Nie pobiera mi zadań.

Zaczęty przez Troll81, 04 Lipiec 2014, 14:40

Troll81

aktualnie mój komp ma tylko zadania NCI. Nie pobiera żadnych nowych zadań :(

W dzienniku zdarzeń widać że odpytuje raptem dwa czy trzy projekty. Reszte olewa. Niedawno robiłem upgrade do nowej wersji BM....

Argento

Sprawdziłem teraz u siebie (BM 7.2.42 -x86), ponieważ ostatnio również zauważyłem taką sytuację. Jedynie ręczna aktualizacja listy projektów odpytywała serwery owych. Bardzo często odpytywany był natomiast VolPEX... Teraz jakby wróciło do normy.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

eclipse99

Oooo, a myślałem że tylko u mnie się coś psuje.
Miałem też taka sytuację że QCN Taiwan wysyłał zapytania co kilka/naście sekund i żaden inny projekt sie nie mógł przebić, wstrzymałem, pomogło.

Troll81

odpięcie od danego projektu i ponowne podpięcie spowodowało że zaczął w koncu pobierac ale tylko z tcyh projektów które w ten sposób potraktowałem
mówisz że wstrzymanie odpytywania tcyh kilku badziewnych pomogło?

eclipse99

To były dwie różne sprawy, na jednym kompie nie pobierał, nie wiedziałem co się dzieje, po restarcie ruszyło. Na drugim pobieranie blokował QCN Taiwan i po jego wstrzymaniu wszystko wróciło do normy.

AL

Od kilku dni mam dokładnie taki sam problem - liczy tylko nci, a i to nie wszystkie. Zaktualizowałem BM do najnowszej wersji i nic to nie dało. Teraz wstrzymałem QCN T - zobaczymy co to da.

eclipse99

Teraz ta sama sytuacja z QCN EMSC/CSEM...

Troll81

wpisujcie co pomogło.

AL

Oba projekty z QCN wstrzymałem, po przez nie pobieranie nowych zadań i problem znikł jak ręką odjął.

ro-mar

Witam, Choć już jakiś czas uczestniczę w programie jestem nowy na forum. Mam problem odnośnie jednego projektu. Fightmalaria@home od samego początku jak podłączyłem projekt nie chce pobrać żadnego zadania , komunikat jest zawsze taki sam : komunikacja opóźniona .
Wiecie w czym jest problem ??
Pozdrawiam Marek

Grzypu

Czasem warto sprawdzić stronę statusu serwera n a stronie projektu. http://boinc.ucd.ie/fmah/server_status.php z tego wynika, że nie na obecnie ani jednego zadania do przetworzenia, a nowe obecnie nie są generowane. Nie liczę tego projektu i nie wiem czy często zdarzają się tam takie przestoje.


tito

Ten przestój jest wyjątkowo długi. Najpierw wymiana serwera, teraz zmiany projektowe - możliwe, że będą mieli kilka aplikacji. O ile projekt wstanie...
http://boinc.ucd.ie/fmah/forum_thread.php?id=164

ro-mar

Chłopaki dzięki za informacje. Pozdrawiam :)