Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Dune 2 w przeglądarce

Zaczęty przez apohawk, 03 Grudzień 2012, 14:27

apohawk

http://play-dune.com/

Ile osób to jeszcze pamięta?  8)
No good deed goes unpunished.

Krzysiak

Ja 6 dyskietek na Amidze  :attack:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

sknd

ja juz z peceta, o ile pamiętam nie miesciło się na jednej dyskietce, szok;)

Morys0856

ja zaczynałem od Dune 2000, ale w to też się przyjemnie pyka w przeglądarce :)

Mchl

Ja złamałem system, wyedytowałem pliki i dałem sobie czerwia. Niestety nie dawało się go kontrolować.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Krzysiak

#5
Cytat: Mchl w 03 Grudzień 2012, 15:45
Ja złamałem system, wyedytowałem pliki i dałem sobie czerwia. Niestety nie dawało się go kontrolować.

A kim grałeś
Bo czerwie potrafią kontrolować tylko Fremeni a to są ziomale  Atrydów  %)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 03 Grudzień 2012, 14:45
Ja 6 dyskietek na Amidze  :attack:
Kurde, ileż to ja nocy spędziłem :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lukaszja

Łezka się w oku kręci :p_arr: Fantastyczna gra! Ile to już lat? Ze 20?

tito

To pokazuje tylko jedno - jesteśmy starzy.
Ale ostatnia misja na początku był ciężka - budujesz sobie spokojnie  a tu nagle 2 dead handy i  :deadman: -> LOAD. bo ścierwa były niecelne nad pojęcie.

Krzysiak

I teraz zostało tylko napisać:
"Kiedyś to były gry ! Teraz już takich nie robią !"  %)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81


Mchl

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 03 Grudzień 2012, 15:52
A kim grałeś
Bo czerwie potrafią kontrolować tylko Fremeni a to są ziomale  Atrydów  %)

Każdej frakcji można było przydzielić czerwia jako jednostkę (a nie pośrednio przez fremenów), tylko że właśnie był całkowicie niekontrolowalny. Żarł swoje i cudze jak zwykle i jedyna korzyść z niego była taka, że odkrywał mapę i zawsze było wiadomo gdzie jest.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Arthusp

Pamiętam, jak się męczyłem z ostatnią misją - jak przeciwnikowi weszły dobrze dwie rakiety (tak to wtedy nazywałem), to zawsze był load. Za to Harkonenami było miodnie (dewastatory  :love:)

toms83

Polecam sprawdzić zmienioną wersję jednego zapaleńca, Dune 2 The Golden Path.

Tutaj blog, forum a tutaj parę filmików na jutub.