Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

NCI or not NCI...

Zaczęty przez Argento, 12 Maj 2017, 13:01

Argento

Dołączyłem ponownie do projektu i w preferencjach wyłączyłem zainteresowanie CPU Intensive. Otrzymuję WU Monkeys v1, v2, v3, v4 (NCI). Faktycznie nie obciążają CPU. Jednak w pewnym momencie projekty, które były liczone równolegle są wstrzymywane a "małpy" dalej działają. Menadżer zadań nadal wskazuje na NCI WU Goofyx'a. Tak dzieje się z każdą partią WU Goofyx'a.
Mam również wrażenie, że dzieje się tak tylko na Windows...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Argento



--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Argento

Sporo WU kończy się błędem  :whip:


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Dario666

Powiem tak, Goofix@home rozpierdziela mi liczenie, bo tak jak kolega wyżej wspomniał tylko przez chwilę jest on NCI, a później wyrzuca z liczenia normalne projekty. :wth:

KrzychuP

U mnie niestety to samo :(

tito

http://boinc.gridcomputingcenter.org/forum_thread.php?id=205&postid=1716

Chciałbym tylko niecierpliwym przybliżyć ten post. Myślę, że jak Goofyx będzie miał czas to wszystko wróci do normy.

goofyx

To był stary problem z projektem który miał apki CPU + NCI <- w zasadzie problem dalej istnieje, ale go obszedłem.
W tej chwili GoofyxGrid@Home to osobne 2 projekty tak aby wszystko było jasne i nie trzeba było dalszych kombinacji:
1. NCI - nci.goofyxgridathome.net <- TYLKO NCI bez żadnych eksperymentów
2. CPU - cpu.goofyxgridathome.net <- TYLKO CPU. Jeszcze nie uruchomiony oficjalnie choć sama strona stoi.

ad <- 1 NCI
Czyli 4 apki monkeysów tak jak było <- nie wiem czy w tym stylu będę kontynuował i dawał nowe apki... Przygotowywanie kompilacji na 10-15 platform jest na tyle upierdliwe że dam chyba sobie spokój

ad <- 2 CPU
Tutaj chciałbym opierać się tylko i wyłącznie na VBoxWraper czyli na apkach w maszynach wirtualnych dzięki czemu nie będę musiał mieć kilkunastu kompilacji na różne systemy <- no przynajmniej ja to tak rozumiem...