Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

stiven

Cytat: kva.pl w 14 Luty 2022, 21:18
Dobry wieczór. Melduje, że żyje. I w ogóle kupiłem sobie 3070 Ti  :shame:
A masz coś na sprzedanie? Tradycję chciałem podtrzymać  :arrr:

tito

Cytat: kva.pl w 14 Luty 2022, 21:18
Dobry wieczór. Melduje, że żyje. I w ogóle kupiłem sobie 3070 Ti  :shame:
Burżuj.  :parrrty:

andy101fah

#1122
Cytat: kva.pl w 14 Luty 2022, 21:18
Dobry wieczór. Melduje, że żyje. I w ogóle kupiłem sobie 3070 Ti  :shame:
WITAJ  :ahoy:. Teraz proszę się wykazać i w odpowiednim wątku na forum BOINC wrzucić wyniki z testów Folding@home http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=11623.0 i odwiedzić na wiosnę podkarpacie. Maszyny czekają  :whip: :whip:

tito

Nie wierzę.
Mam 18 dni po kontrakcie i nie ma szans na zejście, bo czarterujący podaje port załadunkowy na kilka godzin przed portem. Biuro nie ma szans na zaaranżowanie podmiany.
Niby kasa leci, ale...

tito

A jednak. ZMiennik na burcie. Jak to ogarnęli to ja nie wiem.  :p_arr:

sknd

grunt że będziesz miał grunt pod nogami  :p_arr:

Grzegorz R. Granowski

Piękna publikacja MilkyWaya ...  :arrr: :parrrty: :respect:

Nasze, bardzo zaawansowane badania niewątpliwie służą, a także pozdrawiam ... Kamratów ... u Szkotów mi bardzo bardzo ...

ale również w Moim Ukochanym PSLu, kiedyś nawet stwierdziłem, że ... wobec BOINCa winien być ... akt woli politycznej ... co również ... zatwierdzono ... stwierdzono ...

gdyby Ludność ... i wiedziała, i rozumiała potrzebę ... Kamratów znacznie, znacznie ... więcej ... było by ... na forum ...

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

u Szkotów ... stwierdziłem ... że MEGA Super find SoB ... "should be made by a Pole" ... co niosę w Wizytówce !!!

pawg

kiedyś bym się przepłynął statkiem handlowym, nawet za opłatą



Puma

Cześć   kto nie liczy Milki bądz przegapił polecam się zapoznać :ahoy:     Milkyway@Home: New N-Body Result!
We have measured the original shape and mass of the dwarf galaxy that was ripped apart to make the Orphan-Chenab Stream! The paper is out today: https://iopscience.iop.org/article/10.3847/1538-4357/ac498a Eric Mendelsohn was the lead author on this study.

Professor Heidi has made a ~14 min video explaining the topic here: https://www.youtube.com/watch?v=ma44b8-SLcA , and a longer ~24 min video with more information here: https://www.youtube.com/watch?v=eATUWTwdOgc

Thank you to all our volunteers for helping make this possible! We seriously appreciate the contributions that you all make to this project. Without you, we wouldn't have been able to locate dark matter in the Milky Way!

Krzysiak

Ceny GPU spadają aż miło :)
Ciekawe do jakiego poziomu?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

chr80♂°🛰�

Cytat: Krzysiak w 21 Luty 2022, 13:13
Ceny GPU spadają aż miło :)
Ciekawe do jakiego poziomu?
XD
U mnie w NL - za Inno3D GeForce RTX 3070 Ti iChill X4 chcieli 1600€ teraz chcą 979€
A za Inno3D GeForce RTX 3090 iChill X4 wołają 2269€  ;D

Jeszcze mogę poczekać mam na czym liczyć: 2x AMD Radeon Instinct MI8, 2x Tesla k80.
Do wyświetlania obrazu do nowej maszyny idzie leci do mnie AMD FirePro W7000 kupiony za 103€.

tito

Już w domu. W sumie najdłuższa podróż to byłą samochodem z Warszawy, przez Szczecin do Kołobrzegu. W samolotach 4 godziny, w samochodzie 8,5.

SzaMoT🍀

Miałem "Twardy"reseset  :ahoy:
Za jakiś czas ogarnę może zaplecze sprzętowe do liczenia

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 22 Luty 2022, 15:57
Miałem "Twardy"reseset  :ahoy:
Za jakiś czas ogarnę może zaplecze sprzętowe do liczenia

:arrr: :p_arr: :parrrty: Witamy z powrotem ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

tito


chr80♂°🛰�


Krzysiak

Czyli przecen ciąg dalszy  :)

A perełki wyskakują
W Morele udało mi się kupić RTX 3080 za jedyne 5 494,38zł   :boing:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito

Cytat: Krzysiak w 22 Luty 2022, 21:56
...
W Morele udało mi się kupić RTX 3080 za jedyne 5 494,38zł   :boing:
:parrrty: Opij i niech dobrze liczy.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Krzysiak w 22 Luty 2022, 21:56
Czyli przecen ciąg dalszy  :)

A perełki wyskakują
W Morele udało mi się kupić RTX 3080 za jedyne 5 494,38zł   :boing:

Gratuluję ... a który Projekt Sz. Kamrat wybiera?

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

Puma

Przepraszam nie zauważyłem nie jestem na bierząco ze wszystkim aż tak  :(

kva.pl

Mam ostatnio duże problemy z pobieraniem próbek i w ogóle dodawaniem projektow. I z SiDock i z TN-Grid i z universe. Na roznych komputerach, w roznych lokalizacjach. Co sie dzieje?

tito

Universe miał długi przestój. Teraz, od kilku dni, hula na nowych SSD aż miło.
Tamte dwa to nie wiem.

Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski


tito

Właśnie - robimy z tego wątku prywatną dyskusję.  :whip:

Grzegorz R. Granowski

jako Save & Vertigo ... chcemy wystartować w Regatach o Puchar Ameryki ... za lata !

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski .

andy101fah


tito


Grzegorz R. Granowski

#1153
właśnie ...  :arrr: :p_arr: :attack:

więcej Kamratów B@P potrzeba !!!  :parrrty:

tito

Kiedyś był Troll - starczał za 20 Kamratów.

Grzegorz R. Granowski


tito


chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 03 Marzec 2022, 20:26
Muszę przejąć pałeczkę.  :boing:
Zawsze jestem na nasłuchu. W pracy na telefonie spojrzę ale odpisać z niego nie dam rady  %)
Ostatnio mnie zawiało i mam chore zatoki, taka choroba zawodowa  ;D w budynkach bez okien z folią. Albo SKS.
A tu drugi tydzień odkładam składanie komputerów.  :parrrty:

kva.pl

Dobra, dobra. Pochwale sie panowie - szef mojej firmy kupil duzy stary dom zeby udostepnic go uchodzcom, ale ze nie da sie z dnia na dzien znalezc ekipy to po pracy na ochotnika robimy remont. Wczoraj na przyklad dzielnie z kolega z mojego zespolu kulismy tynki. Jestem styrany jak kon po westernie, ale bardzo zadowolony  :parrrty:

sknd