Ban dla KropelkaRosy

Zaczęty przez krzyszp, 26 Lipiec 2013, 17:59

krzyszp

Proszę o bana dla użytkownika KropelkaRosy za spamowanie userów poprzez PW  >:(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

mordi

Guard well the secret of steel...


Troll81

Może nie zabijajmy od razu? Poczekajmy na odpowiedź oskarżonej o SPAMowanie.

krzyszp

Cytat: Troll81 w 26 Lipiec 2013, 19:05
Może nie zabijajmy od razu? Poczekajmy na odpowiedź oskarżonej o SPAMowanie.
Doczekałeś się?
Sorry, ale regulamin jest jasny w tej kwestii...

Na drzewo Spamera  >:(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Bezprym

Wysuszmy tę kroplę rosy!

lukaszja

Nie cierpię spamerów. Bana.

mimeq

popieram przedmowcow   :sick:


Troll81

Dam jej czas do jutra. Potem ban.

_Aleksander_

Czy dziś już jest jutro? No to ban.

d_worms

U mnie jutro jest 10h wczesniej wiec zawsze mozna sie powolac na moj czas :) a za 6h bedzie juz po jutrze  ;D

Martin Fox

Na co tu czekać? Spam to spam. 

andy101fah

Do mnie też coś takiego dotarło.

:bad: :bad: :bad:

:wth: :wth: :wth:

napiętnować i  :whip: :whip: :whip:

Morys0856

Rozmowy w krainie elfów  XD

tito

@Morys
Co się naśmiewasz?
Banować - tak.
Naśmiewać się - nie.
No nasze forum na pewno nikogo nie śmieszy - banda fanatyków gadająca o zwiększaniu sobie rachunków za prąd? No jak to może śmieszyć?  ;D

KropelkaRosy

Za co banowac? Za mile zaproszenie?

Czy wy nie macie za grosz kultury i nie potraficie grzecznie odpowiedziec na mile zaproszenie lub po prostu zignorowac moje zaproszenie?

Co wam daje taki okrzyk; "zbanowac!" a moze na drzewo i powiesic, bo ktos grzecznie was zapraszal do siebie?

Ludzie troche wiecej empati do innych !

Ci ktorzy krzycza w tym watku ;"Zbanowac !" zachowuja sie jak dzicz !

AiDec

Cytat: KropelkaRosy w 28 Lipiec 2013, 17:14
Czy wy nie macie za grosz kultury i nie potraficie grzecznie odpowiedziec na mile zaproszenie lub po prostu zignorowac moje zaproszenie?

Czy Ty nie masz za grosz kultury i wiedzy o otaczajacym Cie wspolczesnym swiecie? Czy Ty nie wiesz ze Twoje zachowanie to SPAM? Czy Ty nie wiesz ze SPAM jest znienawidzony przez wszystkich?

A teraz przeanalizuj swoje zachowanie i zastanow sie czy to my SPAMujemy i doprowadzamy ludzi do wscieklosci, czy to Ty marnujesz czyjs czas i wzbudzasz ta wscieklosc swoim zachowaniem? A jak juz zrozumiesz kto kogo wkurza i czym, to nie bedziesz sie dziwic, bo nasza reakcja to tylko i wylacznie reakcja na Twoja akcje. Przemysl swoje akcje nastepnym razem, zanim kogos wkurzysz ponownie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

cp

#16
Na podstawie regulaminu, samej wiadomości (SPAM) oraz konsultacji z wujkiem Google - zbanować; szybko, jak najszybciej :wth:

Cyfron

Cytat: KropelkaRosy w 28 Lipiec 2013, 17:14
Za co banowac? Za mile zaproszenie?

Gdyby to zaproszenie było na forum otwartym, w odpowiednim dziale, to myślę, że byłoby to trochę lepiej przyjęte. Natomiast wysyłanie poszczególnym osobom wiadomości, to już na prawdę jest SPAMem (w moim subiektywnym odczuciu). Zresztą co oznacza zapraszanie części członków a pozostałych już nie? Ja takowego zaproszenia nie dostałem i teraz mogę czuć się niedoceniony przez Ciebie, a nie wiem czym sobie zasłużyłem na tę ignorancję.

Troll81

Użytkownik KropelkaRosy została zbanowana. Brak odpowiedzi na zarzuty, ani nawet wyjaśnienia swojego postępowania wraz z owym postępowaniem jest podstawą BANa.

necavi

Na początku chcę Cię powitać (a przez działania moderatorów to może być pożegnanie) na naszym forum.
Teraz ustosunkuję się do Twoich uwag:

Cytat: KropelkaRosy w 28 Lipiec 2013, 17:14
Za co banowac? Za mile zaproszenie?

Zaproszenie było miłe? Już na samym początku PODZIELIŁAŚ forumowiczów na lepszych i gorszych. Lepsi otrzymali od Ciebie tajemnicze zaproszenie a ci (tak muszę to napisać z żalem) GORSI takowego nie otrzymali. Chlip chlip. Krótko napiszę - jest nam przykro...

CytatCo wam daje taki okrzyk; "zbanowac!" a moze na drzewo i powiesic
I tu się z Tobą zgadzam! Wiesz liczenie to dosyć nudne zajęcie. Wymyślamy sobie różne zawody, świętujemy przekroczenie progów punktów... I nic dalej nudno!
Ale gdy trafi nam się jakaś ofiara, niepomna zasad netykiety to tłum wpada w obłęd i wszyscy chcemy krwi. Cóż nic na to nie poradzisz, ale może kiedyś, w innym wcieleniu...
Internet daje wiele możliwości. Również Tobie.