Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Plany Intela

Zaczęty przez OxyOne, 03 Listopad 2008, 00:21

OxyOne

Do Sieci wyciekł niepotwierdzony plan wydawniczy Intela, zawierający prawdopodobnie informacje na temat układów, nad którymi trwają prace. Poszczególne tabelki, które prezentujemy poniżej, ewidentnie pokazują, że Intel ma zamiar uderzyć w rozmaite segmenty rynku komputerowego.











Nie pozostaje nic innego, jak czekać na reakcję AMD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec

Nie podoba mi sie wykorzystanie pamieci FB-DIMM2 w Oct-Core :(. Ale coz, ja nie jestem adminem serwerow...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


OxyOne

Cytat: Troll81 w 03 Listopad 2008, 09:31
octopussy :D

juz dzisiaj wiadomo ze oct bedzie słabszy wydajnosciowo niz hexa
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

michal_saper

Ja gdzieś wyczytałem że IBM planuje w przyszłym roku wypuszczenie układu CELL w wersji blaszak  :P

OxyOne

Cytat: michal_saper w 03 Listopad 2008, 09:56
Ja gdzieś wyczytałem że IBM planuje w przyszłym roku wypuszczenie układu CELL w wersji blaszak  :P

do czego to bedzie słuzyc?
pewnie bedzie to konsola tyle ze wieksza gabarytowo. to jak kiedys były takie wierze muzyczne jednoczesciowe jak otworzyłem to hmm... walkaman + cdrom
heh to były piekne czasy....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81