Kto będzie ciągnął Woodalla

Zaczęty przez Dario666, 21 Kwiecień 2013, 11:35

Dario666

Od 29 kwietnia rozpoczyna się "Low Country Festivities" czyli wyścig PrimeGrid w oparciu o WU Woodall. Ciekawe ilu będzie chętnych, szczególnie, że od jekiegoś czasu ten projekt preferuje sprzęt z AVX'em  :whistle:

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

ryszard.korczyk

Melduję się na posterunku. U mnie tylko AVXy :).

stiven

Nie wiem czy się zmieszczę w deadline ale będę próbował.

mimeq

RK nie moze miec zbyt latwo wiec bede :P


mordi

myślę, że też spróbuję ;)
Guard well the secret of steel...


Krzysiak

Cytat: Dario666 w 21 Kwiecień 2013, 11:35
ten projekt preferuje sprzęt z AVX'em  :whistle:
A właściwie o co biega bo wstyd się przyznać ale nie wiem  :-\


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Karlik

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 21 Kwiecień 2013, 16:20A właściwie o co biega bo wstyd się przyznać ale nie wiem  :-\
Po prostu zestaw instrukcji AVX bardzo przyspiesza działanie aplikacji LLR.

apohawk

Cytat: Karlik w 21 Kwiecień 2013, 16:39
Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 21 Kwiecień 2013, 16:20A właściwie o co biega bo wstyd się przyznać ale nie wiem  :-\
Po prostu zestaw instrukcji AVX bardzo przyspiesza działanie aplikacji LLR.
Ale które to? Ja zatrzymałem się na Phenom II i nawet nie wiem jakie ma zestawy instrukcji.
W wyścigu raczej nie wystartuję.
No good deed goes unpunished.

mimeq

O ile dobrze pamietam od:

2nd Generation Intel® Core™

Czyli najnizszy model z AVX to chyba i3-2100. Glowy nie daje moze ktos sprostowac  %)


toms83

Tylko procki Intela z rodziny SB i IB.

ryszard.korczyk

Cytat: mimeq w 21 Kwiecień 2013, 17:30
O ile dobrze pamietam od:

2nd Generation Intel® Core™

Czyli najnizszy model z AVX to chyba i3-2100. Glowy nie daje moze ktos sprostowac  %)
SB i IB, co oznacza procki 1155 i 2011,  nawet celerony C540 itp się łapią.

aborek

A ja AVXa mam tylko na lapku, ale wyścigu nie odpuszczę  ;D

Krzysiak

Tylko szkoda że przez 3 dni mnie chyba nie będzie podczas wyścigu  ;)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Dario666

Jeśli chodzi o AMD to nie pamiętam czy Bulldozery mają AVX, ale Piledriver ma na 100%.

toms83

Buldog i piledriver mają, ale w pg nie wykorzystasz.

Dario666

Czyli można już zacząć liczyć dzień wcześniej (albo i więcej) , bo liczy się czas oddanie WU, a Woodalla liczy sie min. 30h na AVX i min. 60h bez AVX.

Jest tak?

sknd

z forum PG: "Only work units issued AFTER 29 April 2013 18:00 UTC and received BEFORE 7 May 2013 18:00 UTC will be considered for credit."

wygląda na to że nie

Dario666

#18
No szkoda ;) Czyli zaczynamy od 20:00 naszego czasu

Dario666

#19
Dla przypomnienia:


Zostało 5 godzin 20 minut , a w statystykach cisza. Czyżby ktoś zaspał...  :attack:

PDH

O 20-stej zasysam i ja zadanka, wszystkie CPU do boju wystawiam, starego laptopa tylko oszczędzę %)

Karlik

Cytat: Dario666 w 29 Kwiecień 2013, 14:42Zostało 5 godzin 20 minut , a w statystykach cisza. Czyżby ktoś zaspał...  :attack:
Skoro się jeszcze nie rozpoczęło to co niby ma być widoczne w statystykach?