Dziwna sprawa.

Zaczęty przez Payo72, 23 Maj 2007, 14:51

Payo72

Od kilku dni przestałem dostawać próbki od seti@home, w tej chwili nie mam żadnej w trakcie liczenia. Jednak na moim koncie w seti wygląda to inaczej, mam 115 rezultatów w trakcie liczenia i z każdym dniem przybywa mi ich kilkanaście. Czy może ktoś ma pomysł jak przerwać ten dziwny stan?


cracovian

Choc nie mam rozwiazania to widze, ze nie jestem sam z tym problemem. Chyba zawiesze SETI na jakis czas, bo bagno sie zrobilo :-( Zaczalem liczyc Rosette...

EDIT: Z drugiej strony zauwazylem, ze kredyty rosna (wyslalem ich kupe np. dwudziestego), wiec moze jednostki sa "niewidzialne" w menadzerze?
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

Pigu

dla kontrastu powiem, że u mnie wszystko liczy się jak powinno, pobiera,liczy,odsyła...

może użycie guziczka "zresetuj projekt" ?

[PBT] Horpah

---------- 14:56 23.05.2007 ----------

projekt działa poprawnie jedynie gdy się usunie zoptymalizowanego klienta, ale mi to nie odpowiada i przestawiłem się na einsteina na tym komputerze, który mam pod ręką.

---------- 10:31 24.05.2007 ----------

No w końcu uporali się w centrali z problemami.
Wszystko działa, zoptymalizowana aplikacja pobiera i odsyła, a więc można wracać do liczenia seti.

Pigu

że tak przy okazji spytam :) czym się najlepiej zoptymalizować na ten moment?

bartsob5

Cytat: "Pigu"że tak przy okazji spytam :) czym się najlepiej zoptymalizować na ten moment?

o! wlasnie... prosze mi tu wszystko wypisac (autor, stopien optymalizacji, optymalki), to uzupelnie artrykul, bo troche zaniedbalem