Niedługo 1000 postów!!!

Zaczęty przez krzyszp, 09 Grudzień 2005, 22:57

krzyszp

Cóż, niedługo tysięczny post na forum - czy Ojciec Założyciel planuje jakąś imprezkę z tej okazji???
:twisted:  :twisted:  :twisted:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Ja osobiście miałem dzisiaj małą imprezkę... no może raczej spotaknie towarzyskie...
W pijalni czekolady Wedla dają bardzo dobrą... czekoladę...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "krzyszp"Cóż, niedługo tysięczny post na forum
:twisted:  :twisted:  :twisted:
Cóż jest nas już prawie 300(na tą chwilę jakieś 294) z czego zarejestrowanych ponad 100-to i liczba postów rośnie w postępie geometrycznym :)

Mchl

prrrr....
Bo będe musiał wprowadzić składkę członkowską na rzecz utrzymania serwisu ;-)
Wystarczy przyrost potęgowy ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

:D  dobre. A tak z innej beczki to co do składki członkowskiej na rzecz utrzymania serwisu-to można by to jakoś rozwiązać. Tyle się teraz fundacji jakichś namnożyło-na które możemy odpisywać 1% naszych podatków, że aż mnie korci, żeby samemu sobie taką założyć ;D A tak na poważnie może udałoby się coś takiego stworzyć dla naszych celów. Wiem, że to dużo roboty papierkowej itd.itp-ale jeśli już gdzieś dałbym ten swój 1%-to np. na utrzymanie serwera naszego zespołu i propagowanie wiedzy o BOINICu czy coś w tym stylu.

Mchl

Ciekawy pomysł... ciekawe tylko czy do zrealizowania ;)
Na razie wykorzystujecie 1% miesiecznego transferu dziennie, tak więc mamy jeszcze trzykrotny zapas. Później się zobaczy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

a wrqacajac do tematu przewodniego, posty sa wysylane z taka czestotliwoscia, ze, co zaobserwowalem, pomiedzy niektorymi postami jest 5 sekund roznicy!!!! to jest bardzo malo!

PrzPrz

A to już jest 1400 post...  :D
Niedługo nie damy rady z czytaniem wszystkiego...  8O