Jednoczesna praca na Intel HD Graphic 4600 oraz karcie Radeon?

Zaczęty przez Loszmi, 27 Listopad 2013, 13:49

Dario666

Odłącz i ponownie podłącz się pod projekt. Jak projekt fiksuje to przeważnie to pomaga.

Loszmi

Collatz od początku nie chodził na 7870 i robiłem wiele podłączeń resetów i aktualizacji.

Ale sprawdzę, dziś jeszcze raz podłączenie do projektu. Tylko niech skończy liczyć co zaczął.

4ys


Loszmi

#43
Jaki komp, jaki windows i jakie masz sterowniki. Czy obliczasz na ustawieniach domyślnych, czy konfigurowałeś pliki?
Czy karta jest nie obciążona, czy masz na niej monitor lub VGA Dummy?

4ys

fx 6300(4500MHz), win7_64, 8gb1866mhz hd7800xt (niekrecony) catalyst13.10 z strony amd,monitor podpiety samsunga i app_config
teraz licze 2 wu na raz+ po jednym cpu ~500k/24h

Loszmi


4ys

<app_config>
<app>
<name>solo_collatz</name>
<max_concurrent>4</max_concurrent>
<gpu_versions>
<gpu_usage>0.5</gpu_usage>
<cpu_usage>1</cpu_usage>
</gpu_versions>
</app>
<app>
<name>collatz</name>
<max_concurrent>2</max_concurrent>
<gpu_versions>
<gpu_usage>0.5</gpu_usage>
<cpu_usage>1</cpu_usage>
</gpu_versions>
</app>
<app>
<name>mini_collatz</name>
<max_concurrent>2</max_concurrent>
<gpu_versions>
<gpu_usage>0.5</gpu_usage>
<cpu_usage>1</cpu_usage>
</gpu_versions>
</app>
</app_config>

Loszmi


philozoph

Czy ktos dokonał tego/wie jak/ma pomysł/etc. jak dokonać tego nam Mac'u ?

4ys

Loszmi sprawdz stery AMD_Catalyst_12.11_Beta7_dotNET4 ja takie dostalem z kartą
na tych co teraz mam gry z poza  GAMING EVOLVED AMD nie bardzo chcą chodzić ale boinc śmiga normalnie

Loszmi

Powoli mam dość tej dobroczynności.

Teraz liczy mi tylko na 4 rdzeniach CPU z ośmiu. Masakra jakaś.

LQG


Loszmi

#52
PrimeGrid liczy 2 WU na GPU zgodnie z ustawieniem w app_config. Natomiast projekty CPU  PrimeGrid liczy tylko na 1 rdzeniu. Reszta (pozostałe 6 czy 7 WU) czeka.

Jak włączyłem Enigmę, to liczy na wszystkich rdzeniach.

Moze projekt PPS_CPUSieve taki po prostu jest ze zajmuje wszystkie jajka?

4ys

Loszmi podprojekty cpu primegrida lecą na avx ( jeśli się myle poprawcie mnie ) poczytaj http://www.boincatpoland.org/smf/primegrid/prime-na-i5-4670k/

pawzdy

Witam
Chciałem z ciekawości ożywić moje HD2500 więc przygotowałem Dummy VGA i do dzieła, a tu na dzień dobry niespodzianka  :wth:
Moja zacna mobo z H77 na pokładzie firmy Gigabyte nie posiada złącza DVI-I ale ma złącze DVI-D czyli nie posiada potrzebnych pinów które widać na zdjęciu. Czy jest jakiś sposób na ożywienie HD2500 bez zrobienia jej głównej a do zewnętrznej grafy wpakowanie dummy?

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

LQG

Masz złącze VGA/DSUB więc możesz tam wpiąć dummy-plug lub rezystory bezpośrednio w gniazdo ;)

Tak BTW aktualna wersja sterownika dla 3 i 4 generacji IntelHD czyli 10.18.10.3379 działa poprawnie pod BOINC. Instaluje się automatycznie, jako aktualizacja ważna.

Potwierdzam poprawne działanie sterownika Intela 10.18.10.3412 .