bezpłatne treści sie kończą....

Zaczęty przez Troll81, 18 Lipiec 2012, 14:08

Troll81

http://biznes.onet.pl/ponad-40-witryn-internetowych-zamknie-dostep-do-be,18562,5192132,1,news-detal

paywall... ładna nazwa

Rysiu

Nie wklejaj jako "code" bo nie chce się kopiować i wklejać... Cóż za dziadostwo.

Troll81

eeee. dotychczas wrecz proszono o dawanie znaczniów  code bo tu ułatwia. jednym kliknięciem robisz "zaznacz" i gotowe

Rysiu

Cytat: Troll81 w 18 Lipiec 2012, 14:21
eeee. dotychczas wrecz proszono o dawanie znaczniów  code bo tu ułatwia. jednym kliknięciem robisz "zaznacz" i gotowe
Przecież normalnie po jednym kilknięciu mogę otworzyć zakładkę z tym adresem, a po prawym przycisku myszy z menu mogę wziąść "Kopiuj adres". Co mi z tego zaznaczenia?

Tomasz R. Gwiazda

chyba chodzilo tez o indexowanie przez google tych linkow ktore sa open textem wklejane
a nam na tym nie zalezy


Szopler

Klikasz "Zaznacz".
Klikasz prawym na zaznaczeniu i wybierasz z menu "Otwórz w nowej karcie".

Dla mnie to mega przyspieszenie i ograniczenie zbędnych czynności do minimum.

Rysiu

Ciekawe - ja takiej opcji po naciśnięciu prawego przycisku myszy nie mam.

Najprościej to chyba raz nacisnąć na lewy przycisk myszy.

Troll81


Rysiu


Troll81

to dziwne.... A która wersję FF masz?

Rysiu


Troll81


Rysiu


andy101fah

Pod linuxem jest już Firefox 13.0.1. Polecam. Coraz więcej stron wymaga już zgodności z HTML 5.

PoznanskaPyra

Wracając do tematu, wydawcy się na tym przejadą. Google zyska jeszcze bardziej na popularności, polskie serwisy zaliczą ostry zjazd liczby użytkowników i powstaną nowe w pełni darmowe portale internetowe, które szybko zdobędą popularność.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Cytat: Rysiu w 18 Lipiec 2012, 14:48
Ciekawe - ja takiej opcji po naciśnięciu prawego przycisku myszy nie mam.

Najprościej to chyba raz nacisnąć na lewy przycisk myszy.

Linkowanie do zewnętrznych stron nie jest w naszym interesie wszak nikt nam nie płaci za reklamę.
Czas zaktualizować przeglądarkę ;).

Bezprym

Cytat: PoznanskaPyra w 18 Lipiec 2012, 17:19
Wracając do tematu, wydawcy się na tym przejadą. Google zyska jeszcze bardziej na popularności, polskie serwisy zaliczą ostry zjazd liczby użytkowników i powstaną nowe w pełni darmowe portale internetowe, które szybko zdobędą popularność.
Też tak uważam...

Tutaj jest lista wszystkich portali:
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,12148970,_Ten_wariant_byl_nieuchronny___Koniec_z_bezplatnymi.html

Jedynie na wyborcza.pl i polskieradio.pl sporadycznie wchodziłem, ale spokojnie się bez nich obędę. Pozostałe w ogóle jak dla mnie mogą zniknąć :)

Swoją drogą, Polskie Radio ściąga abonament, emituje reklamy i dostaje dotację z budżetu. I jeszcze im mało??

Troll81


Martin Fox

Cytat: bezprym w 18 Lipiec 2012, 17:51
Swoją drogą, Polskie Radio ściąga abonament, emituje reklamy i dostaje dotację z budżetu. I jeszcze im mało??
Realizują misję mój drogi Watsonie :P

apohawk

Już chyba więcej sensu miałoby wydanie lub dostęp bez reklam. Kogo obchodzi jakiś tam filmik? Na youtubie se ludzie obejrzą.
No good deed goes unpunished.