Statystyki

Zaczęty przez krzyku, 23 Grudzień 2006, 22:48

krzyku

Czesc,
uaktualnia wam statystyk z tego projektu w boincstats bo mi od dlozszego czasu w samym projekcie LHC sie jakby zaiwesily, a to juz 3 seria probek jaka przeliczylem, w kliencie mi pokazje ile mam punktow (ok 3300) natomiast na statystykach z boincstats nie, widac to nawet na sygnaturce przy podpisie ze ciagle ta sma ilosc punktow, ma ktos podobnie?
  

Tomislaw

Tymczasowo to normalne więc nie przejmuj się (ja też mam jakieś 1,6k pkt w LHC niewidocznych w BAMie).
Miejmy nadzieję, że za jakieś 1-2 miechy wszystko już wróci do normy - jak ci nowi admini trochę okrzepną  :wink:



Borsook

LHC nie uaktualnia statystyk od 110 dni, wiec troche przespales  :wink:  moze sie kiedys uaktualnią

Bober

Przekroczyliśmy 200 000 kredytów i zajmujemy 56. miejsce =D>

KrzychuP

Mogliby już uaktualnić statystyki, bo mi sporo punktów przybyło w tym projekcie.
Mam jakieś 3x więcej niż pokazuje sygnaturka na dzień dzisiejszy.
Teraz pora zabrać się za liczenie innych projektów, żeby mi rac nie padł całkowicie :)

Bober

A tu zamieścili dowód, że coś robią :wink:

Może już niedługo...

sourcerer

A ja z takim pytaniem: licze w LHC od nie dawna i nie mam za duzo pkt.(w/g menagera BOINC mam ich 202.32) ale w statystykach nie mam ujetego wlasnie tego projektu.Czy to normalne? Bede wdzieczny za jakakolwiek odp.

Bober

W tej chwili normalne. LHC nie wysyła plików xml ze statystykami od paru miesięcy, więc jeśli zacząłeś liczyć po ostatnim eksporcie to nie dodał Ci się w BoincStats.
Jedyna możliwość śledzenia aktualnych statystyk projektu to zaglądanie na stronę LHC.

sourcerer

Ok, dzieka za odp.:)

KrzychuP

Cytat: "Bober"A tu zamieścili dowód, że coś robią :wink:

Może już niedługo...

Ładnie te obrazki wyglądają, tylko kiedy ta machina ruszy.

krzyku

Oby jak najszybciej
  

Bober

Nie no jest postęp. Nowi administratorzy puścili pierwszego od 2 miesięcy newsa na stronie LHC.
Głównie to co już wcześniej na forum napisali.

D_T_G

Odświeżamy wątek, bo odświeżono statystyki na boincstats :)


AL

A to przyjemność ludziom sprawili - i to po tylu miesiącach oczekiwania. Ale warto było :)

krzyku