IO w londynie i ich apsurty

Zaczęty przez Troll81, 18 Lipiec 2012, 10:05

Troll81

http://www.sport.pl/londyn2012/1,109590,12142819,Londyn_2012__Restrykcyjne_prawo_vs__uliczna_satyra.html

FIFA to przy tym pikuś....

Martin Fox

Trollu... qrde, dysfunkcja mózgu to jedno, ale sprawdzanie pisowni też masz na zwolnieniu lekarskim?

Troll81

apsurt zostało użyte specjanie. jasio Smietana tak bodajże robił :D

Szopler

Masz się do kogo porównywać... :bad:

Troll81

Ale jak widze takie działania to serio mi sie dziura w dupie otwiera. Igrzyska olimpijskie przestały byc świętem sportowym. Przestały być swiętem sportowców i kibiców. Zaczęły być maszynka do robienia reklamy sponsorom.

Martin Fox

Dopiero teraz zauważyłeś? Wszystko co jest wyżej niż osiedlowe rozgrywki to już tylko i wyłącznie $$

Szopler

Wracając jednak do EURO i kontaktu radiowego jaki mają ze sobą (kto wie czy tylko ze sobą?) sędziowie... Przecież to daje możliwość manipulacji widowiskiem przez jakiegoś gościa z UEFA czy innego szemranego towarzystwa.
Powie sędziemu - "tego gola nie uznawaj!" albo "karny! ma być karny!" i mamy piękne sterowanie widowiskiem a nie sport. Najlepszy przykład - nie uznanie gola Ukrainy, kiedy to piłka całą średnicą przekroczyła linię bramkową i ślepym trzeba być, żeby takiego gola nie widzieć/uznać. Co wtedy robił sędzia bramkowy, że tego nie widział? Wsłuchiwał się w polecenia z góry?

sknd

spodobał mi się jeden z komentarzy pod artykułem: tak wyglądałby świat po wprowadzeniu ACTA