pedofilofobia w UK

Zaczęty przez Troll81, 05 Grudzień 2012, 23:46

Troll81

http://www.youtube.com/watch?v=jaUkt59vY1Q

ja wiem ze pedofile to straszne istoty które należy kastrować. ale w UK już przesadzają..... zresztą nie tylko w UK

Niemcy i USofA tez już dostają pierdolca. Jakby pedofil się za każdym rogiem czaił.....

d_worms

W australi terz nie lepiej bylem z corka na basenie i ratownik poprosil mnie abym zdjec nie robil bo nie mozna (jak jestes facetem z aparatem na basenie to od razu jestes PEDOFILEM )

Troll81

poryło ludziskom berety

Tobas



Powinno się zastosować powyższą karę.
Nie byłoby takich problemów, dalej moglibyśmy wycierać dzieci ręcznikiem i robić im zdjęcia w wannie czy na basenie.

goofyx

Cytat: d_worms w 06 Grudzień 2012, 00:44
W australi terz nie lepiej bylem z corka na basenie i ratownik poprosil mnie abym zdjec nie robil bo nie mozna (jak jestes facetem z aparatem na basenie to od razu jestes PEDOFILEM )
e tam w Australii, mnie to samo spotkało na basenie u mnie w Bielsku ;)
Nie szło Panu ratownikowi wytłumaczyć, że to moja córka więc w podsumowaniu krótkiej rozmowy powiedziałem, że albo da mi spokój albo niech dzwoni na policje <- nie przedzwonił.


Cytat: Tobas w 06 Grudzień 2012, 09:29
Powinno się zastosować powyższą karę.
Nie byłoby takich problemów, dalej moglibyśmy wycierać dzieci ręcznikiem i robić im zdjęcia w wannie czy na basenie.
Niestety się zgadzam.
Potraktujesz kilku w ten sposób <- to następni zaczną się zastanawiać czy warto ryzykować.

Troll81

A ja obawiam się że gówno to da. Jakiś odsetek ludzi rodzi się ze skłonnościami...

a np słyszałeś kiedyś o kobiecej pedofilii? Prawie nie występuje... a dlaczego? bo jak pani od WF zaopiekuje się gimnazjalistą to będzie się z tego cieszył :D A jak pan od WF zaopiekuje się gimnazjalistką to ona będzie ofiarą....

goofyx

Cytat: Troll81 w 06 Grudzień 2012, 09:38
A ja obawiam się że gówno to da. Jakiś odsetek ludzi rodzi się ze skłonnościami...

a np słyszałeś kiedyś o kobiecej pedofilii? Prawie nie występuje... a dlaczego? bo jak pani od WF zaopiekuje się gimnazjalistą to będzie się z tego cieszył :D A jak pan od WF zaopiekuje się gimnazjalistką to ona będzie ofiarą....
XD

Tobas

Cytat: Troll81 w 06 Grudzień 2012, 09:38
A ja obawiam się że gówno to da. Jakiś odsetek ludzi rodzi się ze skłonnościami...
I jeżeli ten odsetek nie będzie potrafił się pohamować to należy go leczyć ww. sposobem,
zmusi to ew. chorych do podjęcia leczenia.

Życie pokazuje, że to najlepsze rozwiązanie:
http://kurierwilenski.lt/2009/10/09/skandal-pedofilski/

goofyx

Cytat: Tobas w 06 Grudzień 2012, 09:53
Cytat: Troll81 w 06 Grudzień 2012, 09:38
A ja obawiam się że gówno to da. Jakiś odsetek ludzi rodzi się ze skłonnościami...
I jeżeli ten odsetek nie będzie potrafił się pohamować to należy go leczyć ww. sposobem,
zmusi to ew. chorych do podjęcia leczenia.

Życie pokazuje, że to najlepsze rozwiązanie:
http://kurierwilenski.lt/2009/10/09/skandal-pedofilski/
nie wiem czy sam bym tak nie zrobił

krzyszp

Wiecie, ja nie trawię pedofili, ale...
Może też odstrzelmy dzieci z Downem? Albo w ogóle zastosujmy metody ze Sparty?
Był taki jeden, co wszystkie problemy chciał rozwiązać eugeniką...

Nie popadajcie w fanatyzm.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tobas

Cytat: krzyszp w 06 Grudzień 2012, 11:04
Wiecie, ja nie trawię pedofili, ale...
Może też odstrzelmy dzieci z Downem?
Takie dzieci odstrzela się w badaniach prenatalnych.

Poza tym co ma piernik do wiatraka?
Czy chore dziecko jest ukierunkowane na skrzywdzenie innego dziecka?

krzyszp

Pedofilia to w części przypadków choroba, którą można leczyć (np. farmakologicznie). Istnieje też grupa pedofili, którzy potrafi opanować swoje instynkty, ale potrzebują wsparcia. Jest wreszcie grupa, której dewiacja może wynikać np. z powodu wykorzystywania ich w dzieciństwie... Proszę, nie zawsze wszystko jest biało-czarne, nie ma prostych idealnych rozwiązań...
Nie chcę bronić, uważam, że za czynną pedofilię powinny być wysokie kary, ale dopuszczam też leczenie, jeśli podstawą takiego zachowania jest choroba...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tobas

Cytat: krzyszp w 06 Grudzień 2012, 11:13
Pedofilia to w części przypadków choroba, którą można leczyć (np. farmakologicznie). Istnieje też grupa pedofili, którzy potrafi opanować swoje instynkty, ale potrzebują wsparcia. Jest wreszcie grupa, której dewiacja może wynikać np. z powodu wykorzystywania ich w dzieciństwie... Proszę, nie zawsze wszystko jest biało-czarne, nie ma prostych idealnych rozwiązań...
Nie chcę bronić, uważam, że za czynną pedofilię powinny być wysokie kary, ale dopuszczam też leczenie, jeśli podstawą takiego zachowania jest choroba...
Dlatego też napisałem, że "jeżeli ten odsetek nie będzie potrafił się pohamować".
Nie twierdzę żeby zabijać każdego ze skłonnością.
Natomiast jeżeli nie pohamuje swojej skłonności i skrzywdzi dziecko - na szczęście w więzieniach tacy są odpowiednio traktowani.