zrobiło się warczenie na siebie... niedobrze!
Cytat
dlatego ze takie myslenie jest tu dominujace to ja wlasnie sobie daje spokoj z liczeniem na wieksza skale
Foch ? oj Tomaszu, nie przystoi  ;D

Cytat
malo zabawne bylo samodzielne zapierdalanie, a teraz jak SKB@P przejal paleczke to i to ujebac chcecie  :p_arr:
Doceniam to jaką ilość punktów wnosisz do zespołu, ale nie deprecjonuj innych. Każdy liczy na miarę swoich możliwości. Słowem samodzielnie dałeś w pysk mnie i kilkuset innym liczącym  :-[


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Tomasz R. Gwiazda

raczej przemyslana decyzja ktora wdrazam od hmm, 2 miesiecy
i sie pozbywam sprzetu :)


lolek

Od zawsze byli liczący dla punktów i dla nauki. Jestem za tym by SKB liczył projekty naukowe a PM jest na to szansą  :)

legis


migawron




Morys0856


Lunamen


krzysztofo


phobos


Teech

Najważniejsze żeby liczyli a czy to będzie PM czy co innego niech sami decyzje podejmą>

GRID


dziubas

* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

ryszard.korczyk

dodałem ankietę, bo się trochę źle liczyło z postów. :)

dziubas

* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

ryszard.korczyk

Tak, nie dam rady dopisać do ankiety tych głosów, zawaliłem, że od razu tej ankiety nie dodałem.

MarcinB

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 15 Lipiec 2012, 12:33
Cytat: lolek w 15 Lipiec 2012, 08:39
3

Punkty nie są sensem liczenia

dlatego ze takie myslenie jest tu dominujace to ja wlasnie sobie daje spokoj z liczeniem na wieksza skale
malo zabawne bylo samodzielne zapierdalanie, a teraz jak SKB@P przejal paleczke to i to ujebac chcecie  :p_arr:
Przykro mi że "samotnie" pan liczył  ;) Niestety nie każdego stać na utrzymanie sprzętu który liczy miliony. Samo SKBP rankingu też nie zawojuje a może niektóre projekty chociaż podciągnie.. Mam nadzieje panie Tomaszu że jednak całkowicie się pan nie zraził do liczenia

AL


Ania


ryszard.korczyk

Zamknąłem ankietę, 3b jest opcją która wygrała.