Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

boinc bez netu

Zaczęty przez krzychu, 03 Lipiec 2014, 19:38

krzychu

Cześć
czy da sie liczyć na komputerze bez netu ?
Mam nudzacy sie w7 z ati, probowałem pobierac i wysysac z innego komputera i przenosic katalog, ale oddane zadania  maja status  ERROR Abandoned
kiedys było możliwe tak liczyć.

necavi

witamy na forum.
Jak napisali koledzy LINK różnie z tym bywa. Spróbować warto.

AiDec

Jest to trudne zadanie - wymaga troche wiedzy w temacie. Nie jest to zadanie dla osob o niewielkich umiejetnosciach ``ogolnokomputerowych`` i BOINC.

W wiekszosci przypadkow latwiej jest zalatwic net do niepodlaczonego kompa (antenka WIFI na USB).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

krzychu

sprawdze klienta portable, ale nie mam problemow z samym liczeniem, pobieraniem, oddawaniem.
Problem jest po oddaniu, zadania nie maja naliczonych pkt, status error Abandoned
szkoda tego liczenia.
dobrze tez byloby mozliwosc pobrania dla ati oraz na ia64-hpux 

EDIT
netu podlaczyc sie nie da i koniec.

Cyfron

ja właśnie mam podobny problem. Mam kompa do którego nie da się podpiąć neta (antenki, kable - odpada) i też zaczynam się zastanawiać się, jak kompa zarazić BOINCiem :)

Troll81

Naet modem LTE odpada? a karta wifi która cała wchodzi w slot USB? Albo karta SD z funkcją Wi-Fi?

krzychu

prosze nie drążyć tematu podlaczenia interneru, nie mozna i koniec,
super bylaby wersja portable, ale takiej nowej nie ma

sknd

nie tak dawno używałem tej starej portable i radziła sobie dobrze, z jakimś projektem były problemy ale nie pamiętam już z jakim...

andy101fah

Proszę o zamieszczelie linka do przetestowanej i działającej wersji portable na linuxa i windowsa.