Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - w0jtas

#1
Jak w kliencie pod windows zmienic przydzial zasobow ? Chyba jestem jakis uposledzony, ale nie moge nigdzie tego znalezc :P
Zadne menu konktekstowe sie nie rozwija.... nigdzie w opcjach tego nie ma.... nie wiem gdzie jeszcze szukac...

Pozdrawiam
#2
Wizytówki / w0jtas
17 Marzec 2008, 21:33
Bry wszystkim,
Moze czas sie przedstawic... Moje imię łatwo zgadnąć, ucze sie, pracuje, zyje i licze w malej wsi na dolnym sląsku zwanej Wrocławiem :)
Przetwarzaniem rozproszonym interesowalem sie juz jakis czas temu, ale glownie z braku czasu i lenistwa niczego nie realizowalem. Z uwagi wykonywanej pracy mam spory park maszynowy, wiec sukcesywnie instaluje BOINCa na kolejnych hostach od 1 marca tego roku i jakos to tam idzie :)

Pozdrawiam
#3
Witam,
Na wstępie chciałem przeprosić za głupie pytanie (jeżeli już sie gdzieś pojawiało), ale nie udało mi sie znaleźć odpowiedzi, a dopiero co dołączyłem do projektu.
Mam następującą sytuacje:
- Kilka dosc dobrych sprzętów rzędu Core 2 Duo 3Ghz lub Pentium D 3.0 - 3.2 Ghz
- Na wszystkich zapuszczony Boinc z przyczepionym Seti@Home
- 2 z tych komputerow pracuja pod kontrola WinXP
- Pozstalych 6 to Linuxy

Problem: Nie wiedziec czemu benchmark na Linuxach wypadl duzo, duzo slabiej.... nie mowiac juz o tym ze wolniej one licza, co widze po statystykach. Core 2 Duo na XPku przetworzyl juz kilkadziesiat jednostek, a w tym samym czasie taki sam sprzet na Linuxie zrobil ich kilkanascie. Sprobowalem z optymalizacjami, mam wrazenie ze ich instalacja odrobine przyspieszyla, ale tak samo na Linuxach jak i na Windach, wiec rozbierznosc dalej wystepuje...
Czy ktos sie z tym spotkal ? Co robie nie tak ?

Z gory dzieki za pomoc
--
w0jtas