Wpływ wydarzeń na Cyprze na kurs bitcoina

Zaczęty przez flaku, 03 Kwiecień 2013, 19:57

flaku

Zaobserwowano ciekawą zmianę wartości tej kryptowaluty. Przyznać się, kto w styczniu ulokował tam oszczędności.
http://blockchain.info/pl/charts/market-price

krzyszp

IMHO, całkiem niespodziewanie, bitcoin urósł na realnego konkurenta "prawdziwej" waluty. Osobiście życzę mu jak najlepiej...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

stiven

W latach 90 ubiegłego wieku korzystałem z e-gold.

Do tej pory nie zrozumiałem co się wydarzyło, że w moment udało się to wszystko zdelegalizować. Naturalnie najpierw pojawiły się informacje o wykorzystywaniu do niecnych celów, porywacze, terroryści, narkotyki itp. Media z tego co pamiętam jakoś specjalnie nie były zainteresowane tematem.

Dla wszystkich fanów i fanatyków wirtualnego pieniądza polecam zagłębić się w szczegóły jak to wówczas rozwiązano gdy zaczęło być niewygodne. Z bitcoinem może stać się podobnie.

Szopler

CytatOn December 31, 2010, e-gold initiated a value access plan that was approved by relevant governmental authorities in the U.S. Users would have access to the value in their accounts after submitting additional information to e-gold, and after a review of this information by the Court-appointed Claims Administrator and the U.S. Government.
Kto się ujawnił mógł odzyskać wkład?

stiven

Zdaje się, że trzeba być "U.S. User".

Ania

Cytat: flaku w 03 Kwiecień 2013, 19:57
Zaobserwowano ciekawą zmianę wartości tej kryptowaluty. Przyznać się, kto w styczniu ulokował tam oszczędności.
http://blockchain.info/pl/charts/market-price

Stale rośnie .... tylko trochę za szybko :)
Karty graficzne podobno schodzą jak ciepłe bułeczki pod kopanie.

krzyszp

Gorzej, że już bootneta robią do liczenia bitcoin'a (rozsyła się dziadostwo przez skype)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Ania

Cytat: krzyszp w 10 Kwiecień 2013, 10:32
Gorzej, że już bootneta robią do liczenia bitcoin'a (rozsyła się dziadostwo przez skype)

W ten sposób wiele osób dowie się w "burzliwy" sposób o liczeniu rozproszonym :)   Ale może też ich zrazić.
Na razie obserwuję kurs i zastanawiam się do ilu to dojdzie.

Może przestawić SUPERKOMPUTER na "kopanie" i będą środki na ich rozwój ...