Prośba mojej znajomej

Zaczęty przez Troll81, 14 Grudzień 2008, 13:46

Troll81

Znajoma bardzo grzecznie mnie poprosiła:

Witam!
http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/39
na tej stronie znajduje się praca konkursowa mojego męża. Wiem, że bardzo mu zależy na tym konkursie. Dlatego mam prośbę: zagłosuj na niego. Głosy można oddawać co 3 godziny (z jednego komputera). Bardzo dziękuję za pomoc i życzę wesołych świąt oraz pomyślności w nowym roku!

Pomożecie koledzy??

emik

To ja się też tu wpiszę

Jeśli macie czas to wejdźcie raz dziennie na ten link: http://www.konkursy.briggsandstratton.com.pl/glosuj_20.html i oddajcie swój głos na zdjęcie mojego kolegi.
A oto zdjęcie na które głosujecie:


krzyszp

Głos oddany, podobają mi się obie prace.
A przed autorem fotografii chylę czoła :-)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AiDec

#3
Ladne :) (zwlaszcza fotka mi sie podoba) = pomoglem :).


A tak na przyszlsc powiedzcie Im: Liczcie, a pomozemy Wam :). W ramach przykladu mozecie podac, ze gdyby to jeden z `naszych` bral udzial w konkursie, to moglby liczyc na bank na jakies 50 klikow dziennie ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Akira

Cytat: AiDec w 14 Grudzień 2008, 22:25W ramach przykladu mozecie podac, ze gdyby to jeden z `naszych` bral udzial w konkursie, to moglby liczyc na bank na jakies 50 klikow dziennie ;).
O tak jak najbardziej :) Pamiętacie zabawe z wirtualnym miastem:> ? Jak to mówią coś za coś ^^

Pigu

Cytat: AiDec w 14 Grudzień 2008, 22:25
Ladne :) (zwlaszcza fotka mi sie podoba) = pomoglem :).


A tak na przyszlsc powiedzcie Im: Liczcie, a pomozemy Wam :). W ramach przykladu mozecie podac, ze gdyby to jeden z `naszych` bral udzial w konkursie, to moglby liczyc na bank na jakies 50 klikow dziennie ;).

hy hy hyhyhy 50 dziennie? nie wiesz chyba do czego Pigulec jest zdolny XD

Troll81

zdolność zdolnośćią. Tam nie wystarczy wejść na stronę. Trza również klikać po stronie. Automatem tego tak łatwo nie załatwisz.

Pigu

przypomnij sobie glosowanie na stronę szkolną, gdzie jeszcze ocr'a po drodze porobiłem

Troll81

No to liczymy na ciebie Pigu :D

Pigu


Troll81

niestety kompa ma tylko w pracy i do tego głupiego admina :(