Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Maticheck

Zaczęty przez maticheck, 24 Maj 2013, 16:52

maticheck

Helo  :ahoy:

Jestem Mateusz. "Dziecko Czarnobyla"  ;D (rocznik `86), z wykształcenia jestem elektronikiem, skończyłem też studia na kierunku administracja samorządowa. Na co dzień zajmuje się elektroniką (głównie biurówka) i informatyką (soft i hard) oraz po trochu zamówieniami publicznymi. Za parę miesięcy - szczęśliwy ojciec :) Hobby : elektronika (w głównej mierze samochodówka), informatyka, prawo, motoryzacja, kulinaria (tak lubię czasem coś upichcić).
Z racji miejsca zamieszkania i miłości do tego regionu :) reprezentuje Śląsk a konkretnie Katowice.
Swoją przygodę o ile można to tak nazwać z liczeniem rozproszonym zacząłem w 2007 licząc dla WCG i tak z dużymi przerwami coś tam przeliczałem :) ostatnia aktywność przed dniem wczorajszym miałem w 2009 roku. Sprzętowo będę się dozbrajał. Jak na razie coś tam liczę w pracy (konf. nie podaję bo śmiech na sali). Zamierzam wspierać B@P jak tylko mogę.
Jeśli pojawiłaby się konieczność znalezienia jakiegoś miejsca na SKB@P to służę pomocą - zawsze.

To tyle, jeszcze raz Hey, Hi, Hello!!!

Ps. Czekam na wznowienie akcji z koszulkami :)))
Po malutku do celu....

pawzdy

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

mimeq

 :ahoy: Dobrze ze Ślask o ile zapiszesz sie do rankingu wojewodztw  %)


Troll81

a jak wróciłeś do BOINC?

maticheck

Cytat: Troll81 w 24 Maj 2013, 18:11
a jak wróciłeś do BOINC?
Po odebraniu od WCG maila "Join us on May 29 for a webcast to wrap up the Help Conquer Cancerproject" natchnęło by mnie wcześniej ale o Boinc i rozproszonym bardzo mało się mówi... niestety  :dunno:
Po malutku do celu....

mordi

witaj na pokładzie :) po raz kolejny widać, jak miłe są powroty do BOINC ;)
Guard well the secret of steel...



d_worms


Troll81

my tu o BOINC piszemy sporo :D

aborek


andy101fah

Witaj.   :ahoy:

Kret_polny

Witaj  :ahoy:

stiven


sknd

ahoj!  :)

pawg




maticheck

#16
Witam Kamratów. Trochę mnie tutaj nie było ale trzeba było dostosować się do nowej sytuacji :)
Późno bo późno ale przedstawiam Wam Filipa  :arrr:
Po malutku do celu....

d_worms

 Gratuluje :p_arr: :p_arr: :p_arr:  :parrrty: :parrrty: :parrrty: i wspolczuje najblizszysz nieprzespanych dni  %)

mordi

gratulacje :) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


AL

Gratulacje! Pierwsze miesiące trzeba "wziąść" na przetrwanie - potem już z górki ;)

necavi

Gratulacje :p_arr:

...i parę słów ode mnie. Rodzice odpowiedzialni są za zaspokajanie intelektualnych i materialnych potrzeb dziecka.
Wniosek z tego prosty. Założyć dziecku konto na boinc i kupić niewielki komputer  ;D

Troll81

 :parrrty: gratulacje dla małżonki :D

maticheck

dziękuję !!! młody liczy jak na razie z tatą :)
Po malutku do celu....

AiDec

Gratulacje  :p_arr:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pilman

Gratulacje  :p_arr:

sknd

gratulacje, o jednego B@P-owca więcej  :p_arr:

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970