Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

Krzysiak

Ja po dwóch dawkach już od lutego, wszystko w porządku :)
nawet jest mała poprawa.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Grzegorz R. Granowski


tito


kva.pl


Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

Pany ... nuda na forum ... nowych Liczydłowych mniej niż potrzeba ...  :wth:

Stara ekipa ... za to ... jara ... !

uprzejmości, Grzegorz Roman Granowski ...

Obyśmy Wspólnie ... Problem Sierpińskiego ! ...

tito


SzaMoT_👀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 20 Maj 2021, 16:20
:ahoy:

Pany ... nuda na forum ... nowych Liczydłowych mniej niż potrzeba ...  :wth:

Stara ekipa ... za to ... jara ... !

uprzejmości, Grzegorz Roman Granowski ...

Obyśmy Wspólnie ... Problem Sierpińskiego ! ...

Muszę przyznać, że potrzebuje oddechu, a liczy się w tle, rozmowy na jakieś tematy wskazane.
A odnośnie "jara"  :ph34r:
>>> TeCzoWy🏓 >vs< 🏓SzaMoT <<< ⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓
>>> Zaproszenie do sieci BOINCNetwork 🛟 <<<
>>> Zaproszenie Discord PG &📈 <<<
>>> Zaproszenie GPUGrid 🌀 <<<

🏓
echo $hello 'Info Bot BOINC@Poland >>> mamy wyzwania ponad solidarnościowe, wymiar nie ma znaczenia (światy równoległe &#129668;&#127913;☕&#128227;&#128755;� OFF&#128640;';

tito


Grzegorz R. Granowski


SzaMoT_👀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 21 Maj 2021, 11:30
Cytat: tito w 21 Maj 2021, 07:51
Trolla brakuje.  :D

:whistle: :parrrty:

Albo 2 takich w mani  :ahoy:
Ogłaszam w miarę stabilny stan, już prawie rok, od poprzedniego epizodu mani
>>> TeCzoWy🏓 >vs< 🏓SzaMoT <<< ⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓
>>> Zaproszenie do sieci BOINCNetwork 🛟 <<<
>>> Zaproszenie Discord PG &📈 <<<
>>> Zaproszenie GPUGrid 🌀 <<<

🏓
echo $hello 'Info Bot BOINC@Poland >>> mamy wyzwania ponad solidarnościowe, wymiar nie ma znaczenia (światy równoległe &#129668;&#127913;☕&#128227;&#128755;� OFF&#128640;';

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 21 Maj 2021, 18:47
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 21 Maj 2021, 11:30
Cytat: tito w 21 Maj 2021, 07:51
Trolla brakuje.  :D

:whistle: :parrrty:

Albo 2 takich w mani  :ahoy:
Ogłaszam w miarę stabilny stan, już prawie rok, od poprzedniego epizodu mani ...  :p_arr: :p_arr: :p_arr: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

sknd

i tak trzymaj, wystarczy być maniakiem boinca  ;)  :parrrty:

tito


andy101fah

 :parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Grzegorz R. Granowski


tito


kva.pl

Czy ktos z kolegow bylby zainteresowany 'wynajeciem' po kosztach pradu paru poteznych maszyn ktore inaczej beda sie kurzyc bezczynnie?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 14:16
Czy ktos z kolegow bylby zainteresowany 'wynajeciem' po kosztach pradu paru poteznych maszyn ktore inaczej beda sie kurzyc bezczynnie?

tak !

tito

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 14:16
Czy ktos z kolegow bylby zainteresowany 'wynajeciem' po kosztach pradu paru poteznych maszyn ktore inaczej beda sie kurzyc bezczynnie?
Mało precyzyjne...P4 3600MHz ?  XD

kva.pl


Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 15:45
11900k, takie rzeczy.

uprzejmie proszę o wiadomość pm ... chciałbym projekt primegrid ... próbki SoB oraz ww ... dziękuję, pozdrawiam ...

Grzegorz Roman Granowski ...

kva.pl

Liczenie PG jest wbrew mojej klauzuli sumienia, WCG/Rosetta/SiDock/Universe/TN-Grid wchodza w gre  :ph34r:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:10
Liczenie PG jest wbrew mojej klauzuli sumienia, WCG/Rosetta/SiDock/Universe/TN-Grid wchodza w gre  :ph34r:

Szkoda ... liczenie SoB ... to moja zupełna podstawa ... gdyby Szanowny Pan Kamrat zmienił ... wolę/zdanie ... służę !!!

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

kva.pl


Grzegorz R. Granowski


SzaMoT_👀

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:20
Nie zmienie :)

Czegoś tu nie rozumie kva.pl szuka tylko miejsca, a za prąd oferuje pokryć, to chyba logiczne, że na jego koncie będą liczyć maszyny, a WCG jest po drodze z Grzegorzem to się dogadajcie na jakie konto ma liczyć, a nie co ma liczyć  XD i jaka drużyna
>>> TeCzoWy🏓 >vs< 🏓SzaMoT <<< ⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓
>>> Zaproszenie do sieci BOINCNetwork 🛟 <<<
>>> Zaproszenie Discord PG &📈 <<<
>>> Zaproszenie GPUGrid 🌀 <<<

🏓
echo $hello 'Info Bot BOINC@Poland >>> mamy wyzwania ponad solidarnościowe, wymiar nie ma znaczenia (światy równoległe &#129668;&#127913;☕&#128227;&#128755;� OFF&#128640;';

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 25 Maj 2021, 17:21
Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:20
Nie zmienie :)

Czegoś tu nie rozumie kva.pl szuka tylko miejsca, a za prąd oferuje pokryć, to chyba logiczne, że na jego koncie będą liczyć maszyny, a WCG jest po drodze z Grzegorzem to się dogadajcie na jakie konto ma liczyć, a nie co ma liczyć  XD i jaka drużyna

WCG liczę ARP ... tylko, zależy mi na Sierpińskim najbardziej ... i SoB ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT_👀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 25 Maj 2021, 17:38
Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 25 Maj 2021, 17:21
Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:20
Nie zmienie :)

Czegoś tu nie rozumie kva.pl szuka tylko miejsca, a za prąd oferuje pokryć, to chyba logiczne, że na jego koncie będą liczyć maszyny, a WCG jest po drodze z Grzegorzem to się dogadajcie na jakie konto ma liczyć, a nie co ma liczyć  XD i jaka drużyna

WCG liczę ARP ... tylko, zależy mi na Sierpińskim najbardziej ... i SoB ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

To może odkup ten sprzęt
>>> TeCzoWy🏓 >vs< 🏓SzaMoT <<< ⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓
>>> Zaproszenie do sieci BOINCNetwork 🛟 <<<
>>> Zaproszenie Discord PG &📈 <<<
>>> Zaproszenie GPUGrid 🌀 <<<

🏓
echo $hello 'Info Bot BOINC@Poland >>> mamy wyzwania ponad solidarnościowe, wymiar nie ma znaczenia (światy równoległe &#129668;&#127913;☕&#128227;&#128755;� OFF&#128640;';

kva.pl

Sprzet nie jest na sprzedaz, lokalizacji zmienic tez nie moze, liczyc moze na konto 'wynajmujacego' oczywiscie, ale projekty do wyboru jak wyzej ;)

Grzegorz R. Granowski

#669
Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 17:57
Sprzet nie jest na sprzedaz, lokalizacji zmienic tez nie moze, liczyc moze na konto 'wynajmujacego' oczywiscie, ale projekty do wyboru jak wyzej ;)

jeszcze raz, wielka szkoda, może 'walnęlibyśmy' ... około 10,8 mln ... Wielką liczbę Seventeen or Bust ...

POWODZENIA jednak ... w każdym projekcie ... z życzeniami, Grzegorz Roman Granowski ... .

edit : gdyby Szanowny Kamrat zmienił ... zdanie ... pozostaję do dyspozycji ... Grzegorz Roman Granowski

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....


SzaMoT_👀

Cytat: andy101fah w 24 Maj 2021, 12:30
:parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Koledzy macie jakieś lekarstwo na powrót maniactwa w BOINC, jakoś przestało mnie to chwilowo interesować  :dunno:

>>> TeCzoWy🏓 >vs< 🏓SzaMoT <<< ⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓
>>> Zaproszenie do sieci BOINCNetwork 🛟 <<<
>>> Zaproszenie Discord PG &📈 <<<
>>> Zaproszenie GPUGrid 🌀 <<<

🏓
echo $hello 'Info Bot BOINC@Poland >>> mamy wyzwania ponad solidarnościowe, wymiar nie ma znaczenia (światy równoległe &#129668;&#127913;☕&#128227;&#128755;� OFF&#128640;';

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 26 Maj 2021, 12:16
Cytat: andy101fah w 24 Maj 2021, 12:30
:parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Koledzy macie jakieś lekarstwo na powrót maniactwa w BOINC, jakoś przestało mnie to chwilowo interesować  :dunno:

psychoterapia ...  :p_arr: :whistle:

andy101fah

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 26 Maj 2021, 12:16
Cytat: andy101fah w 24 Maj 2021, 12:30
:parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Koledzy macie jakieś lekarstwo na powrót maniactwa w BOINC, jakoś przestało mnie to chwilowo interesować  :dunno:

Można zbierać jak najwięcej odznak do sygnaturki,
https://stats.free-dc.org/userbycpid/984a5e134c53dac4f6ca452996ca9972



gwiazdki w wuprop,

doliczać projekty do kolejnych granic


tito

Check pointy :) np 100k aby nie było zbyt łatwo. I zobacz jak wysoko uda Ci się doczłapać.

wosio

grat#1: laptop i3 + GT710M - czasowo w spoczynku
grat#2: laptop R7 + GTX1660Ti - już nie liczy
grat#3: Huawei P8 - znów aktywny!


tito

Ja to jeszcze lubię wyciskać maksimum wydajności, przy minimalnym poborze prądu - a co jest lepsze do testowania niż BOINC?

pszyklejony