Nieprawidłowy link w powiadomieniach

Zaczęty przez bartsob5, 04 Wrzesień 2005, 20:28

bartsob5

to dobrze:D a tak przy okazji... zaznaczajac opcje, zeby przychodzily zawiadomienia o ruchu na forum, dostaje emaile, w ktorych jest bledny odnosnik do tej strony:|

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

ale tak swoja droga, to chyba ta skarge umiescilem w zlym temacie... mam nadzieje ze za to konsekwencje tez nie sa przewidywane:P

Mchl

Ponieważ jesteśmy w fazie rozruchowej, to jeszcze nie, ale jak mi zaraz nie wkleisz tego linka, to będziesz miał konsekwencje :twisted:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

po nacisnieciu na link, otwiera sie strona bodajze z bledem 404... tzn. 'strona o podanym adresie nie istnieje

Mchl

A sam link? Jak wygląda? Wklej to, co jest w pasku adresu po kliknięciu.

<edit>

Ok. Wiem już o co chodzi. W powiadomieniach są linki z domeną www.boincatpoland.org
Na razie to jest niepoprawny adres, ale już za kilka dni będzie ok ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Jasne, że z pewnością o to właśnie chodzi. :)

A kolega bartsob5 chyba strasznie zakochany, skoro nie odpowiada na pytania administratora :).
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

nie ukrywam, ze to mozliwe... ale ja naszczescie nie jestem zadnym adminem ani moderatorem i nie mam obowiazku siedziec tu godzinami... w tym przypadku niestety sie nieco zagapilem i niestety nie zauwazylem ze ktos mnie wogole o cos pyta... a jak juz zauwazylem to Szanowny Admin juz wiedzial o co chodzi...

matti_tm

Oj, proszę się od razu nie obrażać. :) Żartuję tylko.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Cytat: "bartsob5"nie ukrywam, ze to mozliwe... ale ja naszczescie nie jestem zadnym adminem ani moderatorem i nie mam obowiazku siedziec tu godzinami... w tym przypadku niestety sie nieco zagapilem i niestety nie zauwazylem ze ktos mnie wogole o cos pyta... a jak juz zauwazylem to Szanowny Admin juz wiedzial o co chodzi...

Na szczęście nie nakładamy tu na nikogo obowiązku stałego monitoringu forum ;) (Chociaż udostępniamy kanał RSS z ostatnimi dziesięcioma wypowiedziami, mam nadzieję, że komuś się przyda, bo trochę nad nim się napracowałem)
No i nie zniechęcaj się w zgłaszaniu zauważonych błędów. Mam świadomość, że jeszcze tego jest sporo (jak choćby ikonka ICQ, która wyświetla się linijkę za nisko w IE), a dużej części zapewne nawet nie zauważam.
Tylko nie nazywaj mnie "Szanowny"...proszę ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

dobrze, Szanowny Adminie:P a tak na marginesie, to nie wiem czy juz cos poprawiales czy nie, ale wciaz ten link nie dziala...

matti_tm

A jak teraz? Bo mi się wydaje, że po przeniesieniu na "główną" domenę będzie działać :)

Mchl: dziękujemy za utworzenie nowego serwisu! :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

TERAZ TO JA ROZUMIEM :D  wszystko jest ok:D