Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Cóż począć ze sprzętem

Zaczęty przez Gołąbpocztowy, 18 Grudzień 2012, 22:22

Gołąbpocztowy

Witam
Mam niebywały dylemat. Przyszły święta więc postanowiłem sobie z narzeczoną zrobić prezent na gwiazdkę. Mieliśmy wybór między laptopem a tabletem. Wymagania mojej były następujące - ładny! W sklepie dla idiotów przykuł moją uwagę piękny okaz della inspiron 17r 7720 z i7 i gt650m. Po krótkiej wymianie zdań (podoba ci się? jest słodki, to bierzemy) leżał bezpiecznie w bagażniku, a w mojej głowie plany gier w które sobie nie pogram :P Niestety w weekend (bo dopiero po paru dniach był czas na porządną zabawę ze sprzętem) czas zweryfikował moje pojęcie o grach  XD . Ja zatrzymałem się przy p4 i san andreasie, a najbardziej wymagające rpgi w które grałem to gothic 2 ;D Więc pytanie do was czym mam się zainteresować żeby umilić sobie weekend (poza sprzątaniem, gotowaniem i wyprowadzaniem kota na spacer). Co ciekawego wyszło? Lubie praktycznie każdy gatunek od symulatorów po strategie i FPSy. Kupiłem sobie Wiedźmina na Gogu ale coś mnie nie porywa :(

Ps. Widziałem wersje tego laptopa z dodatkowym dyskiem SSD. Czy ma dodatkowe wejście sata na kolejny dysk i czy dorzucenie do niego dysku ssd na system i aplikacje to dobre rozwiązanie?

xelexin

Battlefield 3 Premium!

Gorąco polecam :D
 


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Morys0856

Zawsze możesz obejrzeć na youtubie gameplaye lub let's playe z gier, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć mniej więcej o co chodzi w grze i stwierdzić czy ma szansę Ci się spodobać, czy nie.

Teech

E tam garać z kompem, popatrz na WORLD OF TANKS ocywiście jak lubie "Czterach pancernych". Niewymagająca a wciąga.

AiDec

Cytat: Gołąbpocztowy w 18 Grudzień 2012, 22:22
Co ciekawego wyszło?

Zainstaluj sobie STEAM (zaloz konto ofc). Steam to najwieksza platforma dla gracczy (social = znajomi, rozmowy glosowe itp.), jak rowniez najwiekszy internetowy sklep gier (wersje cyfrowe = download). Na STEAM mozesz obejrzec wszystkie gry, posortowane wg. premier (wstecz), gatunkow itp. Wyjdzie to szybciej i bedziesz mial pelny wglad w to co wyszlo (zwazywszy ze 85% - 90% gier wychodzi m.in. pod STEAM). Jest tam tez bardzo duzo darmowych gier, a czasami mozesz nawet dostac bezplatnie pelna gre warta kilkadziesiat baksow.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

EDU Enthusiast

To teraz wiesz ze dell to kawal ciezkiego su***syna, to samo servery po co oni tyle tej blachy takiej ciezkiej tam wpychaja. ani to solidne ani wygodne.

Polecam ci kazda gre ktora nie zostala wypuszczona na steam itp servisy.

emik

jak lubisz rpg to polecam Skyrim


PoznanskaPyra

Cytat: AiDec w 19 Grudzień 2012, 09:39
Cytat: Gołąbpocztowy w 18 Grudzień 2012, 22:22
Co ciekawego wyszło?

Zainstaluj sobie STEAM (zaloz konto ofc). Steam to najwieksza platforma dla gracczy (social = znajomi, rozmowy glosowe itp.), jak rowniez najwiekszy internetowy sklep gier (wersje cyfrowe = download). Na STEAM mozesz obejrzec wszystkie gry, posortowane wg. premier (wstecz), gatunkow itp. Wyjdzie to szybciej i bedziesz mial pelny wglad w to co wyszlo (zwazywszy ze 85% - 90% gier wychodzi m.in. pod STEAM). Jest tam tez bardzo duzo darmowych gier, a czasami mozesz nawet dostac bezplatnie pelna gre warta kilkadziesiat baksow.
Aidec widzę chce kolejnego w DOTE 2 wciągnąć  XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

emik



PoznanskaPyra

Cytat: EDU Enthusiast w 19 Grudzień 2012, 14:11
To teraz wiesz ze dell to kawal ciezkiego su***syna, to samo servery po co oni tyle tej blachy takiej ciezkiej tam wpychaja. ani to solidne ani wygodne.

Polecam ci kazda gre ktora nie zostala wypuszczona na steam itp servisy.
Czemu? Ja od kilku lat korzystam ze STEAM i jestem zadowolony, szczególnie z darmowych gift-ów do fajnych gier   :p_arr:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

EDU Enthusiast

STEAM itp programy/serwisy to konsole dla nieudacznikow (firm) ktozy uznali ze taniej bedzie jak beda robic pod steam i mniej straca na piratow (co jest nie prawda) + steam da im dokladne informacje o ich consumerach. Wiec bez lamania praw twoich uzywaja steam by lamal prawo za nich. Nie zasluguja na swoje istnienie.  :bad: