Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Darmowa energia przez cały rok

Zaczęty przez Troll81, 20 Sierpień 2012, 20:12

Troll81


krzyszp

Nie spamuj Troll'u ;)

Cytat*Sformułowanie "Darmowa energia na cały rok" oznacza nagrody pieniężne www.wKontakcie.tauron-pe.pl w kwotach 1.200 zł i 600 zł, odpowiadające równowartości średniorocznego i średniego półrocznego rachunku za energię elektryczną dla zużycia energii elektrycznej ok. 2000 kWh w taryfie G11 liczonej na dzień 30.06.2012 roku.

**Ilość pendrive ograniczona.
Nic specjalnego ta loteria...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

sorx ale konkurs wydaje się sensowny...... BOINCa za darmo przez rok liczyć. a regulamin konkursu prosty.

krzyszp

Cytat: Troll81 w 20 Sierpień 2012, 20:14
sorx ale konkurs wydaje się sensowny...... BOINCa za darmo przez rok liczyć. a regulamin konkursu prosty.
Ja już się na to nie piszę. Za (praktycznie) darmo ludziska oferują firmie nośne hasła reklamowe do wykorzystania komercyjnego... Sorry, ale niech po prostu płacą rynkową stawkę w odpowiedniej agencji...

Cytatc.  oświadczenia potwierdzającego, że Zwycięzca jest autorem nagrodzonego zadania
konkursowego wraz z oświadczeniem o przeniesieniu autorskich praw majątkowych, w
brzmieniu przekazanym przez Organizatora.

Edit:
Najlepsze moim zdaniem:
Cytat7.  W razie wątpliwości we wiadomości e-mail, o której mowa w § 4 ust. 5 powyżej, Zwycięzca
może zostać  również  poproszony  o przesłanie kopii  ważnej i obowiązującej  umowy
kompleksowej dostarczania energii elektrycznej zawartej z TAURON Sprzedażsp. z o.o. oraz
podanie stanu licznika energii elektrycznej. Nie przysłanie kopii umowy w terminie wskazanym
w § 4 ust. 5 będzie uznane za rezygnacjęz nagrody.
Czyli nagrodę dostaniesz pod warunkiem, że już jesteś ich klientem!!!
Ale Twoje hasło wezmą w każdym przypadku...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Szopler

#4
To jest w ogóle oferta skierowana do maniaków oszczędzania prądu chyba...
2000kWh to ja mam więcej zużycia w kwartał...

Edit:
prawie 3000kWh w 5 m-cy.

krzyszp

Cytat: Szopler w 20 Sierpień 2012, 20:55
To jest w ogóle oferta skierowana do maniaków oszczędzania prądu chyba...
2000kWh to ja mam więcej zużycia w kwartał...
Z mojej wczorajszej faktury - 6870kWh za rok.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka