Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Chemtrails

Zaczęty przez AiDec, 13 Czerwiec 2013, 09:30

AiDec

Jaka jest Wasza opinia nt. temat?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

krzyszp

Bzdura.
Nieuzasadnione ekonomicznie ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

ktos wogóle w to wierzy??

AiDec

Cytat: krzyszp w 13 Czerwiec 2013, 09:37
Bzdura.
Nieuzasadnione ekonomicznie ;)

Pozniejsze leczenie kilku pokolen na raka, alzheimera itp., uniemozliwienie badz przynajmniej utrudnianie prowadzenia wlasnych upraw nieuzasadnione ekonomicznie? Dla kogo? Dla GSK, Pfizera, czy Monsanto?

Dawniej chemtrails nie traktowalem powaznie. Ale ostatnio ten temat zwraca coraz wiecej mojej uwagi z bardzo prostego powodu - zbyt wielu niejasnosci...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka


krzyszp

Liczba osób koniecznych do zaangażowania to raz, dwa to koszt - znacznie taniej jest dodać coś do paliwa samochodowego, trzy to rozproszenie w atmosferze i brak możliwości ścisłego kontrolowania areału...

Sorry, nie wierzé w to...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Kret_polny

Czy w temacie chodzi o ten efekt:
http://rationalwiki.org/wiki/Chemtrails
?

W sumie nawet nie wiedziałem, że oparto o nim jakąś teorię spiskową...

Troll81

tyle osób w to zaangażowanych.... już dawno by się ktoś wygadał :d

AiDec

@Kret_polny: tak.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

#9
https://www.youtube.com/watch?v=L5is16A8pfw



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

michal_saper

#10
Cytat: AiDec w 13 Czerwiec 2013, 09:30
Jaka jest Wasza opinia nt. temat?

Obserwuję to zjawisko od dłuższego czasu i uważam, że to ma miejsce. Co najwyżej można by było się przekomarzać w jakim celu się to robi, a potencjalnych powodów jest kilka.

Jednym z powodów może być walka z rzekomym ociepleniem. Sztuczny zasiew chmur, może skutecznie blokować docieranie promieni słonecznych i nagrzewanie naszej planety. Są także przypuszczenia, że owe właśnie chemtrails, powoduje ocieplenie stwarzając rodzaj kapsuły poza którą ciepło - tudzież gazy cieplarniane nie mogą się wydostać.

Kolejną, wbrew pozorom sensowną teorią jest ta mówiąca o zatrzymaniu, czy wręcz zredukowaniu ilości ludzi na świecie. Pomijając już sam skład tej mieszanki jaką się do tego celu wykorzystuje, to   sztucznie chmury skutecznie blokują promieniowanie UVB, a tym samym syntezę wit. D na skórze. Akurat forma naturalna tej witaminy, potrafi magazynować się w tkance tłuszczowej, a jej zapas – i bodajże jej forma aktywna, ma dłuższy okres półtrwania, niż ta przyjmowana w postaci suplementów. Z tego co mi wiadomo okres półtrwania wit. D (przyjmowanej z supli) we krwi wynosi 24 h. Ewentualna redukcja liczby ludzi polegać miałaby na doprowadzeniu do niedoborów tej witaminy, a tym samym dużo słabszym rozpoznawaniu przez organizm komórek nowotworowych. Wit. D wykazuje stosunkowo dużą skuteczność ale dopiero przy poziomie powyżej 50ng/ml.

Wiele osób przy okazji tematu depopulacji zadaje pytanie czemu miałoby to odbywać się metodą chemtrails. Bo tak właściwie jest to sposób idealny. Do wody jeśli ktoś chciałby coś dodawać (...) to byłoby to w prosty sposób wykrywalne. Wiele osób zaczęłoby się rzucać, a tak... nie każdy ma możliwość wsiąść w samolot, i wlecieć bezpośrednio w dopiero co wypuszczoną smugę, i dokonać jakimś sposobem pomiaru tej substancji.

W przypadku podwyższonych wartości pewnych substancji w powietrzu, można zwalić na zanieczyszczenia przemysłowe. Chemtrails jest programem w którym uczestniczy wiele osób, idą na to całe miliardy dolców, a jeszcze więcej wraca. Trudno wskazać ,,inwestora" Rothschild ? Rockefeller ?


Poniższe zdjęcia można oczywiście uznać za montaż.



Fotomontażem można także określić poniższy film.


tito

Ale zdajesz sobie sprawę, że w sprzyjających okolicznościach każdy samolot pozostawia smugi kondensacyjne? Również samoloty rejsowe. Trochę sobie już polatałem i w żadnym samolocie nie widziałem takiej instalacji. Czyli te zdjęcia to wrzuć do folderu fake, względnie jest to jeden samolot przystosowany w konkretnym celu.
Kontrola populacji? Przy założeniu, że smugi pojawiają się za samolotami od dawna taka kontrola musiałaby być w toku od wielu lat. Również w czasach, gdy rasizm kwitł. Więc te smugi musiałyby być wymierzone głównie w Murzynów (Afro-Afrykanów, Afro-Amerykanów, Afro-Europejczyków itd, aby być poprawnym politycznie)   :P  Przyrost populacji białej na chwilę obecną jest mniejszy niż innych, więc to odpada.
Względnie można by się pokusić o takie sformułowanie: To Reptylioni chcą wybić białą populację, jako siłę napędową cywilizacji ziemskiej, zaś z innych ras uczynić bezwolnych niewolników.
Jestem sceptycznie nastawiony do chemtrails od kiedy w TV widziałem faceta twierdzącego, że jak się widzi chemtrails na niebie, to trzeba wyjść do ogródka i psiknąć octem.
Odnośnie kontroli temperatury. Osoby wyznające chemtrails: zdecydujcie się, czy ma być przez to zimniej, czy cieplej.

Szopler

Cytat: michal_saper w 13 Grudzień 2015, 00:30
Poniższe zdjęcia można oczywiście uznać za montaż.



Fotomontażem można także określić poniższy film.



Powyższe zdjęcia są prawdziwe a pochodzą z badań jakie się prowadzi przy oblatywaniu nowej konstrukcji samolotu. Ot symulacja zachowania maszyny przy różnym rozkładzie obciążenia. Najprościej to zrobić przetłaczając ciecz do zbiorników w różnych konfiguracjach. Nikt przecież nie będzie worków z piaskiem przekładał.

Chemtrails to bujda na resorach inaczej sprawcy musieli by cały czas chodzić w maskach rodem ze Star Wars.

tito

Cytat: Szopler w 13 Grudzień 2015, 11:21
...
Chemtrails to bujda na resorach inaczej sprawcy musieli by cały czas chodzić w maskach rodem ze Star Wars.
No chyba że to, jak wspominałem, Reptylioni. Mają inny metabolizm, zaś samice, jak na gady przystało, składają jaja.

Szopler- dzięki za wyjaśnienie odnośnie zdjęć. Warto poznać coś nowego.

Troll81

Cytat: Szopler w 13 Grudzień 2015, 11:21


Powyższe zdjęcia są prawdziwe a pochodzą z badań jakie się prowadzi przy oblatywaniu nowej konstrukcji samolotu. Ot symulacja zachowania maszyny przy różnym rozkładzie obciążenia. Najprościej to zrobić przetłaczając ciecz do zbiorników w różnych konfiguracjach. Nikt przecież nie będzie worków z piaskiem przekładał.

Chemtrails to bujda na resorach inaczej sprawcy musieli by cały czas chodzić w maskach rodem ze Star Wars.
[/quote]

Faktycznie genialne w swej prostocie rozwiązanie, Nigdy o tym nie pomyślałem a przecież aż samo się nasuwa :d