Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

MarcinB

Zaczęty przez MarcinB, 23 Kwiecień 2013, 15:22

MarcinB

Ok jestem tu już parę lat na forum ale jakoś nie miałem weny pisać wizytówki. Przepraszam za to , chyba dojrzałem ;)
No więc tak mieszkam w Oleśnicy koło Wrocławia .
Z zawodu jestem technikiem elektrykiem i taką prace wykonuje.

Liczę obecnie na :

1. Dualcore T3400
2. APU 3870

W przyszłości ale nie wiem jak szybkiej chciałbym oczywiście coś złożyć nowego za APU ale narazie pieniądze pochłania remont mieszkania oraz różne hobby ;)

Projekty jakie liczę są bardzo różne, a mój zakres zainteresowań dosyć szeroki więc nie ma co się rozpisywać .

Co tam mogę jeszcze napisać o jakimś hobby. Tak więc oprócz boinc będą to rolki (jazda freestyle) oraz książki które pochłaniam w każdej wolnej chwili  :book:

Cyfron

noo :)
jeszcze się pochwal co liczysz :)

andy101fah

Witaj  :ahoy:

aborek


pawg




Troll81

Kolejny ze staruchów dorobił się wizytówki  :parrrty:

mordi

lekki poślizg ;) ale who cares! :)
Guard well the secret of steel...


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawzdy

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

MarcinB

Cytat: Cyfron w 23 Kwiecień 2013, 15:49
noo :)
jeszcze się pochwal co liczysz :)
W tej chwili WCG oraz YOYO ale w maju przełączam się chyba na projekt miesiąca. Jeszcze nie wiem jak z grafiką będzie .Na razie działa mi w pełni stabilnie tylko w w pod projekcie WCG oraz w colatzie

MarcinB

Zakupiłem właśnie karte ATI 6670 , zobacze jak to liczy. Spróbuje równolegle to odpalić z moją integrą. Mam nadzieje że zasilacz 400W da rade ;)

mordi

3mam kciuki za sukces :) :p_arr:
Guard well the secret of steel...


Cyfron

i czekamy na relacje :)

MarcinB

Dobra przyszła karta :) Na razie testuje jak sama sobie radzi. Porównam sobie czasy liczenia próbek do 6550D. Jutro sprawdzę hybrid crosfire i jeśli faktycznie razem będą lepiej liczyć to mogę tak zostawić . Jeżeli razem wyjdzie słabiej niż osobno to będę szukał sposobu na włączenie równolegle obu kart.