Prośba o udział w ankiecie (kasa dla fundacji)

Zaczęty przez stiven, 27 Maj 2013, 01:50

stiven

Millward Brown SMG/KRC dotyczącej produktów finansowych:
EDIT: kampania zakończona.

W ankiecie nie podaje się danych osobowych, maila, telefonu itp więc nie ma obaw o spam lub inne "oferty".

Za prawidłowo wypełnioną ankietę otrzymam 4 zł CPL brutto. Całą zarobioną kwotę (naturalnie po uiszczeniu podatku dochodowego) wpłacę na wsparcie naszej fundacji. W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Proszę zatem wypełniać tylko za siebie a nie wszystkich domowników + psa i kota  :P


sknd

zrobione. miałem tylko trzy pytania  ;)

stiven


Troll81


stiven

Chyba warto było bo kolejny przelew poleciał. 


mimeq

mnie powiedzialbym ze nawet bardzo dlugo  %)


stiven

A Was mi nie policzyło jak na razie  :(

Nie wiem czemu ale informacja dla pozostałych chętnych do klikania: adbloki, skryptbloki, ghostery i zablokowane ciasteczka mogą powodować nieprawidłowe zliczanie wniosków. Lepiej na czas wypełniania ankiety zliberalizować ustawienia przeglądarki.

tito


krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

wWyFyiX

Poszło.
Kilkanaście/dwadzieścia-kilka pytań.

stiven

Wniosek 13042744115036 z 2013-05-27 12:15:15 został potwierdzony więc puszczam kolejny przelew. Poprzednie utknęły.

Tomek_TB

No to kolejna szybka ankieta poszla... :attack:
Pozdr
Tomek

mordi

Guard well the secret of steel...


Ufol

Poszło, mam tylko jedno małe zapytanie. Czemu linki nie są opisane. Słowo indeks mało mi mówiło, ale dało się to przeżyć.

stiven

Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że nie ja to konstruowałem. Na końcu też jest jakiś potrzask bo są dwa guziki dalej i zakończ czy jakoś tak.
Jak na razie pozostałe ankiety się nie zliczyły. Pamiętajcie o ciasteczkach i adblokach. Coś powoduje, że system mi nie zaklepuje części ankiet.

tito

Ode mnie nie zaliczyło, ale dałem jeszcze od Basi. Może chociaż to.

sknd


aborek


stiven

#20
Zliczona kolejna ankieta (13042780513338) z 2013-05-27 22:21:53. Następny przelew zlecony.

Nadal nie wiem czemu część sobie wisi. Może chodzi o zagraniczne adresy IP albo zliczają tyle te w których otrzymają pożądane dla siebie wyniki. Być może za te "krótkie" gdzie w przedbiegach wiadomo, że więcej pytań nie zostanie zadanych nie są punktowane. Nie napisali nigdzie o tym w sposób wyraźny. Jest tylko "Za każdą prawidłową ankietę otrzymacie 4 złote. Przypominamy, że ostateczna weryfikacji poprawności ankiet dokonywana jest przez Reklamodawcę". Może koledzy jesteście niepoprawni bo nie zakładaliście żadnych kont ostatnio i nie macie zamiaru  ;)
;) ;)

d_worms


tito

To co? Poprawiać ankietę z lepszymi wynikami?

AiDec

Na dziesiatej stronie i 62% wymieklem i poddalem sie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

patyczak

Zrobione - i też tylko trzy pytania  :)
Skeczu z papugą nie będzie



stiven

Cytat: tito w 28 Maj 2013, 07:27
To co? Poprawiać ankietę z lepszymi wynikami?
Bez przesady. Odpowiadasz zgodnie z prawdą a jak nie zliczą to trudno.

Cytat: AiDec w 28 Maj 2013, 08:24
Na dziesiatej stronie i 62% wymieklem i poddalem sie.
Rozumiem. Wielkich kokosów z tego nie ma. Czasem czas poświęcony jest cenniejszy. Wskaźnik procentowy jest wg mnie niezbyt wiarygodny. W zależności od odpowiedzi potrafi mocno przeskoczyć.

stiven

Dziś kampania została zakończona. Dziękuję wszystkim za udział.

Podjąłem decyzję, że puszczę przelewy za wszystkie wnioski, które ktoś z Was próbował wypełnić lub wypełnił lecz nie zostały one zliczone. Spodziewajcie się kolejnego przelewu w poniedziałek.

Cyfron

przypomnijcie w przyszłym tygodniu, to postaram się zrobić zestawienie, ile $ za te ankiety :)

krzyszp

Cytat: stiven w 31 Maj 2013, 15:57
Podjąłem decyzję, że puszczę przelewy za wszystkie wnioski, które ktoś z Was próbował wypełnić lub wypełnił lecz nie zostały one zliczone. Spodziewajcie się kolejnego przelewu w poniedziałek.

Chwała Ci za to :)
:parrrty:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

wWyFyiX

Cytat: stiven w 31 Maj 2013, 15:57
Podjąłem decyzję, że puszczę przelewy za wszystkie wnioski, które ktoś z Was próbował wypełnić lub wypełnił lecz nie zostały one zliczone. Spodziewajcie się kolejnego przelewu w poniedziałek.

Dzięęę - kuuuu - jeeee - myyyyy ! :parrrty:

Tomek_TB

Pozdr
Tomek

stiven

Cytat: Cyfron w 31 Maj 2013, 18:20
przypomnijcie w przyszłym tygodniu, to postaram się zrobić zestawienie, ile $ za te ankiety :)

To może Cię wyręczę.
3 zaliczone + 12 "utniętych". 3 przelewy puściłem wcześniej przed chwilą dopełniłem do równych 50zł.

Proszę o info czy taka forma wsparcia fundacji Wam odpowiada. Jeśli tak to będę się przypominał gdy będzie okazja.

Troll81


Cyfron

jak dla mnie jest to jak najbardziej ok :) (oczywiście jeśli kaska dojdzie  ;) )

stiven

Do Was doszła druga sesją.

Ja za te trzy nieszczęsne ankiety dostanę pewnie w przyszłym miesiącu. Jak odeślę rachunek razem z przychodami z innych kampanii i go zaakceptują.

krzyszp

I tak IMHO to ze strony autorów ankiety oszustwo reklamowe z tymi 4pln, skoro na 15 ankiet zaliczyli 3...
Nie wierzę, że tylko ja + 2 inne osoby z tego forum wypełniły grzecznie całą ankietę...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

stiven

Różne już sytuacje widziałem przy rozliczeniach za kampanie CPL. Najgorzej jak nigdzie nie jest sprecyzowane o jaki lead chodzi to mogą sobie kreatywnie wynagrodzenie przyznawać. Wolę CPSy. Założone konto to założone konto. Wiadomo kto, kiedy, jaki numer wniosku itp - można reklamować. Problemem bywają też ustawienia przeglądarki o czym wspomniałem nieco za późno. Po drodze jest jeszcze system partnerski, który niekoniecznie skutecznie pomaga w rozwiązywaniu tego typu problemów z reklamodawcami. Też jestem nieco zawiedziony ale by pozostawić dobre wrażenie i nie odbierać Wam dobrych chęci dorzuciłem nieco od siebie.