PNT - Robert7NBI oraz rozbuchane ego

Zaczęty przez krzyszp, 01 Październik 2012, 14:51

krzyszp

Wstyd mi.
Wstyd mi, że w świecie BOINC istnieją takie jednostki jak Robert7NBI.

Człowiek, który za wszelką cenę postanowił "odgryzać się" naszej drużynie za to, że społeczność go nie "polubiła" i nie przekazała mu "władzy" w naszym teamie.
Człowiek, który ma największy dorobek punktowy w PL, oraz najwyższy RAC w jednym projekcie, który liczy ze względu na to, że projekt ten jest wyjątkowo "inflacyjny", teraz całkiem się już poniżył.

Zaczął skakać po drużynach z innych krajów po to, aby im podnieść punkty i aby mogły one przeskoczyć w klasyfikacji punktowej BOINC@Poland...
Po tej akcji, miał czelność wypowiedzieć się u siebie na forum:
http://www.boinc.pl/forum/dezinformacja-t943-10.html#p7553
Cytat
Re: Dezinformacja

Postprzez Robert7NBI » wczoraj, 20:01
Długo to nie trwało, B@P wypadł z Top10. I znów trzeba poprawić opis albo żyć w... dezinformacji. :s

Jesteś pan dumny z siebie?
Wiesz, tacy jak ty widziani są dobrze tylko w pewnych instytucjach, żal mi twoich klientów, żal mi twojej żony/dziewczyny/dzieci (cokolwiek masz).

Jesteś prymitywnym człowiekiem, którego jedyną chyba cechą charakteru jest rozbuchane ego.
Rozbijaj dalej środowisko, zachowuj się tak, jak przystało na "polaczka" i sraj we własne gniazdo - GRATULUJĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA.

Gratuluję samopoczucia także tym, co się z nim w drużynie identyfikują...

Ps. Proszę moderatorów/adminów o niekasowanie posta...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lolek

no cóż dla nas to zabawa, a dla niego jakaś chorobliwa ambicja...no ale cóż tacy ludzie też żyją, a jedyna reakcja jaką powoduje u mnie to jego zachowanie to uśmiech politowania  ::) My mamy realny świat, on chyba tylko internet i ambicje których pewnie w życiu realnym nie może spełnić i przenosi je do BOINC...ale co tam Twoje zdrowie Roberciku  :parrrty:

Peciak

#2
Cytat: krzyszp w 01 Październik 2012, 14:51
Zaczął skakać po drużynach z innych krajów po to, aby im podnieść punkty i aby mogły one przeskoczyć w klasyfikacji punktowej BOINC@Poland...
Krzyszp to akurat nie tak.

W dawnych czasach kiedy malutki team PNT próbował prześcignąć w klasyfikacji ogólnej największą drużynę w Polsce pewna drużyna (Muszkieterzy) postanowiła solidarnie wesprzeć naszą drużynę w tej walce i jej pomóc. TM podczas kilku tygodni wypracowali dla PNT w różnych projektach ponad 94.000.000 pkt. Ten sam TEAM w pierwszym wyścigu DT pomógł nam w walce przeciwko SICITURADASTRA. Wtedy też prawie udało nam się SICI pokonać – przegraliśmy o mały włos. We wrześniu tego roku drużyna nasza postanowiła oddać dług Muszkieterom co zresztą uczyniliśmy. Potem postanowiliśmy spłacić jeszcze jeden dług - pomoc w wyścigu DT. Wyścigu tego nie organizowaliśmy w żaden sposób a Muszkieterom  pomagały także inne drużyny i ta pomoc przeszła najśmielsze oczekiwania wszystkich. Do nich też masz jakieś pretensje?

My długi spłacamy i pomagamy zwłaszcza przyjaciołom - o to pretensji do nas proszę nie mieć.
Pij więcej mięty i melisy  :parrrty: to mniej cie będą ponosić nerwy bo post pisałeś ewidentnie wzburzony
Pozdrawiam
Chyba że o Chińczyków Ci chodzi ale z nimi to prócz porównywalnej mocy nic wspólnego nie mamy  :no:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

krzyszp

Zapewne bym pominął tę akcję milczeniem, gdyby nie (bezczelny) post roberta:
CytatDługo to nie trwało, B@P wypadł z Top10. I znów trzeba poprawić opis albo żyć w... dezinformacji. :s

Nadal utrzymujesz, że to kwestia spłacania długów?

Piotrze, nie potrzebuję melisy, a Ciebie cenię za Twój spokój, ale proszę nie tłumacz kolegi. Jest dorosły i niech sam odpowiada za swoje akcje...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Peciak

Dług w TM też spłacałem wiec czyje się przywołany do tablicy

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

krzyszp

Cytat: Piotr R. (Peciak) w 01 Październik 2012, 15:29
Dług w TM też spłacałem wiec czyje się przywołany do tablicy
I oczywiście też takie komentarze umieszczałes? Może dasz linka, chętnie poczytam.

Wiesz bardzo dobrze, że spłacanie punktów to tylko wymówka dla chorej agresji gościa w stosunku do B@P...
Jak pisałem - gratuluję Wam kolegi w drużynie i jeśli tak chce się chwalić, to może nas niech też wyprzedzi w tej klasyfikacji?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

LukaszST

Drogi krzyszp.

Do Team Musketeers dołączyło na czas spłacenia długu 7 osób, Peciak, 3Rni, _MaRiO[PL], ..:: Thor ::.., Robert7NBI, LukaszST, Sesef. Nie tylko Robert. Nie mieliśmy żadnego powodu aby Wasz zespół wypadł z top 10 etc.

Bardzo nieładnie jest najeżdżać na osobę i wyzywać ją od brzydkich rzeczy... Ale to nie świadczy o mnie tylko o Tobie. :( Można zawsze inaczej rozwiązać problem a nie wieszać psy na kimś, teraz popsułeś Robertowi opinie wypisując rzeczy które nie są prawdziwe...

krzyszp

Podtrzymuje swoją opinię, roberta poznałem (śmy) aż za dobrze.
I podtrzymuję swoją uwagę na temat wypowiedzi cytowanej wyżej.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

może darujmy sobie te wycieczki - mają kasę, mają możliwości - niech liczą. Nie jesteśmy najlepsi - to fajnie, bo jest z kim się ścigać i do kogo równać :)

X X X

Fakty, fakty, fakty...

1. Zespół B@P wypadł z Top10, gdyż został wyprzedzony przez Team China.

2. Nigdy nie udzieliłem wsparcia Team China choćby jednym punktem. Team China wyprzedził B@P, gdyż posiada 3x większą moc.

3. Na spotkaniu w Poznaniu powiedziałem "nie chcemy konkurować przeciw wam, chcemy razem konkurować z innymi, dlatego zaproponowaliśmy połączenie zespołów". W głosowaniu odrzuciliście naszą propozycję, co przyjęliśmy do wiadomości i szanując wasz wybór poszliśmy własną drogą. M.in. treść tego wątku dowodzi, że bardzo dobrze się stało, iż nie mamy ze sobą nic wspólnego.

4. Reszta kłamstw i oszczerstw nie jest warta odniesienia.

Sergeant

Raptem w 4 projektach na 81 i w generalce równać.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

krzyszp

Cytat: X X X w 01 Październik 2012, 18:28
4. Reszta kłamstw i oszczerstw nie jest warta odniesienia.
To się nie odnoś, mi się przez to humor nie zepsuje.
I nigdzie nie wspomniałem, że wspierałeś chińczyków, na spotkaniu w Poznaniu nie byłem, a ty już mówiłeś/pisałeś tyle różnych rzeczy, że do żadnej z nich nie traktuję poważnie - co innego deklarujesz, co innego robisz...
Dla mnie EOT - swoje zdanie wyraziłem, kto chce przeczyta i przemyśli.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

tito

@Robert
1) Tak - ale rywalizacja to coś pięknego (o ile jest zdrowa);
2) Nie - distrrgen jest przepłacony i to właśnie około 3 razy (tak na moje oko);
3) Nie do końca wiem, bo mnie nie było i historię znam tylko z wypowiedzi na forum. Czy Ty wtedy nie reprezentowałeś oficjalnie GPUForce? Jeśli tak, to nie mogłeś powiedzieć, że nie chcemy konkurować, bo nie należałeś do PNT.

hmmm

Cytat: krzyszp w 01 Październik 2012, 14:51
Wstyd mi.
Wstyd mi, że w świecie BOINC istnieją takie jednostki jak Robert7NBI.

sesef

Cytat: tito w 01 Październik 2012, 20:56
2) Nie - distrrgen jest przepłacony i to właśnie około 3 razy (tak na moje oko);

Projekt nie jest przepłacony to karty są za mocne.

PoznanskaPyra

Ludzie stop. Naprawdę, bez względu na to co było, dla mnie jako osoby z zewnątrz. Wygląda to na bezmyślną awanturę B@P i PNT. Z minusem dla obu zespołów. Więc teraz  :parrrty: na zgodę  ;) i robimy to co robiliśmy.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Krzyśku wydaje mi się ze wyciągnąłeś pochopne wnioski. A B@P spokojnie wróci do top ten za jakiś czas. Chłopaków z PNT pozdrawiam i życzę pierwszego miejsca w statach.

mimeq

luz zmienmy to info z 10  na 11 po co rzucac miesem. Niedlugo pewnie przegoni nas Team Musketeers - wyapadaloby wtedy napisac "zmiencie info" bo pewnie sprawdzacie to czesciej niz my, a my zmienimy i po klopocie po co to cala napinka?  :ahoy:


dziubas

w sumie to chyba nieważne czy ktoś ma lub nie obsesję na naszym punkcie, nie nasz kłopot, kabli nam przecież nie przegryza.  To nawet jest bardzo pożyteczne, dopóki  realizuje się w boincowej rywalizacji  ;D
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *