Coś się z BOINCem popierdzieliło...

Zaczęty przez Dario666, 07 Marzec 2013, 10:28

Dario666

Coś się z BOINCem popierdzieliło... Podzielił mi moje konto na 2 konta o tej samej nazwie. O co chodzi???
:wth:

http://boincstats.com/en/stats/search/#Dario666

SzaMoT_🏓


>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

Dario666

1) we wszystkich projektach jest ustawiony ten sam email
2) taki sam nick
3) mam host, na którym jestem przyłączonym do wszystkich projektów

Szopler

Wejdź na http://boincstats.com/en/bam/account/ i kliknij 'Renew CPID'.
Po 24h powinno się naprawić.

Dario666

Kurde, zapomniałem, że taka opcja istnieje :)

Dzięki  :parrrty:

Karlik

Poza tym czasem warto mieć na jakimś kliencie podłączony najstarszy działający projekt. Mi się tak rozsynchronizowało i po kolei z pierwszego CPID do drugiego przeskakiwało aż się podłączyłem do rozetki i sobie zmieniało CPID na pierwotny (po kolei podłączałem kolejne rozsynchronizowane projekty do rozetki).

Dario666

Cytat: Karlik w 07 Marzec 2013, 16:36
(po kolei podłączałem kolejne rozsynchronizowane projekty do rozetki).

Co to znaczy?

AL

Tzn. że kolega podłączył w swoim mgr. Rosettę@Home, a potem kolejno projekty rozsynchronizowane.

Ja od siebie polecam, trzymać wszystkie projekty w których uczestniczysz przynajmniej na jednym mgr razem - wtedy unika się problemów z rozsynchronizowaniem. Też to kiedyś przerabiałem jak połowę projektów miałem na jednym kompie - a drugą połowę na innym.

Szopler

AL kłania się czytanie ze zrozumieniem...
Karlik kłania się pisanie pełnymi zdaniami bo niezorientowany nie zakuma OCB ;).

Dario666

#9
Zrobiłem jak zalecił Szopler i jak widać w stopce na starym CPID zostały jeszcze tylko Asteroidy. Mam nadzieję, że przeskoczą.

...i jeszcze ta robota ze zmianą sygnatur...  :deadman:

Powodem było przyłączenie projektu SETI@HOME z 2002 roku i wtedy zmienił się USER ID na ten z SETI i wszystko się sypło.