RALPH & CPDN

Zaczęty przez Tomislaw, 12 Luty 2007, 22:30

Tomislaw

Odkąd dałem się skusić na liczenie BBC Climateprediction (jakieś 50 godzin przeliczone - 2,64%) zaczęło mi wywalać wszystkie jednostki (na wagę złota  :wink: ) RALPHA - same client errory  :evil:  :evil:  :evil:
Liczę już na wersji 5.8.8 bez żadnych udziwnień i wciąż to samo.
Z paroma innymi projektami CPDN nie robił jak dotąd takich cyrków.
Czy to normalne ?



Juras23

ja liczę BBC i Leidena i nie ma problemu - ale liczę na dwurdzeniowcu - więc każdy rdzeń swój projekt.

dodałem jednostkę BBC i przestał pobierać Leiden wogóle i teraz leca od 2 miesięcy same BBC :)


ważne że strużki odsyła.

Tomislaw

Też liczę na dwurdzeniowcu, ale projektów nie przyporządkowywałem do poszczególnych rdzeni (nie  wiedziałem że można tak zrobić). Dzisiaj odesłał 2 ośmiogodzinne  Ralphy bez problemu ale wcześniej 7 jednostek wywalił. Przypadek ? Wcześniej problemów z Ralphem nie zauważyłem.
Jeśli nawet przyporządkować projekty do odpowiednich rdzeni to z uwagi na małą dostępność jednostek Ralpha szkoda by było by jeden rdzeń się marnował czakając na próbki  :?
A może ustawić trzeci projekt na tym samym rdzeniu co Ralph a na drugim samego CPDNa ( no ale wtedy bym miał 3482 godz do policzenia  :? )



Bober

Weź tylko pod uwagę, że w RALPHie errory się zdarzają. Może to wcale nie ma związku z CPDN?
Poobserwuj jeszcze jak się będą zachowywać. Jak dalej będą błędy to spróbuj też policzyć coś z zatrzymanym CPDN i zobaczymy co wtedy.

AL

A tak z innej beczki. Czy BBC przestał już rozsyłać jednostki? Bo mam wrażenie, że tak właśnie jest.