Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

OxyOne

Zaczęty przez OxyOne, 07 Wrzesień 2008, 22:14

OxyOne

Witam wszystkich liczydlowych.... Wrocław sie kłania....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

krzyszp

Witamy, witamy

Nazwa sugeruje jakąś firmę?

Może się pochwalisz?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


OxyOne

#3
Wczesniej krylem sie pod nazwa OHMTech lecz... firma sie zmienia ludzie sie zmieniaja to i firma sie znieniła teraz jestem pod nazwa NetMonitoring. Składam komputery zajmuje sie sprzedaza podzespołów bazowych komputera, zakładam sieci teleinformatyczne, opieka informatyczna firm itp. czyli nic ciekawego.

Duzo sie ucze jezeli chodzi o sprzet - musze :)
Aktualnie licza:

Q9450@3.6 na P5E3 DLX szt. x2 - 24H
Q9450@4.1 na P5E3 Premium x1 - 24H
Q6600@3.6 na P5B DLX szt. x1 - 24H
T5500 - notek - 24H
T7500 - notek
E8400
P8400

i teraz najwazniejsze

2x XEON E5430@3.6 na D5400XS Skulltrail (PIGULKILLER) (8 CORE)- czekam tez na boinca pod ATI GPU bo mam 4870x2  x4 czyli 8 rdzeni kazdy po 1 TFlopa co daje  8 TFlopa mocy obliczeniowej (C2D 3GHz (1CPU) - ok 12.5 MFlopa)

Sluze pomoca.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

Cytat: NetMonitoring w 07 Wrzesień 2008, 23:43
2x XEON E5430@3.6 na D5400XS Skulltrail (PIGULKILLER) (8 CORE)- czekam tez na boinca pod ATI GPU bo mam 4870x2  x4 czyli 8 rdzeni kazdy po 1 GFlopa co daje  8 GFlopa mocy obliczeniowej (C2D 3GHz (1CPU) - ok 12.5 MFlopa)

*foch*  :P

AiDec

#5
Hejka, widze ze kolejny `Punkciki-Punkciki-Man` sie przedstawil :). Bardzo mi milo. A co do Twojej pracy, to sadze ze czasami sie odezwe na PW w sprawach OC :).


Cytat: NetMonitoring w 07 Wrzesień 2008, 23:43
czekam tez na boinca pod ATI GPU

Wiesz ze to zajmie wieki... :(.



EDIT: Co do Twojej pracy (pytanie to kieruje rowniez btw do innych osob `z branzy`), sprobuj prosze zamowic 6x Gigabyte i-RAM BOX. Jesli Ci sie uda, to biore od reki :). Tylko nie daj sie splawic retailerom/dystrybutorom o ktorych sie zaopatrujesz :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP


Troll81

NIe no trzeba się spotkać na piwie i normalnie se pogadać

Troll81

Trza się spotkać obrońcy festung breslau

OxyOne

Cytat: Pigu w 08 Wrzesień 2008, 06:58
Cytat: NetMonitoring w 07 Wrzesień 2008, 23:43
2x XEON E5430@3.6 na D5400XS Skulltrail (PIGULKILLER) (8 CORE)- czekam tez na boinca pod ATI GPU bo mam 4870x2  x4 czyli 8 rdzeni kazdy po 1 GFlopa co daje  8 GFlopa mocy obliczeniowej (C2D 3GHz (1CPU) - ok 12.5 MFlopa)

*foch*  :P

Nie obrazaj sie tak przeciez wiesz jak jest... dzieki tobie tak naprawde sie to wszystko rozkreciło (u mnie)


Troll81 - nie ma problemu
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Ok to zaczynam wątek dla wrocławskich boincowiczów.

Pigu

hehe wiem wiem jak jest i się nie obrażam tylko focham (z przytupem)  ;D

Troll81

pigu zaczynasz mnie przypominać :D

AiDec

Mam pierwsze pytanie w temacie OC (mam nadzieje ze bedziesz w stanie mi pomoc :)) :

Poprosze o propozycje OC dla QX9770. Mnoznik, FSB + napiecia. Chodzi tylko i wylacznie o proca.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Cytat: AiDec w 09 Wrzesień 2008, 16:30
Mam pierwsze pytanie w temacie OC (mam nadzieje ze bedziesz w stanie mi pomoc :)) :

Poprosze o propozycje OC dla QX9770. Mnoznik, FSB + napiecia. Chodzi tylko i wylacznie o proca.

QX9770 to juz dosc mocno podkrecony proc i baardzo drogi (useless), lepiej zabrac sie za Q9450 albo Q9550 ale coz masz pytanie o QX9770 wiec odpowiadam:

max co udało mi sie uzyskac na 5400! nie na X38 (chodzi o obsługiwane FSB), do tego proca zalecane X48!!!
- FSB 420, Mnoznik x10, 1.500V = 4.2Ghz na wodzie i miałem 72-78C porownujac Q9450@4.1 miałem 64-67 roznica minimalna cenowo przepasc.
- FSB 400 mnoznik x10, 1.375 -1.40 = 4Ghz na wodzie, czasami mial problem ze stabilnoscia (katownie boincem)

opcji jest naprawde duzo kazdy proc inaczej sie zachowuje jeden moze sie zdlawic inny nie poczuje OC nie ma reguły. OC na sucho to jak rozmowa głuchego z ślepym o kolorach...

testowany był na D5400XS s.711
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec

Dzieki za info. Ze swojej strony moge napisac ze udalo mi sie uzyskac praktycznie to samo i to przy tych samych napieciach. I co najwazniejsze temperatury rowniez - u mnie byly temp o 3-4C wyzsze, ale to normalne biorac pod uwage ze ja mam wode pasywna. Wyglada na to ze bez jakiegos Freezera (VapoChill) to nie ma szans wyciagnac wiecej nawet na wodzie. Jeszcze raz dzieki - potwierdziles moje przypuszczenia.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


AiDec

Cytat: Troll81 w 10 Wrzesień 2008, 09:58
Zastosuj freon :D

Na razie nie ma kasy - trzeba czekac. Pewnie pare miesiecy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Ostatnio sie dowiedziałem o kilka fajnych rzeczy. Policzylem jak lamer2 (do kwadratu) jak dziecko neostrady ze moj zestaw bedzie zassysal ok 1000W. Poszedlem do goscia co sprzedaje ups APC uzywane regenerowane, nowki baterie - gosc sie zna widac to - mowie ze chce kupic ups np APC 3000. Jak usłyszalem ze ma, tylko musi wrzucic 2 dodatkowe baterie, ucieszyłem sie. Patrze gosc targa akumulator od STARA albo od KAMAZA pytam sie go ile to wazy - on ok 90Kg  -załamałem sie. Gosc do mnie do czego to ma byc - ja do kompa (dumnie). Pyta sie mnie a to tam jest takiego ze potrzebuje az taka baterie. Mowie 8core zra 80W, grafa itp. słuchajcie jak mna gosciu pozamiatał pojechał jak z wozem gnoju wyjechał z taka matematyka (nie oceniajacie ksiazki po okładce) i tak osmieszył sam przed soba ze myslałem ze wsadze głowe sobie w dupe i pierne na koniec. Nie wazne kupiłem 1500, przytargałem do chaty podpinam, wlaczam i patrze na obciazenie bateri i co widze? dupa nie zaswieciła sie zadna kontrolka nawet ta pierwsza. Robie szybkie OCOWANIE, na radki poszedł vantage i co tylko 2 diody sie swieca patrze w oprogramowanie urzadzenia i pokazuje mi 26% obciazenia.
Wniosek..
Starszy gosc w ujebanym kitlu mial racje jak uzyskam na 1.3V te ok 100W czy na 12V 340W? np 100W na rdzeniu to sa inne niz w kontakcie, znaczy te same tylko przy 1,5V a nie 220V bo jak sobe tak policze to mam ok 2KW/24 - zona by mnie ubiła - a nie płace za prad az tyle zebym miał sie wieszac.

Czyli co Panowie kolejny raz sie sprawdzilo ze jak kupowac to dobre i markowe. (spaliłem 2 ups 750 jakies active), tanie gowno to mozna u wroga zamontowac nie u siebie a stare powiedzenie mowi "Chytry traci dwa razy"

ps. APC smart 750 trzyma mojego na 20min i jest prawie w połowie obciazony.


pss. po co ja to pisze...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Ku przestrodze innym :D UPS to zupełnie inna para kaloszy :D

OxyOne

Cytat: AiDec w 08 Wrzesień 2008, 07:41

Cytat: NetMonitoring w 07 Wrzesień 2008, 23:43
czekam tez na boinca pod ATI GPU

Wiesz ze to zajmie wieki... :(.



AiDec pamietasz to? juz jest mam
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Na razie tylko milky i tylko na niektórych radkach. Chyba że masz cos nowego.

OxyOne

nie  mam jeszcze nic ciekawego narazie walcze z seti pod GPU jak znajde odp. to dam znac i pliki
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec

Cytat: NetMonitoring w 03 Luty 2009, 19:15
Cytat: AiDec w 08 Wrzesień 2008, 07:41

Cytat: NetMonitoring w 07 Wrzesień 2008, 23:43
czekam tez na boinca pod ATI GPU

Wiesz ze to zajmie wieki... :(.



AiDec pamietasz to? juz jest mam

No nic tylko pogratulowac! :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

powoli powoli i tak czaje sie na te 1 miejsce w druzynie mysle ze atak sie powiedzie... :attack:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

cezar

Później już tylko 1 miejsce w kraju Tobie zostanie  :attack:





Troll81


cezar

Trzymam kciuki  :attack:





AiDec

Gratulacje - przegoniles duzego :). Jestes pierwszy  :arrr:  :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Cytat: AiDec w 24 Marzec 2009, 08:26
Gratulacje - przegoniles duzego :). Jestes pierwszy  :arrr:  :parrrty:

:parrrty: :parrrty: hehe nie zauwazylem - dzieki za gratki
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

twe zdrowie  :parrrty: teraz to ty jesteś Duży :D

Pigu

zdrrrowie liderrrra :parrrty:

teraz czekamy na pierwsze w PL

emik

pięknie kamrrrrracie - to jest okazja, że ho-ho :parrrty:


OxyOne

Dzieki Panowie  :parrrty:

Wlacze z Sesefem zeby jakos WU systematycznie pobierało bo sa problemy z zasileniem 4 GPU.
Wczoraj byl problem odpalenia na 4GPU naraz, pozniej 8GPU (te to wogóle nie pogadały z milka) wiec wrociłem do 4GPU.
Sesef dzisiaj stwierdził ze chyba nie wzieli pod uwage ze ktos moze tyle GPU odpalic naraz.
No coz trzeba walczyc...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sciagacz


buninek

Cytat: NetMonitoring w 24 Marzec 2009, 16:18
Dzieki Panowie  :parrrty:

Wlacze z Sesefem zeby jakos WU systematycznie pobierało bo sa problemy z zasileniem 4 GPU.
Wczoraj byl problem odpalenia na 4GPU naraz, pozniej 8GPU (te to wogóle nie pogadały z milka) wiec wrociłem do 4GPU.
Sesef dzisiaj stwierdził ze chyba nie wzieli pod uwage ze ktos moze tyle GPU odpalic naraz.
No coz trzeba walczyc...
Gratulacje!!! :parrrty:

...cicho, bo takie wymuszanie reqestów może być przez beton, twardogłowych uznane za "chitowanie" ;D

AiDec

Cytat: buninek w 24 Marzec 2009, 17:00
...cicho, bo takie wymuszanie reqestów może być przez beton, twardogłowych uznane za "chitowanie" ;D

No swoja droga, to Sesef moglby podbic bezposrednio do Milky i Ich zapytac co jest grane.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Cytat: AiDec w 25 Marzec 2009, 07:55
Cytat: buninek w 24 Marzec 2009, 17:00
...cicho, bo takie wymuszanie reqestów może być przez beton, twardogłowych uznane za "chitowanie" ;D

No swoja droga, to Sesef moglby podbic bezposrednio do Milky i Ich zapytac co jest grane.

Wiemy co jest grane. Serwer nie wyrabia z tworzeniem WU :/

Bober

Gratulacje  :parrrty:

OxyOne

Dziekowac, Dziekowac....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]