Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

The Back to the Future Challenge 13-27.09.2008

Zaczęty przez RAD-Poland, 03 Wrzesień 2008, 20:01

AiDec

Q6600@2.88GHz
24h - 60%

Hi, hi...  ciekawe tylko kiedy pierwsze punkty dostane. I ile ich bedzie - licze na DUUUZO :).





PS. Wiem ze sie przelicze :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

3Rni

muli się faktycznie bardzooo...ale nie podaje się.... mam zapuszczonych 17 jajek i jutro powinny punktować..

liczymy dalej ^^ nie damy się łatwo

emik

T5500:
27,5h - 100% - 4481.99pkt (w wyścigu)


AiDec

Cytat: AiDec w 14 Wrzesień 2008, 23:53
Q6600@2.88GHz
24h - 60%

Zapomnialem dodac ze to przy 50C ;D - nie ma to jak dobre chlodzenie :). Noctua rzadzi i jej nie slychac w ogole ;D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

syrian

co za poj... próbki  >:( po restarcie kompa obie sie wywaliły i pobrał nowe - pieprzyć cos takiego gdzie nie mozna na ani chwile kompa wyłączyć - 15h poszło na marne

Can-D

#45
Prime jest wymagający dla sprzętu -- wygrzewa najbardziej proca i reszte bebechów,wciąga najwięcej prądu,oc(można grać,przechodzić 3dmarki,a prime i tak się wykrzaczy  :P )

Na wszystkich kompach jakich liczyłem/licze nie miałem żadnych problemów z primem /poza quadem na którym nieraz coś się tam wykrzaczyło/

a na lapie,poza małymi wyjątkami tylko zapuszczone przesiewacze...

Troll81

A ja ze względu na dłuuugość próbek odpuszczam prime i dociągam QMC i Rosettę do 10k

Bober

No i pierwsza do kosza - 12h, 60% - błąd. Ciekawe czy jakąkolwiek uda mi się przeliczyć  :-\

AiDec

Po 35h liczenia zrestartowalem kompa (czasem trzeba). Po restarcie probka pokazywala ze liczylo sie to to zaledwie 21 h. Dziwne. Ale ok. Anyway probka przeliczyla sie do konca prawidlowo i zostala odeslana. Teraz czekam na wynik :).

Ale i tak cos mi tu smierdzi. Za ok. 40h liczenia mam claimed 400 pkt. :(



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

CPU time (sec) / claimed credit / granted credit
99,605.72 / 263.92 / 348.48

12,59pkt/h :(


Troll81


Bober

Jesteśmy. A co. I za projekt, który katuje mojego kompa, próbka w każdej chwili może się wykrzaczyć, CPU usmażyć powinni IMO dobrze płacić!

A to skąpcy. Nigdy więcej Woodalla  :P

Troll81

za to w tym projekcie masz największą szansę na znalezienie "pierwszaka"

emik

12   BOINC@Poland   49340.74
15   Czech National Team   27049.08

dajemy radę panowie


Troll81


RAD-Poland

ruszyliśmy z kopyta to znaczy ruszył ERni gratki  :)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

3Rni

#56
ja jadę na wszystkich kompach bez dopingu /OC/ więc wszystkie kompy zaliczyły próbki, żadnych błędów, temp na q6600 34-37 stopni /nie ma to jak mugen  ;D/ ..... teraz tylko czekam kiedy mi pkt zaliczą....

ps. jutro z resztek starych klamotów zbuduje jeszcze jednego quada - właśnie odebrałem proca

liczymy dalej ^^

emik

ja daję tylko tyle ile mi pozwalają moje moce przerobowe, ale jak to się mówi ziarnko do ziarnka


RAD-Poland

#58
super, każdy daje ile chce i może  :)
u mnie jeden rdzeń YOYO drugi PrimeGrid na razie to wszystko czym dysponuję

EDIT: emik widziałem jak rano o 6:00 zapunktowałeś i nawet przez chwilę mogłeś zobaczyć się w statystykach, ale skrypt się posypał i musiałem zdjąć do powrotu z pracy i dokonania drobnej poprawki ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

3Rni

u mnie ciekawie wygląda zestawienie czasów liczenia, do tej pory quad intela zawsze wygrywał a tu niespodzianka:

1. Amd64 3800+           109.000
2. Amd64 x2 4600+       116.000
3. Amd64 3000+            144.000
     Sempron 3000+        144.000
5. Intel Q6600                146.000

nawet wszystkie mizerne  semproniki  pokonały o ponad 30 min intela

AiDec

Hmmmm, bardzo ciekawe. Na moim koncie w projekcie PrimeGrid mam status pending. A tymczasem wg. RAD-Poland mam 9000 pkt. Czy ktos moze mi to wyjasnic?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

punkty wyścigowe różnią się od punktów kontowych i są one obliczane na bieżąco inną metodą

ja za pierwszą próbkę w wyścigu dostałem 4481,99pkt a na konto 348pkt


RAD-Poland

#62
po drugie w przypadku gdy okaże się, że wu zostało błędnie przeliczone to odejmą punkty

http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1039&nowrap=true#10669

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AiDec

#63
Buuu  :'( . Znaczy nie bedzie 4500 pkt granted?  :'(  :'(  :'(

Anyway, na czas wyscigu juz niedlugo zapne Kosmosa do Prime. Eh, zebym ja mial wiecej czasu... Zapialbym wiecej kompow, a tak... :(. Zwlaszcza ze mam jednego kompa co by sie do Prime nadawal zaj******* - stoi przed domem :P.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

PanStaszek

... a niech tam... pomogę Wam(nam) jeszcze trochę, podłączę kilka maszynek, chociaż te wykrzaczające się próbki są megawkurzające ! Żądza rywalizacji wygrała !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

3Rni

zapinaj zapinaj to tylko kilka dni wiec dajemy czadu na 1000%  ;D ;D ;D ;D


zimno wiec trochę ciepła w domu się tez przyda  :D

kempler

Cytat: AiDec w 15 Wrzesień 2008, 16:12

Ale i tak cos mi tu smierdzi. Za ok. 40h liczenia mam claimed 400 pkt. :(
Hmmm za takie coś w ABC jest 1k

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

RAD-Poland

AiDec trochę przesadził

Intel(R) Core(TM)2 CPU X6800 @ 2.93GHz
CytatMeasured floating point speed   2764.06 million ops/sec
Measured integer speed   5643.53 million ops/sec
co daje 17,51 pkt/h

CPU time   84941.5469 (23,6 h)

prosty rachunek daje 413,14

czyli claim credit = benchmark

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AiDec

#68
Tak, tylko ze widzisz... Zgodnie z tym co JA wiem, to komp mi to liczyl dwa dni. Dwa dni podczas ktorych kisil mi kompa na 1600 MHz :(. Na Kosmosie mnie to nie rusza, tam woda da rade wszystkiemu, a poza tym proc mi nie zwolni. Ale w takiej sytuacji to wole lapka ktory kosztowal mnie mnostwo pieniedzy dac do czego innego...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

ja zassałem 3 próbki i zobaczymy jak zapunktują :D

AiDec

#70
Jak na razie swietnie nam idzie :). Pozycja 9 i rosnie ;D.

U mnie po kawalku w miare czasu kolejne kompy przylaczaja sie do wyscigu, wiec mozna liczyc ze cos jeszcze dorzuce. Wyglada na to ze Czechow wysmigamy z kretesem i (jak przewidzialem) w generalce wyscigow Prime wyskoczymy troche w gore :).


Cytat: Troll81 w 16 Wrzesień 2008, 08:46
ja zassałem 3 próbki i zobaczymy jak zapunktują :D

Zapunktuja kiepsko, ale nie tylko punkty sie licza (i kto to powiedzial nie? :P ). Wazne zeby team pracowal wspolnie i wszedzie mial wysoka pozycje :). Poza tym jak bede mial mniejszy RAC przez miesiac, to nic sie nie stanie (poza tym ze Pigu dostanie wieksze fory ;)  ;D  :D  :D  :D).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

Cytat: AiDec w 16 Wrzesień 2008, 15:45
(poza tym ze Pigu dostanie wieksze fory ;)  ;D  :D  :D  :D).

*foch*

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Bober

Takie wieści: nagroda 100 000$ za znalezienie liczby pierwszej złożonej z co najmniej 10 milionów cyfr (i tak raczej poza zasięgiem PrimeGrid) zgarnięta - czytaj więcej.

AiDec

#74
Trza bylo pisac wczesniej Bober :/. Cholera moglem zapiac Kosmosa, to by znalazl (i za kase kupilbym drugiego Kosmosa :P).

A jakby caly team, cale BOINC@Poland zrobilo sobie wyscig, to bysmy im trzy takie znalezli :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Bober

Nic straconego - następny milestone to 100 milionów cyfr i 150000$ nagrody.

AiDec

Ech, chetnie bym wystartowal, ale to kloci sie z BOINC. A jak wiadomo BOINC najwazniejszy ;).

Cholera, chyba przegram z SKB@P w tym wyscigu :(. Pisze o SKB@P bo do Erniego to nawet nie bede startowal ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

PanStaszek

Cytat: AiDec w 16 Wrzesień 2008, 22:35
Cholera, chyba przegram z SKB@P w tym wyscigu :(. Pisze o SKB@P bo do Erniego to nawet nie bede startowal ;).

Ja też chętnie bym pogonił, ale moje maszynki które najlepiej punktują są 64bitowe wiec kicha, w tym wyścigu nie powalczą !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

AiDec

Cytat: pa_well w 16 Wrzesień 2008, 23:06
Ja też chętnie bym pogonił, ale moje maszynki które najlepiej punktują są 64bitowe wiec kicha, w tym wyścigu nie powalczą !

Ale nie qmam dlaczego nie powalcza. U mnie Prime idzie np. na Q6600 z XP x64.

Dzialaj Stachu, bo Ty, to druga taka sila jak Erni :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81