Wiadomość nr 1000 !

Zaczęty przez chr80♂°🛰�, 12 Sierpień 2023, 12:23

chr80♂°🛰�

Średnio jeden post na trzy dni  XD

Wklejka z prasy w tych zwariowanych czasach:

Rok 2023 USA Middleborough Liam Morrison ubiera koszulkę z napisem ,,Są tylko dwie płcie".
Prawnicy Morrisona powiedzieli, że dyrektor Nichols Middle School i inni pracownicy naruszyli jego prawo do wolności słowa zawarte w Pierwszej Poprawce, kiedy odesłali go do domu ze szkoły w marcu, kiedy odmówił zmiany koszulki z napisem ,,są tylko dwie płcie".
,,Tu nie chodzi o koszulkę; chodzi o to, że szkoła publiczna mówi siódmoklasiście, że nie wolno mu mieć poglądu, który różni się od preferowanej przez szkołę ortodoksji".
Niektórzy członkowie społeczeństwa wzywają kuratora Carolyn Lyons i przewodniczącego komitetu szkolnego Rich Young do dymisji.  :parrrty:

tito

No od razu bym rozstrzelał...Wam pozostawię decyzję kogo  %)
Za posty oczywiście wielkie  :parrrty:
Ja mam nieco lepszy współczynnik  ~0.82 dziennie.
I 1020 newsów na głównej.

chr80♂°🛰�

Pisałbym więcej pewnie jak każdy, ale nikt się nie odzywa to nie będę spamował.

SzaMoT🍀

Cytat: chris80uppers w 12 Sierpień 2023, 17:58
Pisałbym więcej pewnie jak każdy, ale nikt się nie odzywa to nie będę spamował.

Wiedz, że mimo nie miałem dostępu do forum to od wielu lat systematycznie czytam i podziwiam Twoje zaangażowanie w potrzymanie tradycji komunikacji poprzez
Forum, też lubię taką formę komunikacji  :ahoy:

chr80♂°🛰�

#4
Jest możliwość, że nowy user będzie szukał rozwiązania problemu na tym forum z mocno ograniczoną rejestracją.
Ja też nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać i dzięki temu mam moją wizytówkę i wszytkie moje konie co pomaga mi w wyścigach.

Niewykorzystany-wolny RAM to marnotrastwo.