Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Pstryk... oto przyszłość fotografii?

Zaczęty przez Bezprym, 29 Listopad 2012, 20:29

Bezprym

W Japonii pojawiła się właśnie najnowocześniejsza "budka fotograficzna" świata. Studio fotograficzne Omote 3D potrafi wydrukować przestrzenny i kolorowy model fotografowanej osoby.

System zaprojektowany przez studio Omote 3D potrafi coś znacznie ciekawszego niż zwykła budka wypluwająca zwykłe zdjęcia. Produkuje niezwykle dokładne repliki fotografowanej osoby. Chcąc stać się dumnym posiadaczem własnej miniatury trzeba jedynie ustać kwadrans bez ruchu.

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,12944534,Pstryk___oto_ty_jako_trojwymiarowa_figurka.html#BoxTechTxt

mordi

ja naprawdę czekam, kiedy oni zaczną się tam teleportować :D może i u nas powinno się zrzucić kilka niewinnych bombek? :D
Guard well the secret of steel...


Szopler

Kwadrans w bezruchu? Przy dzisiejszej technice? Hahaha...
Zeskanować i operować na raz zdobytych danych nie łaska?

goofyx

Hurrrrrraaaaaa <- nowa wersja simów :) czyli Sims 4 z głowy.
Spokojnie ludziska w Sims 5 będzie się grać podobnie jak jest to przedstawione w filmie "Gamer"  XD XD

Troll81


goofyx

Cytat: Troll81 w 30 Listopad 2012, 12:07
Japonia.... to stan umysłu
A co trzeba zrobić, żeby taki osiągnąć :)

Troll81

jeść duzo ryb i ryzu. oglądać anime. mieszkac w japonii :d urodzić się japończykiem.... :d

goofyx

Cytat: Troll81 w 30 Listopad 2012, 12:13
jeść duzo ryb i ryzu. oglądać anime. mieszkac w japonii :d urodzić się japończykiem.... :d
ryby i ryż to ok <- ale niestety urodziłem się w Polsce i jestem Polakiem :)

Troll81

to pozostaje ogląanie tak dużych ilości anme az zaczniesz je rozumieć. i nawet smiac się w tych samych momentach co japonczycy :D

goofyx

Cytat: Troll81 w 30 Listopad 2012, 12:26
to pozostaje ogląanie tak dużych ilości anme az zaczniesz je rozumieć. i nawet smiac się w tych samych momentach co japonczycy :D
niektóre anime lubie :)
np.: X, Full Metal Alchemist :) itp

ps.: Pokemony i Czarodziejki z księżyca też się liczą :D

Ania

Cytat: goofyx w 30 Listopad 2012, 12:15
Cytat: Troll81 w 30 Listopad 2012, 12:13
jeść duzo ryb i ryzu. oglądać anime. mieszkac w japonii :d urodzić się japończykiem.... :d
ryby i ryż to ok <- ale niestety urodziłem się w Polsce i jestem Polakiem :)

:)   dobre :)

Troll81

obejrzj Haiyore :D

http://www.youtube.com/watch?v=UOneyjd99k8

mordi

lol, obejżałem kilkaset GB anime będąc w liceum i niestety nie udało mi się osiągnąć tego stanu umysłu ;)
Guard well the secret of steel...


Troll81


mordi

ale zryło mi czerep konkretnie i już ja dobrze wiem co będzie dalej, jak pojawią się macki... XD :whip:
Guard well the secret of steel...


krzyszp

Cytat: mordi w 30 Listopad 2012, 16:50
lol, obejżałem kilkaset GB anime będąc w liceum i niestety nie udało mi się osiągnąć tego stanu umysłu ;)
0,1% reached  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

mordi

Cytat: krzyszp w 30 Listopad 2012, 17:40
Cytat: mordi w 30 Listopad 2012, 16:50
lol, obejżałem kilkaset GB anime będąc w liceum i niestety nie udało mi się osiągnąć tego stanu umysłu ;)
0,1% reached  XD
system overload :D :attack:
Guard well the secret of steel...