Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Wyniki

Zaczęty przez kempler, 26 Styczeń 2007, 01:27

kempler

Może w tym miejscu pochwalimy się uzyskanymi wynikami.
Jak je uzyskać ? Logując się na stronie http://www.rekenmeemetabc.nl/ e-mailem oraz hasłem z ABC@home

Mój najlepszy wynik to 1.305

Jako sukces obliczeń uznaje się powyżej 1.4 więc przede mną jeszcze sporo liczenia :)

Najlepsze wyniki w Top po lewej stronie ww. strony

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

1,161  :cry:



Bober

1,238
Dodam, że ta liczba to liczba P z tego opisu hipotezy ABC.
Znanych jest około 200 wyników powyżej 1.4 (przynajmniej jakiś czas temu tyle było) a rekord to 1.6 z hakiem - więc jeśli ktoś znajdzie coś powyżej 1.6 to może skakać z radości :D

KrzychuP

1,177

Na razie trochę kiepsko, ale się poprawię :)
Więcej jednostek, więcej jednostek.......

emik

1,167

tak sobie


cezar

1233

i liczę dalej





Bober


krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kret

1,133 buuuuu  :(

patyczak

no to ja też się pochwale chociaż nie ma czym  :)
1,169 i liczę dalej  :D
Skeczu z papugą nie będzie



AL

1,277 - ale planuje mały powrót do tego projekciku więc może uda mi się poprawić ten wynik.

kempler

Zapraszamy AL :wink:

Kurcze ja swój najlepszy wynik uzyskałem zaraz po przyłączeniu się do projektu i od tej chwili pomimo uzyskania 25k w projekcie nic lepszego nie uzyskałem. Tak samo Top 100 na http://www.rekenmeemetabc.nl/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

patyczak

Mimo dzisiejszej awarii, niejako na osłodę, udało mi się uzyskać kolejny rekordowy wynik 1,240   :) może wkrótce pęknie magiczna granica 1,3, nie pozostaje zatem nic innego jak liczyć   :)
Skeczu z papugą nie będzie



PMG

Jeżeli moim najwyższą wartością jest 1,074 a tak poza tym to same 1,017, 1,014 i jedno 1,001 to powinienem czuć sie gorszy czy to normalne ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

kempler

Wg. mnie normalne. W moim przypadku jak również w przypadku całego projektu, najlepsze wyniki zostały uzyskane w styczniu, czyli na starcie projektu. Nie wiem od czego to zależy.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Robert1970

Prawdopodobnie akurat z dosyć obiecującego punktu wystartowaliśmy. Pewnie za miesiąc czy dwa natrafimy na kolejny ciekawy i wyniki się poprawią. Pamiętajcie, że na razie jeszcze nawet 1% zakresu projektu nie przeliczyliśmy.

Mój najlepszy wynik to 1,304

krzyszp

WOW ;-)
1,313

To już chyba dobry wynik?  :D

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kempler

Cytat: "kempler"
Jako sukces obliczeń uznaje się powyżej 1.4 więc przede mną jeszcze sporo liczenia :)
Nie chcę Cię zmartwić krzyszp  :wink:

Jak na razie chyba Bober prowadzi wśród Nas z wynikiem 1,341 :) Ja się nie poddam :twisted:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

patyczak

No to żeby temat nie ostygł wrzucam dzisiejszy wynik 1,281  :)  Swoją drogą to ciekawi mnie czy jest możliwe szybkie sprawdzenie, na którym komputerze ten wynik został uzyskany??
Skeczu z papugą nie będzie



Robert1970

Od 04.07 prowadzę ( o ile mi wiadomo :) ) wynikiem 1,379

czajmen

ja sie na razie moge pochwalic rownym 1000 :)
er Wille zur Macht


Robert1970

Będzie lepiej :)

czajmen

hehe - moze. kolejny rowny 1000.
er Wille zur Macht


mattnick

A gdzie to znaleźc na tej stronie ??

Bober

Musisz się tu zalogować (podając hasło i email jak do projektu) i tam zobaczysz.

patyczak

Cytat: Bober w 29 Grudzień 2007, 01:24
Musisz się tu zalogować (podając hasło i email jak do projektu) i tam zobaczysz.
... kiedy w lewym menu klikniesz "Reken mee"->"Jouw account"  :)

PS Pochwal się wynikiem  :)
Skeczu z papugą nie będzie



mattnick

Deelnemer sinds:   25-12-07
Verwerkte drietallen:   42.933.290
Gevonden abc-drietallen:   1
Opgebouwd krediet:   407.329047

Chyba o to chodzi ?

Bober

Nie. Chodzi o liczbę w pierwszej kolumnie tabelki z najlepszymi wynikami, o nagłówku "Kwaliteit"

mattnick


PMG

Het beste drietal dat je hebt gevonden heeft als kwaliteit: 1,120

Mam u nich 12 k punktów bo nieżle punktują. A tu taki klops ( i to już od dawna mam ten wynik)

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

kret

no ja nadal 1,170 :/ moze się wezmę za liczenie ABC 10k -> 15k to coś się zmieni :P

bartsob5

no nie wiem... ja mam od stycznia caly czas 1,25...

patyczak

Najlepsze wyniki uzyskiwało się na początku projektu, teraz jest coraz gorzej, w grudniu nie uzyskałem żadnego wyniku powyżej 1,145 a RAC mam ponad tysiąc
Skeczu z papugą nie będzie



kret

buu..to lipa :P nie pocieszacie mnie Panowie :)