Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

[Pomysł] Newsletter

Zaczęty przez bartsob5, 15 Styczeń 2008, 10:36

Czy podoba ci się pomysł na newslettera naszego zespołu, i czy chciałbyś go otrzymywać?

tak! to świetny pomysł! pisze się na to!
85 (88.5%)
pomysł niezły, ale ja nie chce tego dostawać
4 (4.2%)
szczerze to mi to wisi...
4 (4.2%)
niee, to głupi pomysł, ale może mnie przekonacie
2 (2.1%)
nie, nie, nie...
1 (1%)

Głosów w sumie: 96

Troll81

iloczynowa liczba pierwsza?

primorial is a function from natural numbers to natural numbers similar to the factorial function

In mathematics, the factorial of a positive integer n,[1] denoted by n!, is the product of all positive integers less than or equal to n. For example,

    5 ! = 5 X4 X3 X2 X 1 = 120

Troll81

Szykujemy kolejny newsletter. Prosze wszystkich o wpisanie tutaj jakie tematy powinniśmy poruszyć w wydaniu październikowym. W szczególności tyczy się to osób zaangażowanych w fundację i w projekty naszego teamu. Pamiętajmy że z pośród 8000 zarejestrowanych userów tylko kilkuset zagląda na forum z czego tylko kilkadziesiąt regularnie. Możemy do nich dotrzeć właśnie poprzez newsletter.

GRID

#362
może jakiś dobry sposób jak ogrzewać mieszkanie kartami graficznymi a przy okazji wspierać projekty naukowe
i może jeszcze że nasz kanał na Youtube się rozwija (ma coraz wiecej fanów), i że zapraszamy do subskrycji, dodawania jako przyjaciel i klikania lubię na film promocyjny i instruktażowy.


Tarcza

Podpisuję się pod Cyfronem.
Jestem nowym użytkownikiem i ta akcja w Czarnobylu + ogólnie Radioactive@Home... To zrobiło na mnie największe wrażenie.
Determinacja członków BOINC, pomysłowość, umiejętność wcielenia luźnego, dość zwariowanego pomysłu w życie...
Dołączyłem do elitarnego grona zapaleńców! Sam nie mam aż takich zdolności, ale mam swoje 4 domowe procesory i trochę znajomych... Rodzinę już namówiłem na BOINC, czekają tylko na mnie aż im wszystko pokażę...
A o Radioactive@home opowiadam znajomym i ich reakcja jest podobna... "co za świry"... W pozytywnym tego słowa znaczeniu.