Promocja BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 10 Styczeń 2008, 12:25

Cyfron

myślę też, że mike się nie obrazi, jak ktoś się z nim umówi i odbierze od niego trochę tych materiałów i rozda w swoim otoczeniu (przypominam, że 3891mike jest z Warszawy).
BTW: z kompami niestety nie miałem jeszcze czasu się zaznajomić, ale ten czas się zbliża :)

3891mike

jeżeli nikt nie będzie chciał to już plan zagospodarowania materiałów mam przygotowany.

właśnie a czy będziemy dorzucać jeszcze jakieś materiały dodatkowe dla szkół? Co prawda do kampani wrześniowej jeszcze mamy 2 miesiące ale żebyśmy z rękoma i nogami w nocniku sie nie ockneli  %)


Cyfron

No to załóż wątek nowy i zacznijmy zbierać pomysły, co by miało trafić do takich szkół, na jakichwa runkach itd.
Ja jestem za tym, aby przygotować takie paczki dla szkół, z tym listem intencyjnym, jaki stworzyliśmy w tym wątku i zaproponować jakąś pomoc/dyskusje/spotkania

Svistak

jestem całym sercem za "pakietem edukacyjnym" - uczę w Technikum Elektronicznym - więc jestem gotów taki pakiet przyjąć i dobrze go wykorzystać... koszty wszelakie zwłaszcza transportu do Szczecina pokrywam bez problemu :) ... wszystko ku chwale nauki i teamu  :attack:  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Hani

Do tej szkoły mogę coś podrzucić ....  :ahoy: