brak liczonych projektów w ogolnej punktacji

Zaczęty przez Borsook, 14 Marzec 2007, 20:10

Rysiu

Zmiany CPID na stronach projektów są odnotowywane w czasie rzeczywistym cz z jakimś opóźnieniem?

Dodałem na oko gdzieś 20 projektów na tej samej maszynce ale na stronach nadal mam różne CPID  >:(

Chyba już nie muszę liczyć wszędzie próbek... Powinno wystarczyć "Zaktualizuj Projekt".

Troll81

Przeliczenie próbek pomaga :D zmiany CPID są odnotowywane z takim samym opóźnieniem jak wszystkie inne dane :(

Pantarhei

No i trafiło na mnie. Tez mam ten problem.
Chciałem zastosować wskazana wyżej metodę, żeby przeliczyc próbki na jednym kompie z wszystkich projektów, ale nie chce mi żadnych próbek pobrać, poza tymi z projektów, które się ostatnio wyłamały (VTU i Spinhenge). W wiadomościach z tych zablokowanych projektów, wyskakuje wiadomość, że ... got 0 new task.
Jeśli zrestartuję wszystkie projekty to nie będę miał pewności, że wznowią się one na starym koncie, na którym mam większość dorobku punktowego.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

a niby dlaczego???

Ja na twoim miejscu odłączałbym się i podłączał do wszystkich projektów. Musowo pobierze próbki jeśli są. na konto podłączasz się podając maila i hasło, cpid nic tu nie ma do rzeczy. Możesz też po prostu poczekać. Ja kiedyś miałem przez 3 miechy rozjechane konta.

Pantarhei

Obawiam się, że skoro podjedną nazwą i przy tym samym mailu są dwa konta to zjednoczy mnie nie na tym starym - przeze mnie pożądanym a na nowym.
Jesli można poczekać to poczekam.

A przy okazji to jak edytować pliki xml ? Otwieraja mi się Int Eksplorerem i tyle. Mie wiem jak tam wkleić właściwe cpid.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

emik

Cytat: Pantarhei w 28 Listopad 2009, 13:47
A przy okazji to jak edytować pliki xml ? Otwieraja mi się Int Eksplorerem i tyle. Mie wiem jak tam wkleić właściwe cpid.

otwórz je w notatniku i edytuj XP


Bober

Cytat: Pantarhei w 28 Listopad 2009, 13:47
Obawiam się, że skoro podjedną nazwą i przy tym samym mailu są dwa konta to zjednoczy mnie nie na tym starym - przeze mnie pożądanym a na nowym.
Jesli można poczekać to poczekam.

A przy okazji to jak edytować pliki xml ? Otwieraja mi się Int Eksplorerem i tyle. Mie wiem jak tam wkleić właściwe cpid.
Grunt żebyś miał jeden CPID - wszystko jedno czy nowy czy stary. Chyba że ten stary ma wartość sentymentalną :P