wkurzające wyskakujące okienko w FF

Zaczęty przez Troll81, 08 Listopad 2012, 23:01

Troll81

ostatnio (czyt dziś) wyskakuje mi co pewien czas nowa zakladka z następującym tekstem

CytatGratulacje!

Właśnie zakwalifikowałeś się do wygrania
nowego iPada firmy Apple®!

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ,,Akceptuj".

ma ktoś z was coś takiego?

Szopler


posiadacz problemu

To samo wyskakuje mi od kilku dni, gdy wchodzę na You Tube (nie muszę się logować, wystarczy, że wejdę). Tylko i wyłącznie gdy wchodzę na YT, nigdzie indziej nie wyskakuje. Rzeczywiście wkurzające i nie wiadomo, co z tym cholerstwem zrobić.  :wth:

Tomasz R. Gwiazda

a wtyczki AdBlock uzywasz ?
jak nie to zacznij



syrian

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 13 Listopad 2012, 12:39
a wtyczki AdBlock uzywasz ?
jak nie to zacznij
oj to jest bardzo ale to bardzo pożyteczna rzecz  :p_arr:

Tobas

Któraś z wtyczek syfi. Miałem coś podobnego w Chrome, pogooglałem i okazało się że youtube downloader dorabiał na boku ;)

Troll81

masz rację tylko na YT i zaraz wywalam YTDownloadera.....

Troll81

i zonk. Dziś znów zaczęło wyskakiwać i to do oporu. kilkadziesiąt zakładek. avast niczego nie wykrył :( posłużyłem się więc spybot search and destroy.

witryna the-lucky-winner.com i jej wyskakujące okienka z tekstem

Gratulacje!

Właśnie zakwalifikowałeś się do wygrania
nowego iPada firmy Apple®!

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ,,Akceptuj".

mam nadzieje że tym razem skutecznie zablokowane. okazuje się że nie youtube ani ytdownloader są winne tylko flash player. i ciasteczka do niego.

teraz tylko pozostaje mi niedziałający panel "dodatki" do firefoxa. Szykuje się reinstalka przeglądarki.

rat666

Hej i jak, poradziles sobie z tym? Bo u mnie ciagle sie to pojawia od kilku dobrych dni. Nie moge sie pozbyc, skanowalem wieloma antymalwerowymi programami, mam najnowsza baze antywirusowa, resetowalem firefoxa (about:support -> z prawej przycisk RESETUJ FIREFOXA) i przez pare dni byl spokoj, ale znow wrocilo. Dzieje sie to wcale losowo, najczesciej jednak wydaje mi sie ze po wejsciu na youtube.

Troll81

spybot search&destroy. Winna sa ciasteczka flash. Masz jakies zarazone i wsio. Daj dokładny skan wywal wszystkie ciasteczka w ciul.

Troll81

BTW witamy na forum i zapraszamy do działu wizytówki :D podziel się co liczysz ina czym :D

Troll81

i znów problem z tym gównem. Wywalenie coasteczek. Skany komputera i ine cuda wianki nie dają rady. chyba na dobre pora pożegnac się z flashplayerem....

sknd

może wywal flasha i ff i wtedy skanuj?

GRID

Odinstalowaliście nie potrzebne dodatki (narzędzia -> dodatki) ?

Szopler


Troll81

dziś samo ustąpiło..... nie wiem dlaczego. Nic nie ruszałem. Jedynie kolejny restart FF.

KrzychuP

Mi dziś zainstalowało jakąś aktualizację FF (Waszego problemu nie miałem), może po niej Twój komp ozdrowiał.