Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Szym

Zaczęty przez Szym, 22 Grudzień 2008, 13:06

Szym

Cześć wszyskim.
Nie wiem czy się smucić czy cieszyć faktem że znowu liczę. Mam jednak nadzieję że satysfakcja z możliwości przyczynienia się krajowi wynagrodzi rachunki za prąd :). Kiedyś już liczyłem, dla seti pod kontem TeamRogacz :). Ponad 6 lat CPU i 11111 WU. Zobaczymy jak będzie tym razem. Pozdrawiam!

Troll81

Witamy i zapraszamy :D Zapoznaj się także z innymi projektami niż SETI i z naszą inicjatywą SKB@P :D

Pigu

hehe a przy okazji zagłosuj na seti jako projekt miesiąca  :P

witaj kamrrracie na pokładzie

mindc

Dwóch najgłośniejszych Cię przywitało  ;D
to i ja nie omieszkam...

Witaj kamrrrrrracie na pokładzie Naszej wspaniałej łajby  :parrrty:



tito

TeamRogacz z Rzeźni :)
Oficjalnie nie mogę Cię powitać, bo tu nie liczę, ale miło, że zacząłeś ponownie uprawiać ten zaszczytny proceder :D
Skoro się już zapisałeś do tego zacnego teamu, to popatrz z czystej ciekawości do teamu kolobrzeg - znajdziesz tam sporo znajomych :P

Mchl

TeamRogacz... hmmm... pamiętam chyba, że taka nazwa w rankingach się przewijała :P

Witaj

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

NOrmalnie Tito nam podbiera liczydłowych :D

tito

Cytat: Troll81 w 22 Grudzień 2008, 15:30
NOrmalnie Tito nam podbiera liczydłowych :D
Cytat: tito w 22 Grudzień 2008, 13:29
...Skoro już się zapisałeś do tego zacnego teamu, to popatrz z czystej ciekawości do teamu kolobrzeg - znajdziesz tam sporo znajomych :P

Nie ośmieliłbym się - zbyt cenię Wasz team. Po prostu u nas jest już 5 (a może i więcej, bo u nas ciężko z komunikacją) osób z Rzeźni (tak się jakoś złożyło), co jak na tak małą grupę jest dziwnym zbiegiem okoliczności. A zresztą do nas, ze względu na nazwę, nie wszyscy chcieliby się zapisać. Sorki, że takie wrażenie odnieśliście/odniosłeś - niezamierzone.

emik

witam nowego kamrrrata


Szym

Jasny gwint, naprawdę nie sądziłem że ktoś odnotował istnienie TeamRogacz, a tu proszę. Są nawet ludzie z Rzeźni! :) Społeczność gridu trzyma się widać w Pl mocno :). Dzięki za ciepłe przyjęcie!
Troll81, w tej odsłonie liczę dla Einstein@home.
7 lat temu udało mi się namówić kilka osób do współpracy więc i tym razem zakasam rękawy, uśmiechnę się do kogo trzeba...

Pozdrawiam

Bober

To i ja witam ciepło i serdecznie  :D

@tito - spoko, jak dla mnie wyraziłeś się jasno, a Trollik żartował  ;)

kempler

Ja również witam bardzo serdecznie  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Bober ma racje :D żartowałem i stąd zresztą iuśmieszek pod koniec mojej wypowiedzi. Zresztą większość moich wypowiedzi proponuję nie brać zbyt serio i do siebie XD

tito

Tak sądziłem, ale wolę się zabezpieczyć (przezorny zawsze ubezpieczony, rzekł facet zamykając trumnę z teściową na kłódkę) jeszcze mnie zbanujecie.... :P