Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Kaii

Zaczęty przez kaimoon, 25 Maj 2007, 01:55

kaimoon

---------- 10:41 18.05.2007 ----------

Urodzony: oj to już 24 wiosny niebawem będą ;)
Zamieszkały: Wrocław, (Z)Dolny Śląsk ;)
Zainteresowania: koszykówka (z powodu braku czasu i złego stanu kolan sporadycznie uprawiana - pozostaje śledzić rozgrywki), bilard, językoznawstwo i ogólnie poznawanie czegoś nowego ;)

Przygodę z liczeniem zacząłem dawno jeszcze jak dawali takie certyfikaty do SETI - kolega takie coś zdobył i powiesił sobie na ścianie. Zobaczyłem i stwierdziłem, że też muszę coś takiego mieć ;) Szybko się dowiedziałem co trzeba zrobić, pościągałem aplikacje i zacząłem liczyć na Athloniku 1Ghz. Poczynał sobie nieźle, ale potem zamknęli SETI. Stwierdziłem, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie :( Nie śledziłem już dalszych losów SETI, przypadkiem trafiłem na stronę PBT (wtedy jeszcze pod inną nazwą) i założyłem konto chyba gdzieś w listopadzie 2006 :) I teraz tego kolegę, który ma certyfikat męczę, żeby przyłączył swoje komputery w firmie, a ten mi mówi, że po co :( Takie koleje losu...

Bardzo lubię liczyć w projektach biologicznych - typu WCG, Rosetta, Proteins... Ale ostatnio dużo większą frajdę sprawia mi liczenie razem z drużyną w jakimś określonym projekcie - ot takie współzawodnictwo w jakimś celu :)

Liczę na kilku komputerach, ale głównie w domu - a w domu komputery:
Stacjonarny i przenośny ;)

Stacjonarny z Athlonem 64 X2 3800+ :D
Przenośny z Core Duo T2250 - nieźle sobie poczyna :)

Poszukuję chętnego komputera do pracy na rzecz mojego konta ;)

Niebawem wrzucę jakieś grafiki :)

---------- 09:55 25.05.2007 ----------

Dziś oblewam moje małe święto - dostanie się do top 100 drużyny BOINC@POLAND :D

Takie małe nic a tak cieszy ;) Teraz trzeba pomyśleć jaki jest następny cel... Może top 50? ;)