Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

zabawa obrazkowa

Zaczęty przez Borsook, 20 Grudzień 2006, 12:27

KrzychuP

No i proszę, mam nadzieję, że wystarczająco ładna:



Ja poproszę o "Księcia maharadżę Kaburu" z "Hydrozagadki"
:D

marcin20_21

Nic większego nie znalazłem


Proszę o samochód przysypany śniegiem prawie całkiem :)
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

KrzychuP

Bardzo proszę, do wyboru:




Teraz coś trudnego (może). Poproszę o widok na Mieroszów (kiedyś Friedland), na którym są jeszcze dwie wieże kościołów.

m2marek




Więc ja poproszę
3grosze

KrzychuP

Piękne widokówki, a ja wtrącę tu te 3 grosze:
-historyczne:




-z przymrużeniem oka:


I poproszę o Trabanta, jak najbardziej stuningowanego :D

AL

Skoro mowa o samochodach - to czuje się wywołany do tablicy :wink:  Mam mnóstwo fotek maksymalnie przerobionych trampków. Problem w tym, że jakiś czas temu robiłem czystkę na dysku - gdzieś to nagrałem i...teraz niewiem gdzie to jest (pewno za tydzień znajde - a są tam takie perełki, że hej,takie w stylu jak Skarpeta ala porsche czy trampek po tuningu i w wersji przedłużanej. Tymczasem wyniki poszukiwań by google:

tu tunnig by PHOTOSHOP


Jak znajdę - to zaraz jako bonus prześlę Ci na maila fajny filmik z trampkiem w roli głównej.

Jeśli te póki co wystarczą - to ja poproszę o zdjęcie Bielskiego zamku sprzed częściowego wyburzenia przeprowadzonego pod drogę sybkiego ruchu na Szczyrk w latach 70tych.

kempler

Ale trampki heh

Hmm znalazłem takie coś


lub





Jeśli to o to chodziło to ja poproszę o widok z mojego okna w rodzinnym domu   8).....czyli widok na Elektrownie Jaworzno III :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


Z mojego okna widać elekrtociepłownię Siekierki. Poproszę... wersję by night.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Tu jeszcze coś dla kempler'a
Elektrownię Jaworzno III - proszę bardzo choć przyznam, że z widokami z okna Twojego rodzinnego domu - to może być pewien problem, ale może trafię na coś w pobliżu.




Siekierki nocą hmm póki co znalazłem tylko po zmroku...




Jeśli ujdzie to proszę o zdjęcie komina cegielni w Knurowie - ale takie sprzed zgilotynowania. Może być ujęcie od strony Starego Knurowa (idealnie byłoby gdyby ujęcie było zrobione z okolic skrzyżowania ulic 1maja i Kazimierza Wielkiego - bo wtedy byłby to widok z okolic domu w którym ja się urodziłem) ewentualnie od strony Machoczka albo Bojkowa-czyli Gliwic.

kempler

No ten widok nie wiele się różni od mojego z okna, tylko troszke dalej. ładne :)  A ta cegielnia ehh szukam cięzko jest :)

hehe coś musi pasować


















A ja poproszę o zdjęcie mojego akademika Solaris w Gliwicach :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Mam nadzieję, że chodziło o widok z zewnątrz (nie ma tego wiele...):


Jeśli może być to skoro jesteśmy przy akademikach, to poproszę mój: Fantoft Studentboliger

kempler

Ale brzydki ten Solaris prawda :P:P




Hmm co by tu wymyślić..

Bardzo proste. Chciałbym zobaczyć piękną zimę, baz chlapy, brudu itp :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober



A to moje wczorajsze zdjęcie okolic Bergen


To ja poproszę widok na Bergen ze szczytu Ulriken.

abedul

mam nadzieje ze to to ;p

jesli tak to poprosze Turangę Leelę z Benderem Bending Rodriguezem w akcji  :)


Nasze forum ma pozostać 'kid friendly' więc topless powinien być do tego dostosowany (np ujęcie od strony pleców ;) ) - Mchl

:) ok
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

KrzychuP

---------- 10:09 25.01.2007 ----------

No nie wiem czy tego typu treści są tu dozwolone ;)
Co na to Mchl i moderatorzy?

---------- 10:12 ----------

Qrcze, już Mchl zdążył zareagować. Chylę czoła Ojcze Założycielu.

abedul

rozumiem juz upomnienie slowne mialem :) wiec jesli ktos nie ogladal futuramy (bajka) to zamiast slowo "akcji" w poprzednim poscie dajcie sobie "jakiejkolwiek akcji" :)
no nie przesadzajmy bo mozna zaraz sie tu doszukac ze obrazek pt miolaj z mikolajowa tez trzeba ocenzurowac :)
pozdr

poprostu wrocmy do tematu :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

KrzychuP

No to proszę:

albo:

a także:

i może jeszcze:


To teraz poproszę:
-> Jakiegoś odlotowego choppera, najlepiej z różnymi gadżetami i częściami w jednej tematyce/stylistyce (np. jako odrzutowiec, wóż strażacki, etc.)

Mchl

Moim zdaniem jeden z najfajniejszych ze stajni OCC



Poproszę Mikey'a z OCC na skuterze


Cytat: "KrzychuP"Hehe, widzę, że nie tylko ja oglądam American Chopper na Discovery  :D
Ja wolę jednak Comanche Bike albo I.Robot albo Lincoln Mark Lt  8)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

abedul


a moze by tak jednak jakies zdjęcie przedstawiające bardzo piękne gradobicie połączone z burzą na śląsku z zeszzlego czwartku moze npp miasto gliwice ?
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

KrzychuP

Cytat: "abedul"a moze by tak jednak jakies zdjęcie przedstawiające bardzo piękne gradobicie połączone z burzą na śląsku z zeszzlego czwartku moze npp miasto gliwice ?
Chyba umarłeś tą zabawę. ;)
Nie wiem jak inni, ale ja nie mogę znaleźć nic na necie. :(

kempler

No ja mieszkam w gliwicach i z tego powodu intensywnie szukałem. Jedyne co udało mi się znaleźć to grad na ziemi w Pyskowicach :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

abedul

---------- 17:55 31.01.2007 ----------

ok sorki za tak dlugi czas reakcji
ale dawaj moga byc pyskowice ;p

---------- 15:36 03.02.2007 ----------

ok to jakiekolwiek zdjecie z tej burzy nie wazne skad moze byc np z przewroconym drzewem :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

KrzychuP

No dobra, mam nadzieję, że ten zestaw rozwiąże sprawę:
- gradobicie:



- burza:


- Śląsk :) :


- np. Gliwice


Jeśli ten zestaw spełni wymagania to poproszę o co najmniej jedno zdjęcie wrocławskich krasnali, które od jakiegoś czasu pojawiają się tu i ówdzie na mieście :D

Tomislaw

Proszę oto namiastka pomarańczowej alternatywy





Poproszę o prezesa Misia-Rysia



KrzychuP

Bardzo proszę:
ryś i miś:

;)

ale pewnie chodziło o tego pana:



Tamte krasnale też mogą być, ale może uściślę, o co mi chodziło. Chodzi mi o krasnale, które pojawiły się jakiś czas temu we Wrocławiu i ciągle ich przybywa. Mają nie więcej niż 30-40cm wzrostu. Wyglądają jakby były z brązu lub czegoś podobnego (ale ja przypuszczam, że one tylko tak udają i się nie ruszają, a jak nikt patrzy to harcują aż miło, wieszają się na latarniach, przepychają kamienne kule ustawione wzdłuż ul.Świdnickiej, oraz robią wiele innych rzeczy na mieście, szczególnie w okolicach Rynku) ;)

Tomislaw

No to mała poprawka:








poproszę o galopującą inflację



KrzychuP

może być taki przykład galopującej inflacji?



a to chyba przykład z Republiki Weimarskiej:


To ja poproszę, fotkę Kabaretu Potem z programu "Bajki dla potłuczonych'

m2marek

mała podróbka :cry: mniejszej nie było :oops:


Poproszę :twisted: mapę geomorfologiczną Krainy Wielkich Jezior Mazurskich  :twisted:

KrzychuP

Niestety nie mogę się zgodzić na taką odpowiedź. Oto przykłady:



Małe, ale ORYGINALNE  :!:

Mam nadzieję m2marek, że Cię nie uraziłem moim wetem.
Poproszę więc o wypowiedź jeszcze kogoś bezstronnego.
A gdyby moje weto zostało uznane, to poproszę (a poprzednie moje zadanie sam rozwiązałem :) ) o karykaturę Kabaretu HRABI. To powinno być łatwiejsze. :D

kempler





A ja poproszę o Coś Carpentera

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tom



Poproszę fotkę z Księżyca która jest fałszywa
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=885bc8da28246e545e08fa0942ddc60d][/url]

abedul


a jesli to za malo to prosze kolejna fotografia ksiezyca, ktora jest falszywa ;)

to teraz moze zdjecie z koncertu EKT Gdynia
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

Tom

:lol:  widze że poszedłeś po najniższej linii oporu
oto ambitniejsza fotka i po sprawie
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=885bc8da28246e545e08fa0942ddc60d][/url]

abedul

Cytat: "Tom":lol:  widze że poszedłeś po najniższej linii oporu
oto ambitniejsza fotka i po sprawie
a ja widze ze nie doczytales zasad gry chociaz patrzac na post powyzej moze poprostu zapomnmiales a pozatym nikt nie mowil ze na moim zdjeciu nie moze byc gwiazd :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

KrzychuP

proszę, oto EKT:



Cytat: "Tom"oto ambitniejsza fotka i po sprawie
jakiś ciemny jestem, bo nie jarzę, na co niby wskazuje ta strzałka  :-k

Poproszę, o zdjęcie Tony'ego Halika i okładkę do "180 000 kilometrów przygody" z najnowszego wydania.

Tom

Tak, nie doczytałem zasad, może gdyby były wypisane to bym doczytał :roll:
Ta strzałka oznacza ucięcie cienia lądownika, po prostu fotka z widokiem na Ziemię została  połączona z fotką opuszczania lądownika przez selenonautę. Oczywiście jest to robota zwolenników spiskowej teorii (nie NASA) aby udowodnić swoje bzdurne teorie.
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=885bc8da28246e545e08fa0942ddc60d][/url]

kempler



Jeśli zaliczone to poproszę o okładkę z jakiejś płyty zespołu: Heroes del Silencio. Przy okazji fajne kapela polecam kawałek: Entre Dos Tierras

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw



A ja poproszę fotkę Ryszarda Styły (Spectrum Session). Może być w duecie np z Jasiem Śmietaną.
(kupię oryginalne CD jeśli ma ktoś na zbyciu)



Kitten

Tommy, przepraszam za słabą jakość, ale lepszej nie znalazłam:

[/code]

Poproszę o wilkołaka pijącego piwo lub inny trunek  :)

kempler, dzięki za przypomnienie o istnieniu Heroes del Silencio  :D . Ja polecam inny kawałek - 'Mar adentro'. Ta muzyka pachnie wakacjami...  8)

kempler

Proszę


Fajne "Mar Adentro"

A ja poproszę o okładkę płyty na której była piosenka "Horror" Oddziału Zamkniętego.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....