Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (6. edycja)

Zaczęty przez tito, 01 Lipiec 2022, 00:02

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

mam zdjęcie nowe, ale plik jest chyba za duży ... czy Administrator może pomóc ?

pozdrowienia, Grzegorz Roman Granowski

tito

Zewnętrzny link np do google drive? Będzie łatwiej niż kontakt z adminem  :fright:

Grzegorz R. Granowski


SzaMoT🍀

To nie jest nagły przypadek by wzywać administracje, edytuj zdjęcie do wymaganego rozmiaru
:ahoy:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 19 Październik 2022, 16:18
To nie jest nagły przypadek by wzywać administracje, edytuj zdjęcie do wymaganego rozmiaru
:ahoy:

:ahoy:

a jak się to robi ?

SzaMoT🍀

np. w systemie Windows w aplikacji zdjęcia, po wybraniu 3 kropek z menu, jest opcja zmiany rozmiaru zdjęcia

EDU Enthusiast

pierwsze odkrycie tego kwartalu.
PG - AP 20

https://www.primegrid.com/ap.php?fterm=511702901664049217&length=20&difference=131103446


co do rozmiaru obrazka na forum
[img width=X, height=Y]image url[/img]

SzaMoT🍀

Chyba raczej chodzi o wgranie nowego Avatara w profilu, nie ma inf. przy wyborze jaka max wielkość i rozmiar (szerokość, wysokość).
Do testów ustawiłem sobie o rozmiarze 80X45 4,41KB i udany test.
Grzegorz nie poddawaj się  %)

pawg

z ciekawości, jakiego obciążenia GPU można się spodziewać licząc GFN-15 na 1660-super?



Grzegorz R. Granowski

#249
https://drive.google.com/file/d/1gVb7hGtD3x0Yn084PrB48ZDBrGgFDqHZ/view?usp=sharing ///

proszę, mam nadzieję, że podołałem ... temu programowi ...

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski

jeżeli mogę ... proszę ... o zmianę avatara ...  :p_arr:


Grzegorz R. Granowski



tito


Puma

Cześć Kamraci .Tu to narysowałem czego wcześniej nie  zrobiłem  https://zapodaj.net/0674f115d9510.jpg.html   oczywiście może być więcej wersji . Do przodu lużno a jak do tyłu to z blokowaniem albo lużno w przód i w tył . I przedstawię jeszcze jedną sprawę -- deska serfingowa z dodatkiem skrzydeł doczepianych tak jakby był plecak    https://zapodaj.net/ea0d117562ee3.jpg.html

pszyklejony

Takie deski są, skrzydło jest pompowane i trzyma się je w rękach.

EDU Enthusiast


tito


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski



tito


pawg

jakby nie patrzeć BOINC jest moim najstabilniejszym zainteresowaniem, pomimo dość długiej przerwy w aktywności na forum nigdy nie przerwałem liczenia. Może dlatego, że wiele lat temu sam wpadłem na identyczną ideę?



SzaMoT🍀

@pawg
"Może dlatego, że wiele lat temu sam wpadłem na identyczną ideę?"
Możesz napisać coś więcej na ten temat?

chr80♂°🛰�


tito


Grzegorz R. Granowski


pawg

To było w 2003 roku gdy rozpoczynałem swoje zainteresowanie astronomią i po raz pierwszy usłyszałem o stosowaniu symulacji komputerowych. Mieliśmy wtedy pancernego ADAXa z Pentiumem 2 i zacząłem zastanawiać się nad możliwością użycia go do pracy nad taką symulacją. Generalnie moja idea była identyczna ze współczesną postacią BOINC, z tą różnicą, że próbki miałyby być rozsyłane za pomocą dyskietek wydawanych na poczcie, a statystyki byłyby imienne zamiast dowolnych nicków. W 2004 roku podzieliłem się tym pomysłem z dwoma doktorami astrofizyki podczas Dni Nauki w Pałacu Kultury i nazwali go wizjonerskim, ale być może realnym w przyszłości



sknd


tito


EDU Enthusiast

Prime Meridian Day Challenge (CUL-LLR, WOO-LLR)

Wlasnie zalaczylem. Zobaczymy czy bede sie wstanie przebic do top 100.   :dunno:

// kilka dni temu wysiadl mi moj stary ryzen...i nie wiem gdzie jest problem. (nowa plyta glowna nie pomogla, nowy cpu, czy tez inne ramy tez nie pomogly... wiec zostaje tylko psu - wyslalem na gwarancji ~ mam 10 lat, ale kto wie kiedy odesla, juz ich nie robia.)
Zobaczymy w ciagu nastepnych tygodni co z tego bedzie... moze zbuduje wkoncu cos nowego.

tito


EDU Enthusiast

postanowilem zrobic jbod'a z mojego supermicro 4u 24bay boxa; i zamowilem sobie p4000m case i tam zbuduje x570 z 5900x; jeszcze nie mam pomyslu na karte graf... ale chyba bedzie nv rtx 5000 (vgpu support - moge spokojnie przydzielic vm/dockerowi jednego vgpu jakiego rozmiaru chce i reszte zostawic na gierki czy ai zabawe).

co do pg,
jakies 5 taskow w ciagu 4h pojdzie - z tego co widze spokojnie wejde na top 60 w ciagu tydonia.

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

EDU Enthusiast

zaostrzyla sie konkurencja  :shame:

bedzie trudno zostac w top 100

pszyklejony


Krzysiak

Cytat: pszyklejony w 03 Listopad 2022, 20:09
To są jakieś kosmiczne zestawy.
Jak wygram EuroJackpot główną wygraną też sobie takie sprawie  :boing:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

EDU Enthusiast

tez goraco sie zrobilo musialem wlaczyc AC przy serwerach.

Krzysiak

Dajesz, cały czas mnie gonisz ;)

76 Krzysiak_PL_GDA BOINC@Poland 698 535.69     35
77 MischaR Antarctic Crunchers 675 217.00     33
78 skylaar [H]ard|OCP 672 119.92     41
79 EDU Enthusiasts of Digital Universe BOINC@Poland 637 530.66     27


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: