Teorie spiskowe ktore okazaly sie byc prawda.

Zaczęty przez AiDec, 23 Listopad 2013, 11:29

AiDec

Interesujacy zbior :)

http://banoosh.com/blog/2013/08/11/16-conspiracy-theories-that-turned-out-to-be-true/

Oczywiscie zaraz pod spodem Troll napisze ze to nieprawda, a teorie spiskowe na zawsze pozostana teoriami spiskowymi :D. Niektorych po prostu nie da sie przekonac  :P, choc i tak Ich lubie  :ahoy:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sknd

w jednej z nich pojawia się polski akcent  ;)

flaku


Troll81

Ciekawy artykuł. Ale np zanieczyszczenie szczepionek nie było dziełem celowego działania. Tylko zaniedbań. Ergo niema spisku.

Rozpoznawanie twarzy w Bankomatach. No ba W tesko przy kasie już testują takie kamery. Mają za zadanie cię rozpoznać i wyświetlać ci odpowiednie tematycznie reklamy.... Tylko gdzie tu spisek?

Rząd US iMonsanto... No cóż. Rząd US dowiódł już nie raz że staje po stronie swoich nawet jeśli prawo stanowi inaczej. Patrz przykład Apple. Ale o Monsanto akurat nie cztałem.

Zwierzęta modyfikowane genetycznie i eksperymenty. Znane. A jak niby przetestować lek na raka prostaty jak myszy nie mają ludzkiej prostaty? A od razu na ludziach nie wolno. Modyfikuje się więc genetycznie zwierzeta bo inaczej testy byłyby nie miarodajne. Fakt znany przynajmniej od 2002 roku. BTW po eksperymencie z reguły zabija się wszystkie hybrydy.

naukowcy na świecie tworzą hybrydy. Ba i to od dawna. Tak się składa że świnia ma tak podobne geny że istnieje spore prawdopodobieństwo że po modyfikacjach byłaby zdolna zostać dawca np krwi, szpiku, nerki. A ponieważ ludzkich dawców jakoś tak mało a biorców jakoś tak jakby więcej. A nie wolno wszak klonować ludzi żeby zostali dawcami organów.

obama i szpiegowanie pracowników budżetówki..... PRISMa im nie starcza?? LOL Powiem ci wiecej. Obama podsłuchuje również Tuska Kaczyńskiego i czyta twoje maila. A nasz rząd absolutnie nic z tym nie robi.

Pro-Wrestling jest fałszywy :D LOL - To mi odkrycie :D

Teksasowi zabraknie wody....No i? Susze się zdarzały. Ba USA maja nawet takie coś jak Death Valley. Nie wszędzie jest tam pod dostatkiem wody a susze się zdarzają. Gdzie tu spisek???

IRS i Konserwatyści. phi.... u nasz większe przekręty robią :D I bardziej bezczelne. Nie płacenie i nie rozliczanie Za kampanie to właściwie standard :D

Fluoride is bad for your teeth. - Serio? Połowa dzieciaków w Nysie leczyła się na fluorozę i miała brązowe zęby. Zresztą ja też. Nothing New. A gdzie tu spisek? Instalacje są tak zasyfione że żeby nie rozwinęły się w nich bakterie wali się chloru i fluoru w rury ile wlezie. Stąd i fluoroza. Podpowiem że Sód (sól kuchenna, benzoesan sodu) też jest zły dla zdrowia. Podskakuje ciśnienie, zatrzymuje się woda w organizmie itp. Dlatego powinno się jeść żywność niekonserwowaną i nieprzetworzoną. Cukier tez jest zły. Dlatego nie powinno się jeść słodyczy w ogóle albo mało. Mięso też nie jest zbyt zdrowe jeśli jesz je codziennie. Ale to kurna jest podstawowa wiedza z podstawówki jak się kurna rysowało piramidę żywności na biologii.

Używanie komórki powoduje raka...  - Zero linku do źródła. Badania pokazują..... poproszę dokument wyniki badań itp.

leki na receptę zabijają :D To już muszę zacytować....

Cytatmost clinical trials are conducted overseas—on sick Russians, homeless Poles, and slum-dwelling Chinese—in places where regulation is virtually nonexistent, the F.D.A. doesn't reach, and "mistakes" can end up in pauper's graves

Sorki ale to jest tak śmieszne że aż się popłakałem. Nie ktokolwiek z was zapisze się na testy kliniczne. Zobaczymy czy was w ogóle zakwalifikują. Grupa kontrolna musi być zdrowiutka. W trakcie testów masz codziennie badania musisz zapisywać co jadłeś itp. Każde zachorowanie w czasie testów. Wysypka, katar, zaczerwienione oczy jest momentalnie zapisywane jako potencjalny skutek uboczny działania nowego leku. Dlatego do testów z reguły bierze się studentów. Są młodzi i zazwyczaj zdrowi. I za wynagrodzenie są gotowi podjąć ryzyko. Nigdy nie bierze się bezdomnych, narkomanów czy alkoholików. Pomija wyjętą z dupy liczbę 200 000 amerykanów umierająca rocznie. Nawet lekomanów tyle nie mają :D Oczywiście brak linków do jakichkolwiek rzetelnych badań.

The Elite Want To Dramatically Reduce The Global Population

I nie tylko elita. Ja jestem za. Niedługo wytępimy wszystko co żyje byleby nakarmić swoje brzuchy. Problem polega na tym że o ile w Europie USA czy Japonii dzietność spada to w Afryce np nie.

Innocent People Are Murdered, Skinned And Dismembered During Satanic Rituals
A ilu ich ginie rocznie w ten sposób na świecie? A ilu równie brutalnie mordują w takiej demokratycznej republice konga? We Wrocku koleś zabił i porąbał na kawałki swoją matkę I wiesz co? Nie był satanistą.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6886155,Zabil_i_pocwiartowal_swoja_matke.html Oczywiścxie za poparcie teorii o satanistach służy jeden przykład.

The NSA Is Spying On Our Phone Calls, Internet Searches And Financial Transactions
O RLY :D A może jeszcze google czyta nasze maile a MS oferuje Backdoory w systemach Windows żeby NSA mogło nas lepiej inwigilować... :D Sorki ale to już od tak dawna wiadomo ze tylko dziwię się że dla jednych to wciąż jeszcze teoria a nie fakt.

The Federal Reserve Is A Perpetual Debt Machine That Is Designed To Create Inflation

no to sprawdźmy
It was designed to perpetually increase the U.S. national debt and to perpetually create inflation.
http://www.brillig.com/debt_clock/history.gif no to od lat 50tych strasznie słabo realizowali swój cel, zabrali się do roboty dopiero w kryzysie naftowym :D
Tu masz w przeliczeniu na PKB i z co ważniejszymi wydarzeniami historycznymi.

Dario666

Miałeś rację, Trolla się nie przekona, za żadne skarby świata i dowody czarno na białym. Niech mu nikt nie mówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.  XD

Szopler

Cytat: Troll81 w 24 Listopad 2013, 20:05
The Elite Want To Dramatically Reduce The Global Population

I nie tylko elita. Ja jestem za. Niedługo wytępimy wszystko co żyje byleby nakarmić swoje brzuchy...

Większej głupoty dawno nie czytałem, dlatego dalszy komentarz jest zbędny...

Troll81

Dałeś się sprowokować Szopler?  %)