philozoph

Zaczęty przez philozoph, 17 Październik 2012, 21:22

philozoph

Wygląd

[smg id=9708 type=av align=center caption=""]

Dane

Urodziłem się: bo nie miałem innego wyjścia
Mieszkam: w Polsce na "dzikim zachodzie"

Coś o sobie

Ostatni awanturnik

Zadania






Task nameTime reportedStatus
Drzewo2009Completed and validated
Syn2012Completed and validated
Dom2012Completed and validated

Seksualność

Jestem ortodoksyjną lesbijką. Kocham tylko dziewczynki.

Poglądy polityczne

Jak dowodzi SETI łatwiej znaleźć rozum w kosmosie niż w polityce

Pomysł na liczenie

Poślubiłem księgową. Kiedy przekroczyła na kalkulatorze 1,3 teraflops zaczęła się nudzić. Dla dobra naszego związku postanowiłem znaleźć jej nowe hobby.

Zainteresowania

Fotografia, żeglarstwo, podróże, rower, książka, nauka, modelarstwo, gotowanie, smakowanie, poznawanie, zgłębianie, ....

Największe osiągnięcie

Nadal przede mną

Największa przygoda

Nie są to sytuacje czy miejsca w których byłem ale ludzie których życie postawiło na mojej drodze.

P.S.

Sprawy które prowadzę są śmiertelnie poważne więc ja dla równowagi jestem nie poważny.  ;D

_Aleksander_

Zaskakująca i oryginalna wizytówka! Witaj na pokładzie!  :parrrty:

Napisz może coś o sprzęcie na którym liczysz i ewentualnie podaj województwo jeżeli chciałbyś uczestniczyć w rankingu województw ku radości jednych i rozpaczy innych...

stiven


Troll81

Witamy na łajbie. Faktycznie niesztampowa wizytówka. A kim jesteś z zawodu?

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

aborek


Cyfron

Witamy :)
"modelarstwo" - może coś sprecyzujesz?

Tobas


Kret_polny

Witaj!
Ciekawa wizytówka.  :p_arr:

philozoph

Cytat: _Aleksander_ w 17 Październik 2012, 21:41
Napisz może coś o sprzęcie na którym liczysz

Żona + kalkulator CITIZEN ;)

Tak bardziej na poważnie to najmocniejszy jest lenovo R61i. Wiele ze mną przeszedł. Inne sprzęty to podobne pokolenie. Dostałem dla logistyków w firmie a darowanemu koniowi itd :)

Cytat: _Aleksander_ w 17 Październik 2012, 21:41
i ewentualnie podaj województwo jeżeli chciałbyś uczestniczyć w rankingu województw ku radości jednych i rozpaczy innych...

No jeśli chodzi o region to zdecydowanie muszę jakoś wspomóc bo kuleje strasznie. Lubuskie konkretnie Zielona Góra.

philozoph

Cytat: Troll81 w 17 Październik 2012, 23:02
A kim jesteś z zawodu?

He he jak to mówi jeden mój współpracownik jestem najlepszym kucharzem wśród informatyków :). Rzeczywiście pierwszy mój wyuczony zawód to technik żywienia, drugi technik fotograf fotolaborant potem agent ochrony, pośrednik finansowy, chemik. To jeśli chodzi o wyuczone. Wykonywanych będzie ponad dwadzieścia. Z ciekawszych to zawodowy żeglarz regatowy, specjalista od komunikacji satelitarnej, kierownik świetlicy socjoterapeutycznej, specjalne techniki fotograficzne.

PoznanskaPyra

Cytat: philozoph w 18 Październik 2012, 14:26
Cytat: _Aleksander_ w 17 Październik 2012, 21:41
Napisz może coś o sprzęcie na którym liczysz

Żona + kalkulator CITIZEN ;)



Ciekawe ile byś liczył "Long Task GPU GRID". Czyli zadanie, które liczy się kilka godzin na najszybszych kartach graficznych.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Tomek_TB

Witaj,

No to pare rzeczy w zyciu robiles :attack:
Pozdr
Tomek

EDU Enthusiast

bardzo interesujaca postac przestawiasz;

milego.


philozoph

Cytat: Cyfron w 18 Październik 2012, 07:18
Witamy :)
"modelarstwo" - może coś sprecyzujesz?
Tu jakby dwa obszary.
Pierwszy zaczął się klasycznie od plastikowych samolotów ale moim zamiłowaniem było modelarstwo szkutnicze. Zgromadziłem sporą kolekcję z kartonu z czego połowę wykonałem od podstaw sam. Dzięki czemu geometria wykreślna była pis e kejke. W szczytowym momencie kolekcja miała prawie 80 modeli. Niestety przybyło bratanków i większość nie przetrwała testów zderzeniowych :). Zarobkowo budowałem makiety kolejowe z części przemycanych z NRD :) Żałuje ale nigdy nie miałem warunków na warsztat do budowy w drewnie. Może kiedyś :). Obecnie tę działalność mocno cierpi z powodu braku czasu.
Drugi obszar to coś co nazywam modelarstwem prognostycznym. Kiedy przychodzi jakieś skomplikowane zadanie modele matematyczne czasem zawodzą bo nie posiadają pełnych danych o możliwych problemach (zazwyczaj przez brak odpowiedniego doświadczenia). Często zwykła zabawa w budowanie modelu pomaga wychwycić takie luki.

philozoph

Cytat: PoznanskaPyra w 18 Październik 2012, 14:37
Ciekawe ile byś liczył "Long Task GPU GRID". Czyli zadanie, które liczy się kilka godzin na najszybszych kartach graficznych.
Teoretycznie do sprawdzenia. Tylko muszę poczekać aż mój synek odkryje mazaki. Sprawdzę jaki ma benchmark i przeliczymy ;)

legis

Witam  :parrrty:

sknd


Troll81

naprawdę interesująca osoba jesteś.

SzaMoT_🏓


>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające