Koszulka z logo projektu - lista chętnych, wpłaty, wysyłki, dyskusja (MIX)

Zaczęty przez Troll81, 04 Listopad 2011, 22:36

Troll81

Co Wy na to kammraci by wyprodukować koszulkę z połączonym logo? BOINC@Poland, ale zamiast kuli ziemskiej logo Radioactive@home. No i oczywiście literki w kolorze pomarańczowym albo żółtym...

krzyszp

Pomysł świetny i jeden chętny do zakupu dwóch sztuk już jest :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Ja również chętny :D dwie sztuki Black bym kupił......

pytanie gdzie znajdziemy grafika do tych koszulek. Wkomponowanie tego płonącego znaczka przewyższa moje możliwości :(

Svistak

Przygotowuje "Panel o atomie" u siebie w ZCE - piszę się też na min. pięć koszulek dla obsługi :) ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

krzyszp

Myślę, że na stronie projektu by się też parę sprzedało :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

No to ogień Panowie. Trzeba znaleźć grafika.

mimeq

Zdolnosci graficznych brak , aczkolwiek na minimum 2 szt koszulek bardzo chetnie  %)


lukaszja

Wezmę co najmniej 1 koszulkę. Jak będą XXL... ;)
Umiejętności graficznych - brak.
PS Czy przewidujemy pieniądze na projekt, czy musi to być za darmo?

Troll81

każdy kupujący koszulke dopłaca dodatkowo 5 pln na rozwój projektu :D nie ma nic za darmo :D

krzyszp

@lukaszja


Nie musi, ale... za wielkich pieniędzy nie mamy.
Chociaż jak byś znalazł chętnego do wykonania i on by podał rozsądną cenę, to byśmy zobaczyli, co możemy...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Moge podpytac koleżankę :D

lukaszja

Cytat: krzyszp w 04 Listopad 2011, 22:57
Chociaż jak byś znalazł chętnego do wykonania i on by podał rozsądną cenę, to byśmy zobaczyli, co możemy...
Znajomy jest grafikiem/fotografikiem. Jak dla mnie może mógłby to zrobić taniej, niż zwykle (nie mam pojęcia ile takie projekty kosztują normalnie i co to znaczy taniej).
Pytanie, o co mam pytać (tzn. jaki chcemy formatu pliku, rozdzielczość, paletę barw i co tam jeszcze). Obeznanych z tematem poproszę choćby o PW.

JaRa

Co najmniej jedną wezmę  :attack:



Szopler

Dość! ;)
Teraz Troll81 edytuje pierwszy wątek w tym temacie i robi listę chętnych! XD

Troll81

nawet 30 postów niema a ty juz masz dość?? cieńki jesteś :D

Tomasz R. Gwiazda

jestem za.

Tylko wykupcie prawa do uzywania tego loga fajnego. To swietny material pod projekt koszulki i innych gadgetow zwiazanych z projektem (naklejki na obudowy czujnikow, kubki, torby :P )

krzyszp

Już się tym zajmuję...

Panowie, licencja kosztuje $60. Mogę ją w tej chwili wykupić, ale bym prosił o chociaż częściowy zwrot na PayPala donate@radioactiveathome.org

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

mamy chyba srodki w funduszu reklamowym (right?)
bierz, napewno sie dorzucimy

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Martin Fox

jeśli chodzi o grafike, to mam kogos kto moglby to zrobic :) tylko to wymaga trolla, zeby sie z nim spotkal i mu wytlumaczyl jaki efekt dokladnie chcemy uzyskac (trola z dwoch powodow - po pierwsze ja mam 1300km do domu aktualnie, po drugie grafik mieszka aktualnie w moim mieszkanku :P)
i przy okazji sam jestem chetny na dwie koszulki :D

Szopler

No to teraz obrót loga do właściwej pozycji, podmiana na stronie projektu i...
poproszę koszulkę :P


Troll81

poczekać możemy :D ale logo można zrobić już teraz.....

Cyfron

ale ja bym proponował nie tylko logo, ale w ogóle cały projekt koszulki - czy to koszulki Rad@Home czy naszego zespołu, bo pewnie, jak złoży się większe zamówienie, to może coś się wynegocjuje.
Tylko trzeba zrobić projekt koszulek (bo np nasza forumowa miała się jakoś zmienić, a nie ma komu zrobić projektu)

Tomasz R. Gwiazda

tu bym typowal z przodu duze logo projektu

a z tylu Radioactive@home
ewentualnie cos dopisac B@P

kotfryc

Proponuje 2 wersje koszulki, jedna z elementami B@P, druga tylko z Radioactive@home.
Ta druga mogła by być dla zagraniczniaków - ludzi z innych zespołów.

Tomasz R. Gwiazda

prototypa to my wezmiemy :)

dla innych to trzeba bedzie chyba poczekac i moze pod strone projektu prosty sklep podlaczyc gdzie by mogli kupic czujke w roznych wersjach
1. elektronika
2. tuba
3. elektornika + tuba
4. zlozony zestaw
5. zestaw + obudowa

chyba dobrze kombinuje? :)
a inny towar zaleznie od potrzeb i zainteresowania


krzyszp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 05 Listopad 2011, 11:19... i moze pod strone projektu prosty sklep podlaczyc gdzie by mogli kupic czujke w roznych wersjach
Sklep już podpiąłem, ale z różnymi wersjami czujnika bym uważał, pamiętajcie, że teraz operujemy przedpłatami...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

tak tak, to ma tylko sens jakbysmy mieli na stanie gotowe wyprodukowane kity
wiec z tym sie jeszcze zejdzie pewnie


emik



AL

Ja bym wziął 1 czarną xl.
BTW. Nie załapałem się na pierwszą edycję koszulek, druga upadła za nim właściwie ruszyła (brak nowego projektu grafik, ciągłe czekanie na fundację....). Kurka wodna czy nie można po prostu zamówić jeszcze raz koszulek z pierwszej edycji? No albo czy komuś choć jedna nie zostałe na zbycie z pierwszej edycji...(chętnie za odpłatą przygarnę)?

GRID

Cytat: AL w 06 Listopad 2011, 05:12
Nie załapałem się na pierwszą edycję koszulek, druga upadła za nim właściwie ruszyła (brak nowego projektu grafik, ciągłe czekanie
Nowy projekt już dawno jest. Druga edycja nie upadła tylko na razie czekamy. Tak samo będzie z tą edycją koszulek dla tego że po pierwsze będzie to pod fundację. A po drugie zajmuje się tym ta sama osoba - Cyfron.



Cyfron

i dlatego, że nie ma nikogo innego, do zajęcia się tematem zbiórki, zamówienie i rozsyłania koszulek, to jest moje zadanie, a niestety ostatnio mam trochę zajęć...

liquidator88


krzyszp

Fajnie by było, jak byś Cyfron znalazł na to czas...
Na zlot bym chciał już mieć koszulkę ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


Cyfron

niestety dla mnie listopad totalnie odpada, bo mam szkolenia codziennie i na prawdę nie mam czasu na nic poza pracą i tym szkoleniem :( też bym chciał, żęby było na zlot, ale marnie to widzę...

migawron

w razie czego się piszę również na 2 sztuki white + black