Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

® REPAIRMAN ®

Zaczęty przez REPAIRMAN, 17 Kwiecień 2008, 16:37

REPAIRMAN

Witam .

To chyba prawidlowe miejsce aby sie przywitac,  tak sobie licze od paru dni i postanowilem sie przylaczyc odrazu do jakiegos teamu, i wybralem BOINC@Poland ale teraz dopiero znalazlem troche czasu aby zapisac sie na forum . :)


Jakies "grubo" kilka lat temu "liczylem" projekt seti ale z czasem to przeszlo na dalszy plan.


No i teraz na nowo "wstapila we mnie " inicjatywa  sa dwie maszynki ktore pracuja po 10h / dobe  100% zasobow do wykorzystania wiec pomyslalem sobie ze odpale 1 projekt ( Rosetta@home ) na dwoch i tak sobie juz licza kilka dni, mam nadzieje ze beda liczyc dlugo i wydajnie .

Pozdrawiam ;)

® REPAIRMAN ®

8)

Pigu

witamy na pokładzie kamrracie

emik

rrrumu dla nowego kompana


Bober

Witam  ;D

Jakby co, to taki avatar, jaki wybrałeś, jest już u nas zajęty... chociaż jego właściciel dawno nic nie pisał...

REPAIRMAN

Avatara moge zmienic,wzialem pierwszy lepszy z boku tylko troche "dziwne" te rezerwowanie avatar'ow ;)

anyway  wladuje swojego wlasnego ;)  ( przy najblizszej okazji ) .


Bober


Mchl

Rezerwacji nie ma. Ale lepiej unikać nieporozumień ;)

Poznaj swojego awatarzego bliźniaka

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Nie chcę cię irytować ale... bruno_ramone, a na dodatek to "konkurencja"  :P

REPAIRMAN

No teraz mam nadzieje ze juz nikt inny nie ma takiego avatara..  :)  :P

Mchl

Po części ta historia wynikła pewnie tego, że niektóre avatary ze starego forum dostały się do ogólnodostępnej galerii... Ale dlaczego tak się stało i dlaczego tylko niektóre to nie mam pojęcia... No i nie wiem, czy mogę je bezpiecznie skasować... :-\

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

REPAIRMAN

No troszeczke przegladalem te "niby" dostepne avatary ( ogolnodostepne ) no i sa tam zdjecia ludzi ...  troche zdziwilo mnie to ;) . Ale teraz dzieki twojemu wyjasnieniu juz wiem o co biega z nimi .

REPAIRMAN

No i nastepna maszyna " wpieta" z mojej strony ktora bedzie liczyc dla nas ;D

CPU type   GenuineIntel
Intel(R) Xeon(R) CPU E5410 @ 2.33GHz
Number of CPUs   4

To juz 5-ta maszyna  z czego 3 dzialaja codziennie od 10 do 17:30 od  poniedzialku do soboty ;)

No ale ta ostatnia powinna "wymiatac" troche 4 rdzeniowy procek

Pigu

wstaw sygnaturę w znaczniki img  8)

REPAIRMAN

Cytat: Pigu w 18 Kwiecień 2008, 16:49
wstaw sygnaturę w znaczniki img  8)

Juz wstawione, dzieki za przypomnienie ;)

REPAIRMAN

Cytat: Troll81 w 18 Kwiecień 2008, 20:11
Ano ciekawie będzie wyglądał twój RAC :D

No zobaczymy z czasem jak to bedzie wygladac,  jutro planuje jeszcze jeden komp "wpiac" tak ze bedzie calkiem ciekawy zestaw ;)  taki skromny ale wystarczajacy :D

REPAIRMAN

Jak sa wolne moce przerobowe to niech chociaz przydadza sie na cos a nie miela tylko powietrze :D


REPAIRMAN

Za ponad miesiac uplynie dwa lata jak jestem z wami, systuacja z komputerami torche sie pozmieniala , ale sa stale dwie jednostki obliczeniowe , ktore ciagle licza  @rosetta na konto boincatpoland ;)


Pigu

fascynuje mnie twój opis pod awatarem  %) pigulce fajna rzecz

Tomasz R. Gwiazda

Witam serdecznie.

Ze mna bylo podobnie, kiedys kiedys liczylem SETI a potem dlugo nic, w zeszlym roku powrocilem i wkrecony bardziej niz kiedys jestem :D

Troll81

langsam aber sicher :D

REPAIRMAN

Cytat: Pigu w 02 Marzec 2010, 06:46
fascynuje mnie twój opis pod awatarem  %) pigulce fajna rzecz

Heh Pigu-lce  jest od kiedy sie wpisalem, a ze brak polskich liter wiec jest L, ale  poprawi sie ;)