Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Głos w konkursie "samochód marzeń"

Zaczęty przez p o r c z e k, 24 Lipiec 2012, 19:37

p o r c z e k

Witam wszystkich  :arrr:
Jeśli nie sprawi to Wam problemu prosiłbym o głos na autko mojego znajomego.

http://www.tvnturbo.pl/samochodmarzen ////////// Francuskie -> Renault -> Super 5

Pozdrawiam i dziękuje :)
Wojtek

apohawk

Ciekawe. Nie oglądałem tego nigdy. Na discovery chyba jest coś podobnego.
Zagłosowałem, ale na to, co sam sobie upatrzyłem :P
No good deed goes unpunished.

Troll81

Zagłosowane zgodnie z prośbą kolegi

Martin Fox


Grzes


Ufol

Albo Nvda zgłupiał, albo ja czegoś nie zauważyłem, albo już tego głosowania nie ma. Po wejściu na podany adres, znalazłem następującą sądę, ankietę, czy jak to tam zwać:
Czy będziesz oglądać nowy program Magdy Gessler - MASTERCHEF?
  Tak! Uwielbiam Magdę, oglądam wszystkie programy z jej udziałem
  Nie! Magda w dwóch programach, to stanowczo za dużo
  Nie wiem. Zdecyduję po obejrzeniu pierwszego odcinka


Ufol

Jestem całkowicie ślepy, więc obrazki nic mi nie podpowiedzą. Co i gdzie kliknąć, po wejściu na podany adres, aby znaleźć to głosowanie?

apohawk

Bez sensu. Już drugi raz zagłosowałem na ten sam samochód, a liczba głosów wciąż taka sama. Coś ustawione te wybory  :bad:
No good deed goes unpunished.

mimeq

Ja drugi raz nie moge (przynajmniej z tego samego kompa/IP)

Ufol (i wybierasz to o co prosi autor w 1 poscie "Francuskie -> Renault -> Super 5" w czerwonej ramce):



apohawk

Nie, nie, nie. Wybierasz to, co byś naprawdę chciał  :boing:
No good deed goes unpunished.

Ufol

#11
Nvda nic nie widzi, ta strona jest dla niego a więc i dla mnie, nieosiągalna. Do kiedy trwa to głosowanie? Spróbuję jeszcze raz się tam odezwać w przyszłym tygodniu z pomocą zawodowego informatyka.

p o r c z e k

Dziękuje za zainteresowanie tematem. Głosować można raz na 24h. Wyniki się zmieniają więc chyba nic nie jest ustawiane. Nasze autko miało na początku 10.81% Dzisiaj już 11,14% ale spadliśmy na 3 miejsce :(

apohawk

Mi to wygląda raczej na jeden głos na IP.
No good deed goes unpunished.

armar

Skoro kamrat z drużyny, to głosuję tak, jak prosił bez sprawdzania innych opcji. :)

Tobas

Zagłosowane - jak już wygra to niech chociaż naszą ramkę na tablice rejestracyjną założy ;)