Reklama szwajcarskich linni lotniczych obraza muzułmanów

Zaczęty przez Troll81, 19 Październik 2012, 20:11

Troll81

http://www.euroislam.pl/index.php/2012/10/reklama-linii-lotniczych-tez-obraza-islamistow/

niedługo noszenia krzyżyka w europie zakażą.... zobaczycie.

Krzysiak

W takich chwilach utwierdzam się w swoim chrześcijańsko-narodowym podejściem do wielu spraw + wrogie nastawienie do tolerancji którą na siłę nam się wpaja  :attack:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

ja akurat daleki jestem od poglądów narodowościowych. Rzymski katolicyzm tez mi jakoś nie przestaje. Ale wkurza mnie jak ktoś na siłę szuka powodu do płakania że się go obraza....

Tobas

Mimo, że nie do końca zgadzam się z jego chrześcijańsko - narodowymi poglądami, ale tu mogę zgodzić się w 100%:

- przewidział to Łysiak w "Rzeczpospolita kłamców. Salon" - grozi nam (Europie) islamizacja i pierwsza będzie Francja.

Polecam książkę wszystkim tolerancyjnym i poprawnym politycznie.

Martin Fox

Typowe - muzułmanie wymagają(!!) tolerancji wobec ich zwyczajów, ale zupełnie nie mają zamiaru być tolerancyjni wobec innych. Dlatego jedyną opcją imo pozostaje atomówka.

AiDec

To samo mozna powiedziec o wszelkiej masci chrzescijanach :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Krzysiak

Bo obecnie sytuacja religijna wygląda podobnie jak z rasizmem




I tak samo jest z religią tolerancja tylko w jedną stronę  >:(


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Preszus

I jedni i drudzy to banda tłukących się po łbach przygłupów.

http://stats.free-dc.org/pgridtag.php?id=108303&theme=1


Pilman

Do tego co napisał Krzysiak - Albo wystarczyło by powiedzieć jestem dumny z tego, że jestem Europejczykiem. I już mam problem  :sick:

syrian

Najlepiej to wszystkie religie zlikwidować - 1 powód mniej do wojen i nie tylko  ;D

sknd

co to tej reklamy - obraża, to niech zbojkotują tą linię, tyle.

Mnie też nieraz obraża/wkurza część z tego, co mówią księża -> nie uczęszczam do ich budowli

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Krzysiak

No to odkopie temat bo się tak zastanawiam  >:(
Gdyby producent mleka i wyrobów mleczarskich wyjechał z hasłem "WHITE POWER" to czy było by duże poruszenie ???!!!

Nawiązaniu do tego baneru na stadionie:

[smg id=9716 type=full align=center caption="1350302373 0urt7l 600"]


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

EDU Enthusiast

a ja jestem ciekaw czy w polsce jakby sie wypuscilo film jacy rosjanie, ukraincy wschodni sa dobzi i jacy polacy sa zli tepi etc... I byl by ten film sponsorowany przez irlandie, ameryke, czy nawet sama rosje... same wypuszczenie czegos takiego prosiloby sie zrownaniem ambasady na terenie tego panstwa. ;)

ps. 1612 ogolnie nie byl wypuszczony dla polakow ale dla rosjanow i ukraincow; - a taki film z dedykacja dla polakow i w polsce wypuszczony mialby o wiele wieksza uwage.

byloby to tak:
To jest wojna.